بیوگرافی رعنا آزادی ور و خبر بچه دار شدن او

آیا خبر بچه دار شدن رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل واقعیت دارد یا شایعه است؟ در ادامه به پاسخ این سوال می‌رسیم.

بیوگرافی رعنا آزادی ور و خبر بچه دار شدن او با مهدی پاکدل

رعنا آزادی ور از بازیگران مشهور سینما، تلویزیون و تئاتر است. او همسر مهدی پاکدل بازیگر و مدل ایرانی می‌باشد.این بازیگر که پس از بازی در سریال نمایش خانگی زخم کاری شهرت بیشتری یافت، بخاطر زندگی شخصی خود مورد توجه رسانه‌هاست. مدتی است که عکس های جدید رعنا آزادی ور در فضای مجازی خبر بچه دار شدن او با مهدی پاکدل را منتشر کرده است. اما آیا این خبر صحت دارد؟ برای اینکه اصل ماجرا را بدانید، تا انتهای متن با ما همراه باشید.

بیوگرافی رعنا آزادی ور

رعنا آزادی ور متولد 17 فروردین 1362 در شهر تهران است. او در زمینه بازیگری سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت دارد. خانم آزادی ور با حضور در فیلم مارمولک (ساخته کمال تبریزی 1382) فعالیت حرفه‌ای در سینما را آغاز کرد. پس از یک وقفه یک ساله، او در سال 1384 با بازی در سه فیلم، پر کار ظاهر شد. اولین حضور او به عنوان بازیگر نقش اول مربوط به فیلم پارک وی (ساخته فریدون جیرانی، 1385) است که در کنار نیما شاهرخ شاهی به ایفای نقش پرداخت. رعنا آزادی ور را می‌توان از بازیگرانی به حساب آورد که در انتخاب نقش وسواس زیادی به خرج می‌دهند.

یکی دیگر از بازیهای قابل توجه او در فیلم درباره الی بود که نامزد دریافت تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن در جشن سینمای ایران شد. او همچنین در سال 1400 نیز جایزه حافظ بهترین بازیگر زن درام تلویزیونی را از آن خود کرد.

بیوگرافی رعنا آزادی ور

زندگی خصوص و ازدواج رعنا آزادی ور با مهدی پاکدل

ازدواج رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل از جمله اخباری است که به دفعات و به شکل های مختلف سوژه رسانه ها شد. این دو بازیگر در فواصل زمانی مختلف با هم همکاری داشتند.

اولین تجربه حضور حرفه‌ای رعنا آزادی ور در کنار مهدی پاکدل مربوط به فیلم محمد رسول الله ساخته مجید مجیدی است. چهار راه استانبول یکی دیگر از آثاری است که رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل در کنار هم ایفای نقش کردند. همچنین آنها بخاطر بازی در تئاتری در کنار هم نیز بیشتر مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفتند و عکس‌های منتشر شده از آنها خبر ازدواج آنها را قوت بخشید.

برخی از کاربران عدم رعایت فاصله بین این دو بازیگر در عکس‌ها را گواهی بر ازدواج آنها می‌دانستند. در نهایت این خبر توسط عاطفه رضوی (بازیگر) تایید شد، او همسر حسین پاکدل (برادر مهدی پاکدل) که خود از بازیگران و مجریان با سابقه کشور است. او با انتشار عکسی از عروس و داماد به آنها تبریک گفت.

همچنین بخوانید: بیوگرافی پردیس احمدیه

ازدواج رعنا آزادی ور با مهدی پاکدل

مهدی پاکدل کیست؟

مهدی پاکدل متولد 10 تیر 1359 در شهر اصفهان است. او فعالیت در زمینه بازیگری را از سال 1379 و با حضور در فیلم آبی شروع کرد. این بازیگر خوش چهره با بازی در سریال تلویزیونی اولین شب آرامش (1385) به شهرت رسید. او بیش از سابقه حضور در فیلم‌های سینمایی، سریال و تئاترهای بسیاری را در کارنامه کاری خود دارد.

ناگفته نماند مهدی پاکدل پیش از ازدواج با رعنا آزادی ور، به مدت 6 سال با بهنوش طباطبایی زندگی می کرد. خانم طباطبایی که از بازیگران سینما و تلویزیون است، در 11 اسفند 1389 با مهدی پاکدل ازدواج کرد و این دو پس از 6 سال زندگی مشترک، در سال 1395 از هم متارکه کردند.

خبر بچه دار شدن رعنا آزادی ور با مهدی پاکدل

چندی پیش عکسی از رعنا آزادی ور در شبکه‌های مجازی و رسانه‌ها منتشر شد که خبر از بارداری او می‌داد. نوع ایستادن و حالت بدن خانم بازیگر گمان باردار بودن او را به وجود آورد. با این حال بررسی‌های بیشتر این خبر را تکذیب کرد.

خبر بچه دار شدن رعنا آزادی ور با مهدی پاکدل

یکی دیگر از عللی که شایعه باردار شدن رعنا آزادی ور را ایجاد کرد عکس او با شکم برآمده بود. این تصویر مربوط به نقش ایشان در فیلم “بهت” بود، این فیلم داستان زندگی زوجی مرفه است که به علت ناتوانی در بچه دار شدن، قصد دارند از طریق رحم اجاره‌ای صاحب فرزند شود. خانم آزادی ور کسی است که این رحم اجاره‌ای را در اختیار آنها قرار می‌دهد، با این حال اتفاقات بعدی که در انتظار دو خانواده است، چندان خوشایند نیست.

این اولین مرتبه‌ای نبود که شایعه بچه دار شدن این دو بازیگر مطرح شده است. پیش از این نیز عکسی از آقای پاکدل و خانم آزادی ور در کنار یک پسر بچه منتشر شده بود که با توجه به تاریخ ازدواج آنها و عدم تناسب سن کودک با این تاریخ، احتمال می‌رود آن کودک فرزند یکی از هواداران این هنرمندان بوده باشد.

بارداری رعنا آزادی ور

سخن آخر

در این مطلب از آلامتو به بیوگرافی رعنا آزادی و خبر بچه دار شدن او با مهدی پاکدل پرداختیم. همانطور که اخبار دقیق گردآوری شده نشان می‌دهد، اینها تنها شایعه‌هایی هستند که توسط برخی از رسانه‌ها منتشر شده و اغلب صحت ندارند.


نظر خود را بیان کنید