فال چند سال عمر میکنم ؟

پیش بینی تاریخ مرگ با فال

به گزارش سایت آلامتو فال یکی از روش های است که از زمان های قدیم بسیار محبوب بوده است و عده زیادی به آن اعتقاد دارند و باور دارند که می توانند با استفاده از فال که به روش های بسیار متفاوتی انجام می شود بخشی از اتفاقات آینده را پیش بینی کنند

امروزه نیز با وجود پیشرفت علم و تکنولوژی و کم رنگ شدن اعتقادات خرافاتی باز هم عده زیادی هستند که به فال گرفتن علاقه دارند و به آن اعتقاد دارند. فال ها را با نیت های متفاوتی و برای کار های متفاوتی انجام می دهند. برخی از روش های فالگیری وجود دارد که با آن تنها اتفاقات مربوط به روابط عاطفی پیش بینی می شود، برخی دیگر نیز برای امور کاری و مالی انجام می شوند.

فال تاروت | آموزش گرفتن فال تاروت با یک کلیک - نمکستان

فال ها را معمولا به صورت شخصی و عمومی انجام می دهند. در فال های عمومی معمولا افراد را بر اساس سال، ماه یا روز تولد شان دسته بندی می کنند و با توجه به نیت آنها فالگیری از کارت ها یا روش های دیگر استفاده می کند. دقت فال های عمومی از فال های شخصی کمتر است و نمی تواند اطلاعات دقیقی را به ما بدهد اما فال های شخصی که مختص به یک نفر می باشند می توانند اتفاقات را برای شخص به طور دقیق تری نشان دهند.

همچنین بخوانید : 7 دانستنی جالب درباره مرگ

امروزه در شبکه های مجازی مانند یتیوب و اینستاگرام و کانال های تلگرامی فال های عمومی زیادی قرار داده می شود. فال های عمومی بیشتر برای سرگرمی و جذب مخاطب هستند. در این مقاله قصد داریم که فال را برای شما قرار دهیم که به عمر شما را تخمین بزند و به شما بگوید که چند سال عمر می کنید. البته ناگفته نماند که این فال تنها جهت سرگرمی هست و هیچ گونه تضمین و قطعی ندارد و این را هم باید بدانید که هیچ فردی نمی تواند به شما بگوید که چند وقت عمر می کنید. این فال می تواند بری شما تلنگری باشد که بدانید فرصت ها محدود هستند و باید از تک تک لحظات زندگی تان به خوبی لذت ببرید.

 

طالع بینی و پیشگویی با فال تاروت/ فال تاروت یکی از قدیمی‌ ترین روش‌ های پیشگویی در تاریخ

همان طور که در قبلا درباره فال چند سال عمر میکنم اشاره کردیم هیچ گونه روشی وجود ندارد که به شما بگوید که دقیقا چند وقت عمر می کنید. زیرا اگر راهی وجود داشت که ما چقدر عمر می کنیم نمی توانستیم در این دنیا آنگونه که اکنون هستیم زندگیم کنیم و به احتمال زیاد همه ما نا امید می شدیم و دست به سیاه و سفید نمی زدیم و تا بالاخر نوبتمان بشود که از این دنیا برویم. به همین دلیل این فال ها تنها جنبه سرگرمی دارند و هیچ گونه تضمینی به شما نمی دهد.

 

در این روش از فال می خواهیم بر اساس یکسری عدد های رندم بین 1ت 4 یکسری اطلاعات درمورد عمر و مدت زمانی که برایتان باقی مانده است مطالبی را بنویسیم. پس شما ابتدا قبل از خواندن متن های زیر باید چشمتان را ببندید و به طور تصادفی عددی بین 1تا 20 را انتخاب کنید و به متن مربوط به آن شماره مراجعه کنید.

همچنین بخوانید : انشا در مورد مرگ و زندگی

شماره یک

افرادی که شماره یک را انتخاب کرده اند، افرادی عجول و کم صبر هستند و همیشه دوست دارند که نتایج کار هایشان خیلی زود ببینند. این افراد اهل ریسک کردن هستند و از خطر کردن نمی ترسند چون همیشه دوست دارند تا خیلی زود نتایج کار هایشان را ببینند. این افراد عاشق هیجان هستند و از کار و تفریحات هیجانی لذت می برند. این افراد بیشتر در سوانح جان خود را از دست می دهند. عمر آن زیاد طولانی نیست و به طور میانگین بین 50 تا شصت سال عمر می کنند.

 

شماره دو

افرادی که شماره دو را انتخاب کرده اند افرادی منطقی هستند. همیشه دنبال این هستند که از تجربه های دیگران درس بگیرند و کمتر دچار اشتباه شوند. هیجان را دوست دارند اما تا زمانی که مطمئن نشوند که خطری آنها را تهدید نمی کند کاری را انجام نمی دهند. این افراد به سلامت خود زیاد اهمیت می دهند به همین دلیل کمتر پیش می آید که در اثر سوانح جان خود را از دست بدهند. به طور میانگین این افراد بیین 80 تا 90 سال عمر می کنند.

 

شماره 3

افرادی که شماره سه را انتخاب کرده اند بیشتر افراد ترسوی هستند. این افراد اصلا اهل خطر کردن نیستند. حتی اگر از نتیجه آن نیز مطمئن باشند نمی توانند ریسک بکنند. بیشتر دوست دارند که کار های که می کنند کار های باشد که بدون چالش و خطر باشد. همیشه از بودن در جا های امن که بار ها رفته اند و با آنجا آشنایی کامل دارند احساس لذت و آرامش می کنند. خیلی سخت می شود آنها را متقاعد کرد که وارد فعالیت یا جای شوند که با آن آشنایی ندارند. این افراد معمولا زیاد عمر می کنند و میانگین عمر آنها بین 80 تا 100 می باشد.

همچنین بخوانید : پیش بینی زمان مرگ با “دی.‌ان.‌ای” !

 

شماره 4

افرادی که شماره چهار را انتخاب کرده اند بیشتر افراد خوش گذران و بی خیالی هستند. معمولا تا مجبور نباشند تن به کاری نمی دهند که برای آنها سختی داشته باشد. بیشتر وقت خود را صرف استراحت کردن و تفریح می کنند. اهل جنب و جوش نیستند. این افراد بیشتر با بیماری های روحی دست و پنجه نرم می کنند. میانگین طول عمر این افراد بین 50 تا 90 سال است.


1 دیدگاه

  1. moj

    شماکه همه عمرهادرازکردین که کسی افسرده نشه ولی شایدهمین فردا مردیم بااین همه گرانی وناامنیتی که ایجادشده حتی میل به زندگی نداریم یه خواب ابدی بهتره

نظر خود را بیان کنید