خصوصیات زن متولد آذر ماه

در این پست با برخی خصوصیات مشترک و ویژگی های بین زنان آذر ماهی آشنا می شویم که شاید برای همه مورد تایید نباشد. با ما همراه باشید تا با همه نوع خصوصیات زن متولد آذر در عشق و برای ازدواج آشنا شوید.

خصوصیات زن متولد آذر

طالع بینی هندی خصوصیات زن متولد آذر ماه را اینگونه بیان کرده است که افرادی خونگرم، صمیمی، خردمند، یکرنگ و ساده بیان کرده و آن ها را افرادی مستقل و با اعتماد به نفس که هرگز دوست ندارند وابسته کسی شوند.

از نظر رفتاری نسبتا جسور و بی پروا هستند که جسور بودن یک زن آذر ماهی گاهی مورد آزار و اذیت و افتادن کینه در دل را به همراه دارد.از خصوصیاتی دیگر می توان به رک بودن آن ها اشاره کرد که از کنایه ها و تیکه های آن ها نباید ناراحت شد چون آن ها فقط رک هستند و دوست ندارند چیزی را درون خود بریزند.

یک زن آذر ماهی دوست دارد کاری را با منطق جلو ببرد و سعی دارد سنجیده به کار هایش رسیدگی بکند. مشکلات زندگی را تا جای توان حل می کند و هیچ وقت از مشکلات فرار نمی کند.به یک زن آذر ماهی نه می توان گفت خوشبین و نه می توان گفت بد بین بهترین صفت واقع بین است که بدرد خصوصیات آن ها می خورد.

خصوصیات اخلاقی زن متولد آذر

زنان متولد آذر ماه بسیار از دروغ فراری هستند و همیشه دوست دارند حقیقت را بشنوند حتی اگر برای آن ها غم انگیز باشد. بسیار اهل معاشرت هستند و دوست دارند در کنار خانواده و دوستان صمیمی خود همیشه وقت بگذرانند.

از ویژگی های زنان آذر ماهی بسیار خونگرم و شوخ می توان اشاره کرد که برای دور اطرافیان خنده بوجود می آورند. بسیار اهل شعر و ادبیات هستند و درون آن ها یک هنرمند یا شاعر خوابیده.

همچنین بخوانید: فال ابجد آذر

خصوصیت اخلاقی زن آذر ماهی

خصوصیات زن متولد آذر ماه برای ازدواج

زنان متولد آذر، بسیار با نشاط و هیجان هستند و درون آن ها احساسات زیادی وجود دارد و نسبت به دیگر ماه ها بهتر احساسات خود را بروز و بیان می کنند. زنان آذر ماهی کسی نیستند که در خانه منتظر خواستگار یا همسر برای خود باشند بلکه آن ها در اجتماع با فضاهای مختلف خود را سرگرم می کنند.

اگر فردی را پیدا کنند مناسب رفتار آن ها باشند و آن فرد را دوست داشته باشد با آن معاشرت می کنند ولی ازدواج خیر. برای زنان آذر ماه مردانی مورد پسند هستند که احساسات خود را بیان کنند و از دیدن آن ها سیر نشوند.

خصوصیات زن متولد آذر در عشق

خصوصیت زنی که متولد ماه آذر باشد سرشار از عشق است و در عشق خود همیشه خوشبین بوده و همیشه در هر صورت دروغ نمی گوید.

از آن جایی که زنان متولد آذر بسیار شعر و ادبیات دوست دارند نگاهی شاعرانه به عشق دارند و دراولین عشق خود همیشه قلبشان می تپد و هیچوقت از یاد نمی برند. هیچوقت یک زن آذر ماهی در عشق خود دروغ نمی گوید و همیشه صادق بوده و عشق خود را نیز در عمل ثابت نموده.

خصوصیات منفی زن متولد آذر

اولین خصوصیت بد زنان آذرماهی این است که هرچی به ذهنشان برسد را چه بد چه خوب باید بیان کنند و برای آن ها مهم نیست که چقد این حرف رک و جسورانه است.

برای برخی این رک بودن ناراحتی بوجود نمی آورد ولی برای عده ای کدروت های زیادی بوجود خواهد آورد. زنان متولد آذر بی صبر شناخته شده اند و بسیار آزرده خاطر می شوند از اینکه مردم از آن ها سستی و کندی ببینند.

زن متولد آذر چه مردی را دوست دارد؟

زنان متولد آذر به کسی که احساسات خود را هر دقیقه بروز بدهد نیازی ندارند، بلکه به مردی نیاز دارند و از مردی خوششان می آید به شرایط و محیط دور اطرافشان حساس باشند و به خوبی اینگونه مسائل را درک کنند و براساس منطق بتوانند تصمیم بگیرند.

مردی را دوست دارند که بتواند در هرکاری همه فن حریف به نظر برسد و کار را انجام دهد تا حد توان. به مردی واقعا نیاز دارند که شوخ طبع باشد و افسرده نباشد، برای زن خود وقت کافی برای خندیدن بگذارد.

همچنین بخوانید: طالع بینی هندی زن آذر

زن متولد آذر و عشقش

رنگ مورد علاقه زنان متولد آذر

رنگ بنفش رنگ مورد علاقه زنان متولد آذر است چرا از خصوصیات زن آذر ماهی می توان به اینکه بسیار خونگرم و شاد هستند اشاره کرد. به این نکته توجه داشته باشید چون وقتی که عصبانی شوند و از کوره خارج شوند و از صمیمیت آن ها سوءاستفاده شود بسیار خشمگین شده و اتفاقات خوبی در آن دقیقه رخ نخواهد داد. زنان متولد آذر را کسی حق ندارد دروغگو و پنهان کار خطاب کند چرا که از این کلمات به شدت تنفر دارند و بسیار عصبانی می شوند.

طالع بینی ازدواج زن متولد آذر با مرد متولد هر ماه

آذر با فروردین: عالی – تفاهم کامل و اختلاف بسیار پایین

آذر با اردبیهشت: متوسط – بی پروا و بدون تفاهم

آذر با خرداد: بسیار خوب – ذوق و شوق بالا برای زندگی مشترک

آذر با تیر: بد – یکی اجتماعی و اهل سفر یکی اهل خانواده و غیر اجتماعی

آذر با مرداد: متوسط – یکی هیجانی و یکی دنبال استقلال

آذر با شهریور: بد – تنوع طلب و در نظم دچار مشکل می شوند

آذر با مهر: بسیار خوب – هردو مهربان و مسئولیت پذیر

آذر با آبان: متوسط – یکی سختگیر و روحیه جدی

آذر با آذر: بسیار خوب – رابطه مطلوب و با سعادت

آذر با دی: متوسط – خصوصیات اخلاقی متفاوت

آذر با بهمن: بسیار خوب – از بهترین پیوند ها می شود چون هردو مثبت هستند

آذر با اسفند: متوسط – یکی زبان تیز و یکی عاطفی و مظلوم

همچنین بخوانید: خصوصیات اخلاقی، بد و منفی مرد متولد آذر در عشق و ازدواج

سخن آخر

در این پست ما سعی داشتیم شما را با برخی خصوصیات زن متولد آذر ماه آشنا کنیم، امیدواریم این پست از آلامتو مورد پسند شما قرار گرفته باشد.


نظر خود را بیان کنید