خرید سرویس خواب کودک

رپورتاژ آگهی؛

راهنمای خرید سرویس خواب نوزاد

با اضافه شدن یک عضو جدید به خانواده علاوه بر تغییر حال و هوای خانه شما و دو چندان شدن شور و اشتیاق در شما و زندگی تان، خرید سیسمونی نوزاد از جمله : خرید لباس نوزاد، خرید سرویس خواب نوزاد (که شامل تخت نوزاد و کمد است) و خرید مبلمان اتاق کودک، به خریدهای شما اضافه می شود.

خرید سیسمونی نوزاد اصولا چند ماه قبل از تولد نوزاد انجام می شود. نکاتی که هنگام خرید سرویس خواب کودک باید در نظر بگیرید را با هم مرور میکنیم:

رنگ سرویس خواب کودک:

انتخاب رنگ شاد برای فرزندتان (چه دختر و چه پسر) همیشه در اولیتتان باشد. نوزاد شما زمان زیادی را در تخت میگذارند پس سرویس خوابش اهمیت زیادی دارد. تخمین زده می شود که کودکان طی سال اول، تا هجده ساعت در روز را در گهواره خود سپری می کنند که به این معناست که شما و تخت قرار است کل جهان کودک باشید.

امنیت تخت کودک:

تخت ها دو نوع نرده دارند: نرده های ثابت یا نرده های متحرک. تخت ها با نرده های ثابت عموما محکم تر هستند اما نرده های متحرک می تواند پایین آورده شود تا بیرون آوردن و داخل گذاشتن کودک آسان تر شود. توجه داشته باشید که تخت های نرده متحرک را قبل از خرید تست کنید تا مطمئن شوید که کناره ها به آسانی تنظیم می شوند اگر تخت با نرده متحرک دارید, زمانی که کودک در تخت است همیشه کنار آن را بالا کشیده و قفل کنید.

تخت با نرده های بلند، برخلاف ٱنکه بعضی ها  تصور میکنند که ایمن تر است فوق العاده خطرناک و خطر آفرین است. به این علت که وقتی کودک به سنی برسد که بتواند از نرده بالا برود قطعا سقوط از ارتفاع بالاتر بسیار بسیار مساله دار تر است.

تشک تخت کودک:

درست مثل تخت خود تان، شما تشک خوبی می خواهید که در تخت کودک  قرار دهید. تقریبا تمام تخت های نوزاد اندازه استانداردی دارند و یک قانون کلی این است که هر چه محکمتر باشد بهتر است. در واقع، بعضی مطالعات تشک نرم تر را مرتبط با سندرم مرگ ناگهانی دانسته اند.

دو نوع اصلی تشک وجود دارد: فومی و فنری. یک تشک فومی خوب سنگین تر است و زمانی که آن را فشار می دهید سریع به جای خود بر می گردد. یک تشک فنری باید تعداد حداقل ۱۵۰ حلقه داشته باشد، همچنین مرکز و نیز لبه هایش محکم باشد.

تا چند سال این سرویس خواب برای کودک شما مناسب خواهد بود اما بعد از پا گذاشتن به دوران نوجوانی، مطمئنا نیاز به خرید سرویس خواب نوجوان خواهید داشت. چنانچه اتاق خواب فرزند شما دارای فضای کافی باشد میز تحریر و مبلمان اتاق نوجوان هم میتوانند دست شما را در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق فرزندتان بازتر بگذارد و دکوراسیون شیک و زیبایی برای اتاق خواب فرزند خود فراهم کنید.

هلدینگ ايليا دکور از سال 1378فعاليت خود را به صورت كاملا حرفه ای در زمينه طراحی و اجرای دكوراسيون مبلمان اتاق كودك و نوجوان آغاز نمود. شما میتوانید با مراجعه به سایت ایلیا دکور نمونه کارهای این شرکت را در زمینه سرویس خواب نوزاد، سرویس خواب نوجوان، مبلمان اتاق نوجوان، میز تحریر و … مشاهده کرد و با توجه به نیاز خود کالای مورد نظرتان را خریداری کنید.

منبع : www.elia-decor.com

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره “66193632” تماس حاصل فرمائید.