Gallardo LP560-4

به گزارش آلامتو به نقل از Businessinsider ؛ آن روزها به اتمام رسیده‌اند که ماشین‌های پلیس قدیمی و زوار در رفته بودند. اکنون، اگر که در دنیا بگردید می‌توانید مکان‌هایی را بیابید که پلیس با لامبورگینی یا جدیدترین ماشین‌های فورد در خیابان‌ها به گشت و گذار می‌پردازد. در اینجا قصد داریم دیوانه وارترین و جذاب‌ترین ماشین‌های پلیس را از تمام دنیا انتخاب کرده و به شما نشان دهیم. بعضی از این ماشین‌ها آنقدر فوق‌العاده هستند که احتمالا حاضر خواهید بود دستگیر شوید تا بتوانید برای مدت کوتاهی سوار آنها شوید.

برای مثال، در انگلستان نیروی پلیس به 7 ماشین Jaguar XF مجهز شده است. قدرت این مدل به حدی است که می‌تواند در عرض 5.9 ثانیه از 0 به 60 برسد یا در مثالی دیگر، یک شرکت خودروسازی در ایتالیا به پلیس این کشور یک ماشین مدل Gallardo LP560-4 را اهدا کرده است که می‌توانید عکس آن را در بالا ببینید. بیشتر از این شما را با جزئیات خسته نمی‌کنیم و به سراغ عکس این ماشین‌های پلیس می‌رویم.

PoliceCars7 PoliceCars6 ماشین پلیس PoliceCars4

عکس ماشین پلیسماشین پلیس PoliceCars2 PoliceCars9 PoliceCars10 PoliceCars11 ماشین پلیس

PoliceCars12


3 دیدگاه

 1. مريم

  اقا مرتضي چقدر خنگ تشريف داري…. خوب ماشينا كه ساخت دبي نيست. از همون كشورايي كه گفتي اومده. اول فكر كن بعد نظر بده بي زحمت

  • امیر

   مریم خانوم الحق کق دختری دیر میفهمی, آی کیو منظور مرتضی اینه که ماشین پلیس های ژاپن و کانادا و آمریکا رو بذارن که ببینیم این کشور ها ماشین پلیس هاشون چیه نه اینکه ساخت کدوم کشور!!!!!
   فکر کردن پولی نیست اول فکر کن بد نظر بده

 2. مرتضي

  اينا كه همشون مال پليس دوبي هست از ماشين پليس هاي ژاپن و كانادا و آمريكا و… عكس بذارين مرسي

نظر خود را بیان کنید