بهترین کرم های ضدچروک و جوان کننده پوست

راهنمای خرید محصولات مراقبت از پوست صورت

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,face

با وجود کرم های بیشمار موجود در بازار ، انتخاب کرم مناسب ضدچروک سخت است ، امروز بهترین کرم های ضدچروک دنیا را که شناخته شده هستند و کاراییشان ثابت شده به شما معرفی میکنیم ،شاید کمی گران باشند اما ارزشش را دارد.

به گزارش آلامتو به نقل از سایت آی بانو؛ کرم های صورت و سرم ها فقط یک مرحله خسته کننده در پروسه زیبایی صورت شما نیستند. آنها یکی از روشهایی هستند که باعث می شوند شما جوانتر، باطراوت و سالمتر به نظر برسید. اما با وجود محصولات مختلفی که در بازار می بینید، انتخاب بهترین مارک بسیار سخت است. در ادامه ما شما را با بهترین کرمهای ضد پیری آشنا می کنیم ، البته با توجه به قیمت متغیر در بازار ایران متاسفانه نمی توانیم قیمت کالا را ذکر کنیم ولی شما می توانید با مراجعه به مراکز معتبر اکثر آنها را تهیه نمایید.

مقاله مرتبط: راهنمای خرید ضد چروک دور چشم

GarnierNutritioniste

مرطوب کننده + سرم فوق العاده لیفت
این سرم/مرطوب کننده دومنظوره است: سرم آن به داخل منافذ پوست وارد شده و با وارد کردن رتینول باعث کاهش چین و چروک پوست می شود درحالیکه مرطوب کننده آن در عرض چند ثانیه رطوبت پوست را تامین می کند.

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,The-Best-Anti-Aging-Creams-garnier-1

Aveeno

کرم ضد پیری و لیفتینگ دور چشم Aveeno
اگر آدم صبوری نیستید، این کرم برای شما ساخته شده است: آزمایشات بالینی تاثیر این کرم را فقط در عرض یک هفته نشان داده است. این کرم تاثیری فوری دارد و پوست ها را بطور طبیعی تعمیر می کند. کرم سبک وزن آن از پروتئین گندم و قارچ شیتاکی ساخته شده است و پوست اطراف چشم را نرم و محکم نگه می دارد.

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,The-Best-Anti-Aging-Cream-Aveeno-2

Neutrogena

سرم ترمیم کننده فوری چین و چروک های پوست Neutrogena
این سرم بسیار سبک وزن بوسیله افزایش رتینول و اسید هیالورونیک هیدراته باعث صاف شدن پوست صورت می شود.

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,The-Best-Anti-Aging-Cream-Neutrogena-3

Origins

کرم ضد پیری دور چشم Origins
این ژل به سرعت داخل پوست جذب می شود،مواد طبیعی شاخه گیاهانی مانند Anogeissus و kombucha وارد منافذ پوست می شود؛ ثابت شده که مقدار خطوط و چروک روی پوست بعد از 8 هفته مصرف آن بسیار کاهش می یابد.

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,OriginsPlantscription-Eye-4

NIA 24

کرم ضد آفتاب (NIA24 (UVA/UVB مانع آسیب های ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید می شود.
این کرم مثل کرم های دیگر SPF نیست. این کرم با دارا بودن نیاسین لک های صورت را به حداقل می رساند، در حالیکه سرآمیدها و آنتی اکسیدان های موجود در آن جلوی آسیب های بعدی پوست را می گیرد.

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,NIA SunDamageSPF-5

kiehls

کرم شب kiehl با غلظتی مناسب
معنای واقعی زیبایی در کرم شب بدون پارابن وجود دارد، با استفاده از آنتی اکسیدان روغن اسطوخودوس آرامش بخش ، چین و چروک های دهه 40 عمرتان را ترمیم می کند.

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,Kiehls MidnightRecoveryConcentrate-6

Lancome

کرم دورچشم با غلظتی مناسب
در حالیکه بسیاری از کرمها صورت را چرب و چسبنده می کنند، این کرم- ژل پوست را نرم کرده و کبودی دور چشمو خطوط برجسته را برطرف می کند.

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,LancomeGenifique Eye 7

Estee Lauder

کرم شب ترمیم کننده و محافظ پوست صورت Estee Lauder
آلودگی هوا و دیگر عوامل محیطی بیشتر از هرچیزی به پوست صدمه می زند. به همین دلیل است که این کرم با فرمول جدید باعث خنثی سازی رادیکالهای آزادی که از بیرون به پوست شما حمله ور می شوند، می گردد و با رطوبتی که دارد، باعث نرمی و حفظ سلامت پوست می شود.

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,EsteeLauderANR-Serum-8

Philosophy

معجزه ماده ضدپیری Philosophy SPF55
این مرطوب کننده سرشار از پپتید جایزه Prevention Beauty را بخاطر قدرتش در پر کردن سریع خطوط صورت بدست آورده است.درحالی که زمان قرمزی طولانی مدت را نیز کاهش داده است. بعلاوه ، SPF50 باعث توقف علائم پیری قبل از شروع آن می گردد.

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,PhilosophyMiracleWorker SPF50 9

DermaDoctor

لوسیون درمان فوتودینامیک DermaDoctor
برای یک کرم نرم کننده علمی آماده اید؟ این کرم از یک پلی فنول مخصوص برای تبدیل اشعه های خورشیدی به نور قرمز استفاده می کند. نور قرمز قابل مقایسه با نوری است که برای ساخت کلاژن در طی لیزر درمانی حرفه ای بکار می رود.

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,DDphotodynamic-10

Kinerase

کرم زیرچشم Kinerase
اسیدهیالورونیک یک مولکول قندی است که می تواند 1000 برابر وزن خود را در آب تحمل کند، به به فربه نگه داشتن پوست کمک می کند و رتینول جایگزین در این کرم باعث می شود که تولید طبیعی رطوبت پوست افزایش یابد. در نتیجه پوست قوی تر و جوانتر می شود.

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,KIN AdvancedEyeCream 11

Algenist

کرم Algenist برای استحکام و برجسته کردن پوست
کلمه Algae از اسید آلگورونیک گرفته شده است ؛ گفته می شود که این اسید باعث افزایش حجم سلول ، افزایش استحکام و به مرور زمان ازبین بردن چروک های پوست می شود. درحالیکه روغن آووکادو و روغن زیتون به سرعت رطوبت لازم را برای پوست فراهم می کند.

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,Algenist-Firming-26-Lifting-Cream 12

Pro+Therapy

درمان پپتیدی چین و چروک عمیق پوست
Pro+Therapy یکی از اولین ها در عرصه تکنولوژی جدید شبه بوتاکس می باشد؛ یک نوروپپتید با نشانه گرفتن چروکهای ناشی از حالات صورت، پوست را فربه کرده و مانع ایجاد خط چروک می شود.

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,C8DeepWrinkle 13

StriVectin

کرم شب رتینول StriVectin-AR
با مصرف این کرم وقتی که خوابید، نیاسین و رتینول درکنار هم به کاهش علائم پیری پوست شما مشغول می شوند. نیاسین با تبدیل رتینول به اسیدرتینوئیک در پوست، آنرا نرم تر و مستحکم تر می کند.در واقع، باتوجه به آزمایشهای بالینی در 100% افراد دربافت پوست بهبود مشاهده گردید و در 82% هم دیده شده که در عرض 12 هفته خطوط صورت از بین رفته است. همه اینها در خواب اتفاق می افتد.

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,StriVectinAR NIGHT 14

SkinCeuticals

ژل صورت فلورتین
آیا صورتتان چرب است؟ پس به احتمال زیاد اهل کرم و سرم نیستید. این ژل آنتی اکسیدان که دارای فلورتین، آنتی اکسیدان ویتامین C و اسید فلوریک است، به پوست استحکام بخشیده و نقاط تیره پوست را نیز کاهش می دهد.

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,SkinceuticalsPHLORETIN 15

Lifeline

سرم مرطوب کننده روز/شب
درحالیکه دیگر محصولات از سلولهای شاخه گیاهان استفاده می کنند، این کرم از سلولهای بنیادی غیرجنینی تهیه شده است که سلولهای پوست را چند برابر می کند، علائم پیری را کاسته و پوست را وادار به ترمیم خود می کند.

کرم های ضد چروک پوست,محصولات جوان کننده صورت,LifelineCombo sized-16


نظر خود را بیان کنید