پارک شگفت انگیز کرم‎های شب تاب چین

تجربه‌ای رویایی در کشور چین

پارک کرم شب تاب چین

اگر در خاطرات کودکی خود ردی از کرم‌های شب‌تاب را دارید و می‌خواهید این خاطرات را مجدداً زنده کنید پس عاشق پارک شگفت انگیز و جدید چینی‌ها خواهید شد ، پارکی که شب‌های آن به صورت کاملا طبیعی و با استفاده از نور حشرات روشن خواهد شد. با مجله گردشگری آلامتو همراه شوید تا بیشتر با پارک کرم‌های شب‌تاب چین آشنا شوید.

کرم های شب تاب

این پارک در شرق دریاچه  Peony Garden در شهر ووهان مرکز استان هوبئی قرار گرفته و خانه بیش از 10 هزار کرم شب تاب است.

قسمت‌های مختلفی برای مشاهده ، پرورش و پژوهش در مورد حشرات این پارک مشخص شده است که شمارا برای بهترین تجربه از این پارک یاری می‌کند.

برای بازدید از این پارک شما باید بلیط های 10 یوانی (حدود 1.6 دلار) تهیه کنید که واقعا مبلغی ناچیز برای همچین تجربه‌ای خواهد بود.

کرم شب تاب

با توجه به آلودگی‌های زیست محیطی جمعیت کرم‌های شب تاب به طور غم انگیزی در حال کاهش است و همین مسئله یکی از انگیزه‌های اصلی راه اندازی پارک کرم‌های شب تاب در چین بوده است ، نکته شگفت انگیز این پارک ، امکان خرید شیشه‌هایی در بسته شامل چند کرم شب تاب زنده است که می‌تواند برای بچه‌ها غافلگیر کننده باشد.

پارک کرم شب تاب

با توجه به اینکه کرم‌های شب تاب فصلی هستند بازدید از این پارک از تاریخ 30 مه تا اوایل اکتبر امکانپذیر خواهد بود. پس اگر برای سال آینده قصد سفر به کشور چین را داشتید حتماً تاریخ سفر خود را با این پارک دیدنی تنظیم کنید.

firefly-park پارک کرمهای شب تاب در چین

پارک کرم‌های شب تاب

firefly-park china


نظر خود را بیان کنید