کلاه چهره زنان را مرموز ، پیچیده و شیک می کند، بدون در نظر گرفتن گرمای آن!! در فصل سرما از کلاه های زمستانی و متناسب با فرم صورت خود استفاده کنید.

به گزارش آلامتو به نقل از آی بانو؛ کلاه ، علاوه بر گرم کردن شما در زمستان ظاهری شیک به شما می دهد ، فرقی ندارد صورتتان چه فرمی باشد ( گرد ، بیضی ، مربع ، کشیده و یا قلبی شکل) به هر حال می توانید خودتان را جذاب تر نشان دهید. حواستان باشید در انتخاب رنگ کلاه به رنگ چشم و موهای خود توجه کنید ،در ادامه شما را با 10 مدل کلاه مدرن و زیبا (2 مدل برای هر فرم صورت )آشنا می کنیم.

صورتهای قلبی شکل

کلاه زمستانی برای صورت های قلبی شکل

اگر پیشانی شما پهن ولی چانه تان باریک است ، کلاه لبه دار می تواند توازنی در چهره تان برقرار نماید اما اگر پیشانی بیش از اندازه پهن و چانه خیلی باریک بود، یک راه حل بهتری داریم و آن کلاه سطلی لبه دار است. این کلاه پشمی با نخ راه راه ، دارای لبه 5 سانتی صورتتان را فوق العاده نشان می دهد.

کلاه زمستانی برای صورت های قلبی شکل

همانند صورت های بیضی ، صورت های قلبی شکل هم در بیشتر کلاه ها خوب به نظر می رسند. برای کسی که از مدلهای روز خوشش می آید یکی از گزینه ها کلاه کشباف است. با این کلاه همراه آن توپک خزه ای بالای سرش نگاهی بی پروا به خود می گیرید. رنگهای پیشنهادی ما عاجی ، زغالی و سیاه و سفید است. فقط مهم این است که یک رنگ نباشد و همراه با سایه باشد.

صورتهای کشیده

کلاه زمستانی برای صورت های کشیده

برای کوچکتر نشان دادن چهره تان می توانید از کلاه هایی استفاده کنید که تا پایین تا روی پیشانیتان کشیده شود. کلاه هایی که نباید استفاده کنید از نوع تاجدار یا توپک دار هستند که باعث می شوند صورت کشیده تر از آنچه هست نشان داده شود.

کلاه زمستانی برای صورت های کشیده

کلاه های سبک دهه 1920 ( ناقوسی شکل ) نه تنها ظریف و شیک است بلکه صورتهای کشیده و دراز را هم متعادل می کند چون لبه آن سطح پیشانی را می پوشاند. این کلاه ،نواری خال خالی بهمراه یک پاپیون در گوشه اش دارد.

صورت بیضی

کلاه زمستانی برای صورت های بیضی شکل

صورتهای بیضی شکل خیلی زیبا هستند مخصوصا در یک کلاه پشمی برت. این کلاه بافت قرمز شما را گرم و نرم و شیک نگه می دارد حتی اگر بخواهید اسکی بروید یا سر کار و یا سر قرار با دوستتان بروید باز هم مناسب است.

کلاه زمستانی برای صورت های بیضی شکل 2

اگر صورتتان بیضی است می توانید هر مدل مو، عینک آفتابی و یا هر کلاهی که دوست داشته باشید را انتخاب کنید . حتی یک کلاه بیسبال کلاسیک نیز برای صورت شما مناسب است. اما وجود این سنگ های تزیینی روی کلاه آنرا از محدوده سنی نوجوانان خارج می کند .

صورتهای گرد

کلاه زمستانی برای صورت های گرد

اگر صورتتان گرد است ، با انتخاب یک کلاه مدل تاج می توانید صورتتان را کشیده تر نشان دهید. کشیده تر شدن صورت این مزیت را دارد که صورت را لاغر تر نشان می دهد. بعلاوه نامتقارن بودن لبه کلاه نیز صورت را ظریف تر نشان می دهد. این کلاه آراسته را به سر کنید و بی نظیرشوید.

کلاه زمستانی برای صورت های گرد 2

صورت گرد یعنی صورتی که هم دراز و هم پهن است . این کلاه به سبک پسرهای روزنامه فروش است. می توانید آنرا یک طرفه کنید تا با این لبه کج صورت را باریک تر نشان دهد. این مدل کلاه لب شتری مدل کلاسیک است ولی ابدا قدیمی نیست.

صورتهای مربعی

کلاه زمستانی برای صورت های مربعی

زنانی که صورت مربع شکل دارند در کلاه لبه بزرگ بسیار دلربا می شوند . این سبک کلاه کمک می کند که چانه های زاویه دار گرد تر نشان داده شوند. این کلاه کشباف ساده است که در لبه های خود سیم دارد و به آن موج می دهد و روبان آن هم به کلاه کمی احساس لطیف زنانگی می دهد.

کلاه زمستانی برای صورت های مربعی 2

صورتهای چهارگوش قدرتمند خود را با کلاه شاپویی که لبه باریک دارد، لطیف و مهربانتر نشان دهید. این کلاه پشمی و دارای لبه باریکی است . سبک این کلاه ما را به یاد لباس های مردانه اما از نوع بسیار زیبایش می اندازد.


نظر خود را بیان کنید