متن تقدیرنامه و لوح تقدیر روز معلم

زیباترین نمونه های تقدیرنامه و لوح تقدیر روز معلم از طرف مدیر آموزشگاه را در این مطلب از آلامتو برای شما گردآوری کرده ایم.

متن تقدیرنامه و لوح تقدیر روز معلم 1402

روز معلم یکی از مهمترین مناسبت‌ها در تقویم ماست. این روز در تقویم رسمی کشور مصادف با 12 اردیبهشت است. این روز فرصتی است برای تقدیر و گرامیداشت این قشر زحمتکش است که پرورش آینده سازان کشور را به عهده دارند. در ادامه این مطلب مجموعه ای از بهترین متن تقدیرنامه و لوح تقدیر روز معلم 1402 از طرف مدیر برای معلمان و همکاران را گردآوری کردیم.

متن لوح تقدیر روز معلم جدید

استاد گرانمایه/ معلم گرانقدر / آموزگار ارجمند …………………………….

آنچه از بن جان می آید آن است که از صمیم قلب از همکاری صادقانه وکوشش خالصانه ی شما در راستای هدایت و ارشاد این نسل سرافراز، تقدیر و تبجیل نمایم و صمیمانه ترین سپاس های خود را به شما فرزانگان عاشقی که شمع وجود گرانقدر خویش را در طبق اخلاص نهاده و نهال نوپای امروز را به امید فردایی شکوفاتر با عصاره ی جان آبیاری می نمایید نثارتان کنم.

آرزومندم؛ ذات اقدس احدیت شما خوبان را که درمسیر تحقق اهداف متعالی مکتب انسان ساز اسلام ،از جان مایه می گذارید در کنف الطاف خاصه ی خویش قرار دهد .

معلما روزت مبارک

////////////////

متن تقدیرنامه رسمی برای روز معلم

بنام خدا

معلم گرانقدر / آموزگار ارجمند………….

عشق ورزیدن به خلق زیباترین ترنم گفتگو با خالق است بخصوص اگر توفیق خدمت به عزیزانی نصیبت کرده که تمام دنیایشان را می توان در پر رنگین پروانه ای خلاصه کرد،

ضمن گرامیداشت روز معلم به این وسیله از زحمات جنابعالی در پیشبرد اهداف و پیگیری امور آموزشی و پرورشی این دبستان/آموزشگاه/ تقدیر وتشکر می نماییم وامید آن داریم که درسایه ی الطاف الهی همواره در سنگر خدمت به نوگلان این مرز و بوم وآینده سازان میهن عزیزمان استوار و سرافراز بمانید.

معلم روزت مبارک

////////////////

متن تقدیرنامه روز معلم برای استاد

استاد گرامی…………..

از آنجایی که رشد و توسعه با پرورش استعدادهای علمی مسیر است، بی تردید تلاش شما در این مسیر در جهت اعتلای سطح علمی کشور، حرکتی پرافتخار است که با هیچ جمله‌ای قابل توصیف و با هیچ هدیه‌ای قابل تقدیر نیست. با همت استادانی همچون شما لباس اعتبار بر تن این کشور پوشانده شده است. روح جستجوگر استادان و معلمان این مرز و بوم بذر دانش را در زمین بایر ناآگاهی کاشت تا امروز جوانه‌های فعالیت علمی جوانان این کشور از این زمین بیرون بزند. به پاس خدمات و مجاهدت‌های علمی شما استاد گرامی این لوح تقدیر به شما تقدیم می‌شود.

رئیس دانشکده ………….

////////////////

همچنین بخوانید: متن تبریک روز معلم رسمی و ادبی

متن تقدیر از معلم

متن تقدیرنامه روز معلم از طرف مدیر برای معلمان و همکاران

من علمنی حرفا فقد صیرنی عبدا

کس چو علی این در معنی نسفت                آنچه علی در حق استاد گفت

بنده ی خود ساخت مرا اوستاد                آن که یکی حرف به من یاد داد

استاد فرهیخته و فرزانه ……………………..

همه ی پیشرفت های معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت افراد دارد که از منبع زلال ایمان، معرفت، تعهد و ایثار معلم سیراب می شوند.

از این منظر کشور وامدار همه ی استادانی است که بحق چراغ هدایت بشریت را به تاسی از پیامبر اعظم ( ص ) روشن و فروزان نگاه داشته اند.

با فرا رسیدن سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و روز سترگ معلم فرصت را مغتنم شمرده، در کمال ادب و ارادت این لوح تقدیر تقدیم محضر عالمانه و اندیشمندانه ی شما می گردد.

از حضرت علیم آرزو دارد همواره در کسوت شریف معلمی با کلام نافذ و عزم راسخ و با تولید علم و دانش و پژوهش جهت آینده سازان این مرز و بوم  با سرافرازی برای نیل به زندگی سعادتمندانه ی دنیوی و رستگاری اخروی کوشا و پویا باشید.

////////////////

تقدیرنامه روز معلم از طرف مدیریت

خانم/ آقای …………….

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)؛ خداوند متعال را شاکریم که نعمت قدردانی از شما را ارزانی ما داشت، شما با تلاش صادقانه و بی وقفه خود در تربیت دانش‌آموزان، مسئولیت پذیری را معنا کردید و نوید بخش آینده‌ای بهتر برای کشور عزیزمان شدید. آموزش انسان‌های موفق و باانگیزه و تربیت انسان‌های پاک‌نیت و توانمند توفیقی است که نصیب شما شده است. هزاران هزار درود بر شما که با محبت و اخلاص تصویری دلنشین از علم اندوزی بر وجود دانش آموزان کشیدید.

ضمن تبریک روز معلم خدمت شما معلم عزیز و آروزی بهروزی و شادی برای، این لوح یادبود را خدمت شما تقدیم می‌کنیم.

////////////////

همچنین بخوانید: شعر زیبا برای روز معلم

متن لوح تقدیر روز معلم از طرف مدیر

بسم الله العلیم

معلم گرانقدر

به راستی آیا کلامی هست که تاب ثنای ایثار شما آسمانیان رابیاورد؟

کدامین روز، روز تو نیست وکدامین لحظه است که از شمیم تو سکرآور یا عطر آگین نباشد…

به راستی آیا قلمی را می شناسید که با کلک خیال، شکوه ایثار خاموش معلم را که در بستر رویش های مکرر آدمی و درگسترده ی تاریخ مکتوب بشریت هماره چون نگینی زرین درخشیده است به تصویر آورد؟

کدام خامه را طاقت تصویر خورشید است ؟…

////////////////

متن تقدیر نامه از معلم از طرف مدیر

یرفع الله الذین آمنوا منکم والذین اوتوا العلم درجات والله بما تعملون خبیر( ۱۱مجادله )

که ایزد مقامی ببخشد بلند برآنان که در بحردانش درند

براعمال روشن به سرضمیر همه هست آگه خدای خبیر

اندیشمند استاد برجسته جناب آقای ……… به استناد آیه ی شریفه ی ۱۰ از سوره ی مبارکه ی فاطر که خداوند می فرماید” الیه یصعد الکلم الطیب والعمل الصالح یرفعه”، سخنان و کلام ارزشمند به سوی خدا صعود می کند و با ابدیت سنخیت پیدا کرده و همواره آثار خود را ظاهر می سازند; بسی شایسته است از تلاش های مداوم وکوشش های مستمر حضرتعالی دراشاعه ی تعلیم و تربیت و بسط و توسعه ی علم و دانش و نیز از روشن رای و کارگشایی ثمربخش شما به عنوان …………………. درکمال امتنان و افتخار تقدیر و تشکر نموده و به رسم تعظیم و تکریم این لوح تقدیر تقدیم محضر پربار و ماندگارتان گردد .

مدیر دبیرستان ….

////////////////

همچنین بخوانید: سخنان بزرگان در مورد روز معلم

تقدیر نامه از دبیر از طرف مدیر

متن تقدیر نامه روز معلم

اوراق زرین تاریخ تربیت سیمای درخشان مربیان نام آوری چون ابراهیم، موسی، عیسی و محمد (ص)، علی (ع) و فاطمه (س) و زینب (س) را بر خود نقش ابدی زده است.

آنان که با پیکار مقدس خویش حماسه های شکوهمند و جاوید در سازندگی انسان متعهد به وجود آوردند و با تزکیه و تعلم کاخ بلند پایه ی علم و فضیلت را بنا نهاده و پرچم توحید را برافراشتند و امروز شما عزیز گرامی ادامه ی این نهضت عظیم را بر عهده گرفته ای ضمن بزرگداشت خاطره استاد مطهری و گرامیداشت روز معلم برایتان در این راه آرزوی موفقیت می نمایم.

////////////////

سخن آخر

امیدواریم این مجموعه نمونه متن تقدیرنامه و لوح تقدیر روز معلم برای معلمان و همکاران از طرف مدیر مورد پسند شما همراهان سایت قرار گرفته باشد. اگر شما هم ایده نظری برای تشکر از معلمان عزیز کشور دارید، می توانید در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.


نظر خود را بیان کنید