رنگ سال ۱۴۰۳ چه رنگی است

اگر می خواهید بدانید رنگ سال ۱۴۰۳ چه رنگیه و با چه رنگ هایی ست می شود، این پست از آلامتو را از دست ندهید.

رنگ سال ۱۴۰۳ چه رنگی است و با چه رنگ هایی ست می شود؟

همانطور که جهان به تکامل خود ادامه می دهد، پنتون بار دیگر کارشناسان خود را گردهم آورد تا رنگی تازه برای سال جدید انتخاب کند. گروه برگزیننده موسسه رنگ پنتون احساس کردند که زمان آن رسیده است که تن رنگ سال جدید با رنگ ملایم تری که دلپذیری و ارتباط را جشن می گیرد، کاهش دهند. در ادامه این پست می گوییم رنگ سال ۱۴۰۳ چه رنگی است و با چه رنگ هایی ست می شود.

همچنین بخوانید: امسال سال چه حیوانی است ۱۴۰۳

رنگ سال ۱۴۰۳ چه رنگی است؟

رنگ سال ۱۴۰۳ “هلویی” یا “هلویی مخملی” است. این رنگ گرم و آرامش بخش حس خوش بینی و آرامش را تراوش می کند و منعکس کننده تمایل ما برای تغذیه عاطفی و بازگشت به سادگی است. آغوش گرم و صمیمانه آن پیامی از شفقت و همدلی را منتقل می کند، با حساسیتی دنج که مردم را دور هم جمع می کند. این یک رنگ ساده برای ترکیب کردن است و لحنی ملایم و هماهنگ به هر پالتی اضافه می کند.

رنگ هلویی از لطافت و مهربانی تسکین دهنده برخوردار است. به خودتان اجازه دهید به رنگ هلویی نرم و مخملی آن جذب شوید و کشف کنید که چقدر می تواند غنی و مغذی باشد! سایه ای گرم و دنج که با ظرافت بین صورتی و نارنجی تعادل برقرار می کند و لحظه ای از صلح، آرامش و آرامش را القا می کند. اشتیاق برای نزدیکی، اشتراک گذاری، شفقت و همدلی را به همراه دارد. در رنگ هلویی شما همچنین می توانید لحن شاعرانه، رمانتیک یا فضایی قدیمی را کشف کنید.

پنتون Peach Fuzz را به عنوان یک هلوی ملایم مخملی توصیف می کند که روحیه همه جانبه آن ذهن، بدن و قلب را غنی می کند. پنتون نوشت: «پنتون 13-1023 هلویی بسیار ملایم، یک رنگ هلویی صمیمانه است که احساس لطافت را به ارمغان می‌آورد و پیامی از مراقبت و اشتراک، جامعه و همکاری را منتقل می‌کند. مؤسسه رنگ پنتون مستقر در نیوجرسی، بیشتر به دلیل انتخاب رنگ‌ برای هر سال جدید و سیستم تطبیق رنگ شناخته شده است. این موسسه از سال 2000 با تجزیه و تحلیل روندها در سرگرمی، مد، برندسازی و رسانه های اجتماعی، رنگ سال را نامگذاری کرده است. اولین رنگ آن در سال سرولین بود.

رنگ سال ۱۴۰۳ (رنگ هلویی) با چه رنگ هایی ست می شود؟

ست کردن رنگ هلویی در پالت رنگی تک رنگ

با ست کردن هلویی با رنگ های گرم دیگر، رنگ نرم و پرورش دهنده را در پروژه های خلاقانه خود پیاده کنید. رنگ هلویی مخملی به عنوان هدیه ای به حواس لقب گرفته است که به آن اجازه می دهد “یک رابطه همزیستی بین حس چشایی، بینایی، لامسه و رایحه ما ایجاد کند.” یک پالت رنگ تک رنگ جلوه های زیبایی شناختی زیبایی را ایجاد می کند. هلویی را به این پالت خود اضافه کنید تا طرح های خود را گرم کرده و به عمق اضافه کنید. برای ایجاد این ظاهر، رنگ های زرد کره ای، نارنجی روشن و صورتی ملایم را انتخاب کنید.

رنگ هلویی با چه رنگ هایی ست می شود؟

ست کردن رنگ هلویی در یک پالت رنگی قدیمی

حسی از قدیمی در رنگ هلویی وجود دارد . این رنگ ما را به یاد دهه 80 می اندازد، زمانی که دیوارهای هلویی یک انتخاب محبوب بودند. از تاریخ ایده بگیریدو رنگ هلویی را با سایر رنگ های محبوب دهه 80 مانند ارغوانی، آبی، اخرایی و سبز دریایی ترکیب کنید. نگاه لایه لایه است، اما همچنان آرام است.

ست کردن هلویی

ست رنگ هلویی در یک پالت رنگی با رنگ های شاد و تند

رنگ پنتون امسال ملایم است، اما این بدان معنا نیست که نمی توان از آن در کنار رنگ های پر جنب و جوش استفاده کرد! برای ظاهری پویاتر، آن را در کنار قرمزهای تیره و آبی روشن قرار دهید. این ترکیب برای تابستان ها ایده جذابی است.

ترکیب رنگ سال پنتون امسال با سایه های پررنگ تر می تواند به هر چیزی که طراحی می کنید و به آن یک سلسله مراتب بصری اضافه کند. در نگاه اول، رنگ سال 2024 پنتون ممکن است در تضاد با موج جزر و مدی آبی های طبیعی و سبز باشد، اما هلویی در واقع می تواند آن رنگ‌ها را با ایجاد حس هماهنگی با آن ها بالا ببرد.

نیاز ذاتی در ذهن انسان برای متعادل کردن رنگ‌ها برای متعادل کردن دما وجود دارد، اگر هلویی را کنار رنگ های خنک‌تری مانند رنگ‌های آبی و سبز زیادی استفاده می‌کنید، تعادل لازم از گرما را ایجاد می کنید.

ست رنگ هلویی در یک پالت رنگی با رنگ های شاد و تند

سخن آخر

در این پست از آلامتو به معرفی رنگ سال ۱۴۰۳ پرداختیم و گفتیم که باچه رنگ هایی ست می شود. امیدواریم این پست برای شما مفید بوده باشد و اطلاعات مورد نظر را کسب کرده باشد.


نظر خود را بیان کنید