بهترین هتلهای فرانسه برای اقامت گردشگران

5 هتل شگفت انگیز در فرانسه:

فرانسه سرشار از معماری باورنکردنی، فرهنگ پویا و مناظر دیدنی شگفت انگیز است. بهترین هتل‌ها در این کشور قرار دارند و می‌توانند سالانه بازدیدکننده‌های زیادی را به خود جلب کنند. اگر قصد سفر به فرانسه را دارید، شاید برنامه اولیه سفر شما توقف در جاهای دیدنی پاریس باشد. برای اینکه بتوانید از زمان خود در فرانسه بیشترین استفاده را ببرید، مطمئن شوید که از هتل‌ها و اقامت‌گاه‌هایی استفاده می‌کنید که ارزش بازدید را دارد. هتل‌هایی که امروز معرفی می‌کنیم، نشان دهنده مکان‌های مجلل، غیر طبیعی و ویژه هستند که در کل اروپا یافت می‌شود.

1.هتل Chateau Grand Barrail:

هتل Chateau Grand Barrail

اقامت در این هتل همانند اقامت در یک قلعه شخصی است. این هتل در قرن نوزدهم ساخته شده و یکی از زیباترین هتل‌های کاخ مانند در فرانسه است. این هتل دارای دکورهای زیبا و مجلل است. هتل Chateau Grand Barrail، در یک پارک سرسبز زیبا واقع شده است و به بازدید کنندگان اجازه می‌دهد نمای 360 درجه‌ای به ساختمان‌های اطراف داشته باشند. اگر سری به این هتل بزنید از ابگرم موجودر در آن و نیز استخر آب در فضای باز شگفت زده خواهید شد.

2.هتل du Cap Eden Roc، آنتیب:

هتل du Cap Eden Roc، آنتیب

یکی از مطلوب‌ترین مقاصد در Riviera فرانسه، آنتیب است. یکی از اقامت‌گاه‌های عالی در آنتیب هتلی به نام Hotel du Cap Eden Roc است. این هتل درست در لبه آب واقع شده و دارای یک ساحل خصوصی است. این مکان در قرن نوزدهم بنا شده و نشان دهنده زرق و برق زندگی فرانسوی است. دکوراسیون آن به صورت سنتی است و می‌تواند بالکن‌های خصوصی به سمت دریا، خدمات باتلر و حتی ویلاهای خصوصی را در اختیار بازدید کنندگان قرار دهد. احساسی که این هتل به شما منتقل می‌کند را دوست خواهید داشت.

3.هتل Plaza Athenee، پاریس:

هتل Plaza Athenee، پاریس

اگر قصد بازدید از پاریس را دارید و می‌خواهید یک شب به یاد ماندنی داشته باشید باید در این هتل اقامت کنید. افرادی که علاقه مند به غذاهای مختلف هستند این هتل را بسیار سرگرم کننده خواهند یافت در این هتل چهار رستوران مشهور وجود دارد که یکی از آن‌ها توسط سرآشپز معروف آلین دوکاس اداره می‌شود. هتل Plaza Athenee در سال 1913 بازگشایی شده و تا به امروز در میان افراد مشهور بوده است. سبک معماری آن فرانسوی است و دارای دیوارهایی با پیچک‌های زیبا و مکانی برای قدم زدن است.

4.هتل کارلتون،کن:

هتل کارلتون،کن

کن به خاطر فستیوال فیلمی که سالانه در آن برگزار می‌شود در میان افراد مشهور و شناخته شده است.متخصصان حوزه سرگرمی نیز زمانی که از این ناحیه بازدید می کنند در هتل کارلتون اقامت دارند. هتل کارلتون مشرف به خلیج کن است و بیشتر اتاق‌های آن نمای بسیار زیبایی به آب‌های اطراف دارد. یک ساحل خصوصی نیز در اطراف این هتل وجود دارد که مکانی مناسب برای شنا محسوب می‌شود.

5.هتل L’Imperial Palace، انسی:

هتل L'Imperial Palace، انسی

سبک زیبای Belle Epoque در این هتل کاخ مانند به خوبی نشان داده شده است. این هتل در سال 1913 ساخته شد. این مکان می‌تواند شما را از زندگی پر مشغله روزانه دور کند و در نمای زیباو سرسبز فرو ببرد. بیشتر اتاق‌ها دارای بالکن‌های اختصاصی هستند که موقعیت و مناظر زیبای اطراف را به خوبی نشان می‌دهد. اگر اهل گشت و گذار در بیرون از منزل هستید، این هتل بهترین مکان برای شماست.


نظر خود را بیان کنید