خصوصیات زن متولد فروردین

اگر تصمیم دارید یک زن متولد برج حمل را بهتر بشناسید، این پست درباره خصوصیات زن متولد فروردین همان چیزی است که لازم دارید. تا انتهای مطلب با ما باشید.

خصوصیات زن متولد فروردین

 • افراد برج حمل بسیار جاه طلب هستند
 • صداقت برای زن متولد فروردین در درجه اول است
 • قاطع بودن باعث می‌شود که همیشه سربلند باشند
 • زن متولد ماه فروردین شجاع هستند و از هیچ چیز نمی‌ترسند
 • مهارت‌های خلاقانه متولدین برج قوچ باعث جذابیت آنها است
 • زن متولد فروردین به سازمان دهندگان خوبی معروف هستند
 • از خصوصیات زن متولد فروردین این است که آنها به همه چیز بسیار خوش بین هستند
همچنین بخوانید: خصوصیات اخلاقی، روحی و منفی مرد متولد فروردین در عشق و ازدواج

خصوصیات اخلاقی زن متولد فروردین

خصوصیات اخلاقی زن متولد فروردین

این خصوصیات اخلاقی زن متولد فروردین است که بر جذابیت او می‌افزاید. زن برج حمل مفرح، آزاده و به شدت مستقل است، او شمعی درخشان به شکل انسان است. آتش عنصر اوست که با جرقه زنده زندگی تمام آنچه را که لمس می‌کند شعله ور می‌کند.

شخصیت برج حمل، خلاق، پرشور، پرانرژی و گاهی اوقات  سلطه جو و کوتاه مزاج است. قوچ که یک علامت اصلی است که توسط سیاره مریخ اداره می‌شود، در پیشبرد کارها، آغاز تلاش‌ها و القای اشتیاق به هر کاری که انجام می‌دهد عالی است. کلید درک زن متولد ماه فروردین این است که بدانید اگر با محبت به او توجه نکنید و تمام توجهی که به آن نیاز دارد را در نظر نگیرید، متوجه خواهید شد که انرژی شدید او می‌تواند به به طور کامل از بین برود.

برج حمل نشانه کودک کیهانی، جوانه سبز تازه، جوانی روشن آزاد است. او همیشه بدون توجه به موضوع، دیدگاهی کاملاً جدید و منحصر به فرد به ارمغان خواهد آورد. زن متولد فروردین روش خاص خود را برای دیدن دنیا دارند: آنها اغلب آن را همانطور که هست می‌خوانند و مشتاقانه اشاره می‌کنند که امپراطور هیچ لباسی نمی‌پوشد.

حس بازیگوشی می‌تواند آنها را به یک همدم شاد تبدیل کند. آنها از احمق بودن نمی‌ترسند، و از اینکه در مرکز توجه قرار بگیرند خجالت نمی کشند، اما مراقب باشید که آنها را از جای خود در کانون توجه صدا نکنید، یا پشت سرشان در مورد آنها صحبت نکنید (حتی وقتی چیزی مثبت یا خنثی می‌گویید).

همچنین بخوانید: متن تبریک تولد دختر، پسر و همسر فروردین ماهی رسمی و عاشقانه

خصوصیات منفی زن متولد فروردین

خصوصیات منفی زن متولد فروردین

 • آنها اغلب بی پروا رفتار می کنند
 • آنها از یک جهت بسیار بی حوصله هستند
 • آنها نسبت به خیلی چیزها بسیار بی‌تحمل هستند
 • آنها بسیار کوتاه مزاج هستند
 • از خصوصیات منفی زن متولد فروردین این است که اغلب بسیار خودخواهانه رفتار می کنند
 • آنها نیاز زیادی به اعتبارسنجی دارند و به عنوان جویندگان توجه شناخته می شوند
 • بیش از حد رقابتی بودن به آنها از خصوصیات منفی زن متولد فروردین است که به او آسیب می‌رساند

خصوصیات زناشویی زن متولد فروردین

خصوصیات زناشویی زن متولد فروردین بسیار خاص است. پس از انتخاب شریک زندگی، معیارهای خاصی برای حفظ و ادامه‌دار بود ازدواج ضروری است. یک نکته مهم در ازدواج آنها وجود دارد، همسر باید بداند که چگونه یک راز کوچک را نگه دارد. او باید به یاد داشته باشد که زنش همیشه حرف اول را می زند.

در بیشتر موارد، اگر ازدواج زن متولد فروردین با شکست مواجه شود، به این دلیل است که زن برج حمل حوصله سرسخت دارد یا احساس می کند ویژگی‌های او توسط همسرش قدردانی نمی شود. با این حال، قبل از اینکه آن را ترک کند، او تمام تلاش خود را برای حفظ ازدواج انجام می‌دهد. اگر شور و شوق سرد شود و هیجان از بین برود، رابطه از بین می‌رود.

خصوصیات زن متولد فروردین در عشق

خصوصیات زن متولد فروردین در عشق با زنان سایر ماه‌ها تمایز زیادی دارد. روابط با این موجودات وحشی و سرسخت برای افراد ضعیف نیست. یک زن متولد فروردین با انرژی آتشین، صداقت بی‌پرده و شوخ طبعی خود شما را سرپا نگه می‌دارد. در تمام روابط، عاشقانه یا حرفه ای، برابری برای زن برج حمل ضروری است. او سرزنش شدن، یا هر نوع بی‌عدالتی را تحمل نخواهد کرد. حقیقت این است که بهتر است با یک متولد برج حمل بحث نکنید زیرا هرگز برنده نخواهید شد، حتی اگر حق با شما باشد!

از آنجایی که زن متولد فروردین ذاتاً قاطع است، مرد رویاهای او یک “مرد واقعی” خواهد بود. اگر او موفق باشد، برای او بهتر است. او دوست دارد مردش را روی یک پایه قرار دهد. رابطه عاشقانه با یک مرد آرام و شیرین برای او کارساز نخواهد بود. مهم است که فردی را انتخاب کند که خودش را حفظ کند و به راحتی مرعوب نشود، در غیر این صورت زندگی برای برج حمل بسیار خسته کننده خواهد شد. از سوی دیگر، آنها از هر نوع محدودیتی خوششان نمی آید و یک رابطه مالکانه به جایی نمی رسد. این بدان معنا نیست که او خودش کمی صاحب اختیار نخواهد بود. او هیچ چیز بدی در این مالکیت نسبت به همسرش نمی بیند.

همچنین بخوانید: فال ابجد فروردین

خصوصیات زن متولد فروردین در عشق

رگ خواب زن متولد فروردین

 • اگر می‌خواهید رگ خواب زن متولد فروردین را بدست آورید باید به او احساس امنیت بدهید.
 • برای اینکه مردی مورد توجه زن فروردینی باشد نباید شخصیتی تنبل، مغرور و بی‌عرضه از خود نشان دهد.
 • هرگز از یک زن فروردینی در حضور جمع انتقاد نکنید با این کار او را از خودتان دور می‌کند.
 • یکی دیگر از نکاتی باعث می‌شود یک زن فروردینی را به خود جذب کنید توجه به سر و وضع خوب و مرتب بودن است. زنان فروردینی بسیار مشکل پسند هستند.
 • زن متولد فروردین از وقت نشناسی بیزار است. حتی اگر خود او هم به ندرت وقت شناسی را رعایت کند، دلیلی قانع کنندگی برای این نیست که شما وقت نشناس باشید!

سخن آخر

در این مقاله به برخی از مهمترین خصوصیات زن متولد فروردین، خصوصیات منفی زن متولد فروردین، خصوصیات زناشویی زن متولد فروردین و … پرداختیم. این ویژگی‌های می‌تواند در اغلب متولدین برج حمل دیده شود اما قطعیتی در آن وجود ندارد. امیدواریم این مطلب مورد پسند شما باشد. می‌توانید نظر و تجربیات خود در این زمینه را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.


1 دیدگاه

 1. راحله

  بسیار جالب و عالی چون دقیقا خصوصیات ، روحیات و خواسته‌های بنده که متولد هشتم فروردین هستم رو فرمودین و البته بخش وحشی رو دوست داشتم

نظر خود را بیان کنید