معنی کارت عدالت در تاروت

می خواهید بدانید معنی کارت عدالت در تاروت چیست و چه چیزی در زندگی شما در پیش است؟ تا انتهای مطلب با ما باشید.

معنی کارت عدالت در تاروت چیست؟

در این مطلب از آلامتو می خواهیم به معنی کارت عدالت در تاروت به صورت صاف و معکوس بپردازیم. نماد عدالت بین دو ستون قرار دارد که نماد اقتدار، تعادل و قدرت اوست. بین دو ستون مرزی پارچه ای ایجاد شده است. تاج بر سر نماد عدالت نشان دهنده قدرت و اقتدار او در تصمیم گیری است. شمشیری که او حمل می کند عنصر متافیزیکی هوا را تداعی می کند. این نشان دهنده توانایی او در تشخیص، قضاوت و اقدام است. ترازو نشان دهنده تصمیمات متعادل و منصفانه اوست. البته، او یادآور شخصیت بانوی عدالت در فرهنگ غرب است.

کارت عدالت در تاروت معمولاً یازدهمین کارت Major Arcana است (اگرچه می تواند هشتمین کارت در برخی از عرشه ها نیز باشد). نشان دهنده یک تصمیم منصفانه و منطقی است. عادل ها پاداش می گیرند.

فال روزانه تاروت


معنی کارت عدالت صاف در تاروت

اغلب، معنی کارت عدالت صاف در تاروت نشان دهنده انصاف است. این کارت تاروت یک شاخص خوب برای وضوح عادلانه است.

اما یک هشدار وجود دارد: کارت عدالت نشان دهنده یک تصمیم منصفانه بر اساس نتیجه اقدامات شما است. اگر از قوانین پیروی کرده‌اید (و قوانین قطعاً می‌تواند به موقعیت بستگی داشته باشد)، آن‌وقت یک راه حل رضایت‌بخش خواهید دید. از آنجا که کارت عدالت توسط عنصر منطقی، گاهی سرد و متافیزیکی هوا اداره می شود، همیشه احساسات را در نظر نمی گیرد. درگیری ها ممکن است به هم ریخته شوند. اما برای دریافت آنچه منصفانه است آماده باشید. نه بیشتر نه کمتر. اگر طبق قوانین بازی کرده اید، هیچ نگرانی در مورد آن ندارید.

این کارت اغلب به قانون و اخلاق مرتبط است. این نشانه این است که اعمال خود را منصفانه و پاک نگه دارید. مطمئن باشید که در تمام تلاش های خود با صداقت عمل می کنید.

همچنین می تواند نشان دهنده یک مواجهه ناامید کننده باشد. اگر فال شما در این زمینه ظاهر شد، آماده باشید تا کمی از نوار قرمز کار کنید. از شخصی در سیستمی که در آن کار می کنید کمک یا مشاوره دریافت کنید. صبور و پایدار باشید. این کارت در وضعیت مثبت و عمودی نشان دهنده یک نتیجه خوب است.

گاهی اوقات کارت عدالت نشان دهنده تصمیم پیچیده یا دشواری است که باید گرفته شود. عدالت به جای اینکه با واکنش احساسی و روحی که کارت عاشقان به آن نیاز دارد به موضوع نزدیک شود، تصمیمات منطقی و روشن را نشان می دهد. هرگونه تعصبی را که می تواند نتیجه را تغییر دهد کنار بگذارید. شما همچنین می توانید برای میانجیگری در یک اختلاف پیچیده فراخوانده شوید.

معنی کارت عدالت صاف در تاروت در زمینه عشق و روابط

کارت عدالت نشان دهنده تعادل و سازش است. این کارت اغلب در رابطه با درگیری ها و تصمیمات ظاهر می شود. به ندرت نشان دهنده پویایی در یک رابطه است. همانطور که گفته شد، اگر فال تاروت مربوط به ماهیت رابطه ظاهر شود، می تواند نشان دهنده رابطه منصفانه و متعادل باشد. به طور سنتی نشان دهنده تلاقی روابط و قوانین مانند ازدواج و طلاق است.

در تعارض رابطه، کارت عدالت نشان دهنده نیاز به یک راه حل عادلانه است. احساسات خود را کنار بگذارید و فقط به واقعیت ها نگاه کنید. در ارزیابی های خود منصف باشید. جر و بحث و دعوا نکنید. این کارت بیانگر نیاز همه ما به شنیده شدن و رفتار مهربانانه است. این می تواند نشان دهنده نیاز به یک میانجی مانند یک مشاور یا درمانگر در درگیری باشد.

اگر به دنبال رابطه ای هستید، این نشانه خوبی است که به زودی آن را پیدا خواهید کرد.

همچنین بخوانید: فال حافظ روزانه

معنی کارت عدالت صاف در تاروت در زمینه شغل و کار

کارت عدالت صاف در تاروت در زمینه شغل و کار، معمولاً در زمینه شغلی به عنوان راه حلی برای حل تعارضات و عدم تعادل ظاهر می شود. اما، اگر این کارت در مورد یک شغل بالقوه ظاهر شود، می تواند نشان دهنده یک محل کار منصفانه و متعادل باشد. این کارت تاروت می تواند نشان دهنده وضعیت تعادل بین کار و زندگی باشد.

اگر این قرائتی در مورد تعارضات محل کار باشد، نشان می دهد که یک راه حل عادلانه انجام خواهد شد. اگر به نظر می رسد که وضعیت به جایی نمی رسد، ممکن است لازم باشد با مشورت با یک شخص ثالث بی طرف مانند یک سرپرست، منابع انسانی یا یک مربی قابل اعتماد حل شود. اگر شما شخص ثالثی هستید که در تلاش برای حل یک تعارض هستید، مطمئن شوید که احساسات شخصی خود را در مورد طرفین تشخیص داده و کنار بگذارید.

معنی کارت عدالت صاف در تاروت در زمینه: افراد و شخصیت ها

افرادی که توسط کارت عدالت نمایندگی می شوند، منصف، منطقی و شاید کمی هم صریح هستند. اگر به مشاوره صادقانه نیاز دارید، اینها دوستان خوبی هستند. آنها افراد فوق العاده ای هستند که می توان برای بررسی گاه به گاه واقعیت به آنها مراجعه کرد. توانایی آنها برای عینی بودن آنها را به مشاوران عالی تبدیل می کند.


معنی کارت عدالت معکوس در تاروت

گاهی اوقات همه چیز منصفانه نیست. موقعیت‌هایی وجود دارد که مهم نیست چقدر حق با شماست، باز هم انتهای کوتاه چوب را می‌گیرید. کارت عدالت معکوس در تاروت می تواند نشان دهد که شما با بی عدالتی روبرو هستید.

دو تمایز مهم در زمانی که این کارت به صورت معکوس به نمایش در می‌آید، وجود دارد: شما یا دریافت کننده ناعادلاتی هستید یا خود شما هستید که ناعادلانه رفتار می‌کنید. اگر دومی باشد، این زنگ خطری است که شما مطابق با صداقت و حقیقت خود عمل نمی کنید. می‌تواند نشان‌دهنده کنکاش در رفتارهای مشکوک باشد تا ترازو را به نفع شما یا متحدانش برگرداند. تسلیم این وسوسه نشوید.

برعکس، ممکن است کاملاً حق با شما باشد، اما همچنان در نتیجه یک تصمیم مغرضانه شکست خورده باشید. این برای همه ما گاهی اوقات اتفاق می افتد و بد است. با این واقعیت کنار بیایید که این همان چیزی است که فعلاً باید با آن دست و پنجه نرم کنید. اگر به شما ظلم شده است، می توانید با آن مقابله کنید. از خرد این کارت در انرژی مستقیم آن یعنی عدالت و تعادل استفاده کنید. تحقیق کنید چه منبعی در دسترس دارید. در صورت امکان، شخص ثالثی را برای کمک به شما پیدا کنید.

گاهی اوقات شرایط شما را ملزم می کند که با یک استراتژی جدید حرکت کنید. گاهی اوقات بهتر است به سمت یک موقعیت بهتر حرکت کنید. معنی کارت عدالت معکوس همچنین می تواند نشان دهنده چیزی نامتعادل در زندگی شما باشد. در حالی که کارت اعتدال بر عدم تعادل روحی و عاطفی بیشتر حاکم است، کارت عدالت اغلب جنبه های عملی، مادی یا مالی را نشان می دهد. اغلب به منابعی مربوط می شود که می توانند اندازه گیری شوند. مراقب پویایی ناهموار قدرت در این زمینه های زندگی خود باشید.

و همچنین، این کارت معکوس می تواند نشان دهد که شما در وارد کردن تعصبات خود در یک موقعیت هستید. زود نتیجه گیری نکنید ممکن است شکاف های بزرگی در دانش شما از آنچه واقعاً در حال وقوع است وجود داشته باشد. برای گوش دادن به صحبت های هر دو طرف با دقت و بدون قضاوت وقت بگذارید.

همچنین بخوانید: فال عطسه روزانه

معنی کارت عدالت معکوس در تاروت

معنی کارت عدالت معکوس در تاروت در زمینه عشق

همانطور که در معنای معکوس کلی مشاهده می شود، کارت عدالت در این موقعیت به پویایی نامتعادل یا ناعادلانه اشاره دارد. تفاسیر سنتی و قدیمی تر از این کارت، آن را به طلاق و تأخیر ازدواج مرتبط می کند. البته همیشه اینطور نیست. ممکن است پس از تحریف ناعادلانه یا اغراق‌آمیز استدلال‌ها ظاهر شود. وقت گذاشتن برای عقب نشینی، خونسردی و عینی بودن به حل تعارض شما کمک زیادی می کند.

برای روابط جدید، این می تواند نشان دهنده تاخیر باشد. همچنین می تواند نشان دهد که اولین برداشت ضعیفی ایجاد شده است. یا اینکه سوء تفاهم مانع توسعه مشارکت یا دوستی شده است.

معنی کارت عدالت معکوس در تاروت در زمینه کار و شغل

معنی کارت عدالت معکوس در زمینه کار و شغل می تواند نشان دهنده راه حل های ناعادلانه برای درگیری های محل کار باشد. بسته به نقش شما، ممکن است نشان دهد که باید حامل خبرهای بد در شغل خود باشید. به عنوان مثال می توان به مدیری اشاره کرد که باید قوانین ناعادلانه ای را بر اساس سیاست های تجاری بد اجرا کند. معنی کارت عدالت معکوس همچنین می تواند نشان دهنده کارفرمایان سمی باشد. این می تواند به موقعیت هایی اشاره کند که در سیستم قبلاً علیه شما تقلب شده است. گاهی اوقات ممکن است نشان دهد که یک شرکت در حال انجام اقدامات تجاری غیراخلاقی است. اگر این کارت برای یک محل کار ظاهر شد، آن را یک پرچم قرمز بزرگ در نظر بگیرید. قبل از امضای قرارداد، دقت لازم را در مورد تحقیق در مورد شرکت و فرهنگ آن انجام دهید.

معنی کارت عدالت معکوس در تاروت در زمینه افراد و شخصیت ها

وقتی کارت عدالت معکوس در تاروت ظاهر می‌شود، می‌تواند نشان دهنده سوگیری، تبعیض، و قربانی بودن (هم واقعی و هم خیالی) باشد. افرادی هستند که در سیستم های معیوب و تعصبی به حاشیه رانده شده اند. این کارت می تواند نشان دهنده این باشد که در معرض چنین بی عدالتی هایی قرار گرفته اید. از طرف دیگر، همچنین می‌تواند نشان دهنده افرادی باشد که تصور می‌کنند دنیا علیه آنهاست. اگر مشکوک هستید که مورد دوم در مورد شما صدق می کند، کارت عدالت معکوس فراخوانی است برای بازکردن چشمان خود و دیدن اوضاع به همان شکلی که واقعاً هستند. به خود اجازه ندهید در قربانی شدن غرق شوید.

همچنین بخوانید: فال سرنوشت واقعی آینده

سخن آخر

امیدواریم این مطلب از آلامتو با موضوع معنی کارت عدالت صاف و معکوس در زمینه های عشق، شغل و برخورد با افراد و شخصیت ها مورد پسند شما همراهان قرار گرفته باشد.


نظر خود را بیان کنید