متن تبریک عید فطر به عربی

تبریک عید فطر به اعراب

تبریک عید فطر به عربی

در این پست از آلامتو به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، گلچین تبریک عید فطر به عربی را برای شما همراهان گردآوری کردیم.

تبریک عید فطر به عربی

بمناسبة قدوم عيد الفطر المبارك تقبل الله طاعتكم، وجعلكم فيه من الفائزين ومن العتقاء من النار،  وعساكم من عواده.

به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر، خداوند طاعت شما را بپذیرد و شما را از رستگاران و رهایی یافته از آتش قرار دهد و از پیروان آن باشید.

////////////

في عيد الفطر المبارك أسأل الله تعالى أن نكون من الذين قبل صيامهم وقيامهم وصالح أعمالهم.

در خجسته عید سعید فطر از خداوند متعال خواستارم که ما را در زمره قبول شدگان روزه و ایستادگی و عمل صالح قرار دهد.

////////////

بمناسبة قدوم عيد الفطر المبارك أقول لكم،  كل عام وأنتم بخير، وأسأل الله تعالى أن يعينكم على تحقيق أحلامكم وأمانيكم.

به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر سال نو را به شما تبریک می گویم و از خداوند متعال برای رسیدن به آرزوها و آرزوهایتان کمک می خواهم.

////////////

تهنئة خاصة بعيد الفطر لك قبل الكل، أدام الله الفرحة في حياتك، وأطال في عمرك، وبارك فيك.

پیشاپیش عید سعید فطر را به شما تبریک و تهنیت عرض می نمایم، ان شاءالله خداوند شادی را در زندگی شما جاودان و عمرتان را طولانی و برکت دهد.

تبریک عید فطر به زبان عربی

مع إشراقة شمس عيد الفطر المبارك، أسأل الله تعالى أن يجعل أيامك كلها عيد،  وعيد سعيد.

با طلوع آفتاب خجسته عید سعید فطر از خداوند متعال خواستارم که همه ایام شما را عید و عیدتان مبارک باد.

////////////

لم أجد من التهاني والتبريكات ما يليق بكم لأهنئكم بقدوم عيد الفطر،  ولكن أسأل الله تعالى أن يتقبل صيامكم وقيامكم وصالح أعمالكم.

من چیزی را شایسته شما ندیدم که فرا رسیدن عید سعید فطر را به شما تبریک بگویم، اما از خداوند متعال خواستار قبولی روزه و ایستادگی و اعمال نیکتان هستم.

////////////

أرسل لكم أعذب التهاني والتبريكات بمناسبة قرب حلول عيد الفطر المبارك أعاده الله علينا وعليكم باليمن والخير والبركات وكل عام وأنتم بخير.

فرا رسیدن عید سعید فطر را صمیمانه به شما تبریک و صلوات می‌فرستم که خداوند آن را به ما و شما با یمن، خیر و برکت و سال نو مبارک برگرداند.

////////////

همچنین بخوانید : متن تبریک عید فطر رسمی و ادبی

اللهم يا واسع الحَمد، يا صاحب المُلك والأسماء كلّها، بارك لأخي وصديقي مُناسبة عيد الفطر السّعيد، واجعله وأهله من السّعداء المُستبشرين خيرًا في الدّارين، تجاوز عنّا وعنهم يا رب.

خداوندا، ای ستایش گسترده ای صاحب ملک و همه نام ها، بر برادرم و دوستم عید سعید فطر مبارک باد و او و اهل بیتش را در زمره خیران مبارک و نویدبخش در هر دو جهان قرار بده، دور بزن. ما و آنها، پروردگارا.

////////////

بمُناسبة عيد الفطر المُبارك، نسأل الله تعالى أن يتقبّل منكم الطّاعات، وأن يزيدكم من الخير والثّبات، أعاد الله عليكم وعلى أهليكم بَهجة العيد، وفرحة رمضان، ورزقكم الخير والتّوفيق بعد رمضان.

به مناسبت خجسته عید سعید فطر، از خداوند متعال خواستاریم که طاعت شما را قبول کند و بر خیر و پایداری شما بیفزاید.

////////////

في عيد الفطر السّعيد أسأل الله تعالى أن يجعل أيّامكم كلَّها أعياد، وأن يجعلكم وأهليكم جميعًا في كلّ عيد وكلَّ مناسبة بألف خير، كلّ عام وأنتم فرحة القلب وسعادته، بارك الله لنا ولكم، وأعادها علينا وعليكم بما تُحبّون من الأفراح.

عید سعید فطر مبارک باد از خداوند متعال خواستارم که همه ایام شما را عید قرار دهد و شما و خانواده تان را در هر عید و هر مناسبت، هر سال هزار خیر قرار دهد و شادی و سرور دل باشید. خدا به ما و شما برکت دهد و آن را با شادی هایی که دوست دارید به ما و شما برگرداند.

////////////

بمناسبة عيد الفطر السّعيد، نحمد الله تعالى على تمام الفضل والمِنّة، ونسأله تعالى المزيد لنا وللأهل والأحباب، وكلّ عام وأنتم إلى طاعة الله أقرب، وإلى رضاه أرغب، أعادها الله علينا وعليكم بالخير واليُمن والبركات.

به مناسبت عید سعید فطر، خداوند متعال را برای همه لطف و عنایت سپاسگزاریم و از خداوند متعال برای خود و خانواده و عزیزانمان علو و توفیق روز افزون خواستاریم و هر سال به طاعت خداوند نزدیکتر میشوید و خشنودی او را می‌خواهم، خداوند آن را با خیر و برکت به ما و شما برگرداند.

تبریک عید به معلم عربی

تبریک عید فطر به زبان عربی

بكثير من مشاعر الفرحة نستقبل مناسبة عيد الفطر، وكثير من مشاعر نودّع شهرًا عزيزًا على القب، فشهر رمضان هو شهر الطّاعات والنّوافذ المفتوحة التي نصل بها إلى الله تعالى، كلّ عام وأنتم بخير.

با شادی فراوان به استقبال عید سعید فطر می رویم و با احساسات فراوان ماه عزیزی را وداع می کنیم که ماه مبارک رمضان ماه طاعت و دریچه های باز است که از طریق آن به خداوند متعال می رسیم.

////////////

همچنین بخوانید : متن تبریک عید فطر اداری

أَسْعَد اللَّه أَيَّامِكُم ، وَتُقْبَل اللَّه طاعاتكم ، وَجَمَعَنَا وَإِيَّاكُم عَلَى خَيْرِ ، عِيد فِطْر سَعِيد.

خداوند روزگارتان را برکت دهد و طاعت شما را قبول کند و ما و شما را به خیر و نیکی محشور کند، عید سعید فطر مبارک باد.

////////////

هلت الْأَعْيَاد ، وَبَيْنَهُم أَفْضَل عِيد ، عِيدِ الْفِطْرِ السَّعِيد مُبَارَكٌ عَلَيْكُم.

اعیاد تمام شد و بین آنها بهترین ضیافت است عید سعید فطر مبارک باد بر شما مبارک باد.

////////////

بِمُناسَبَةِ عِيدِ الْفِطْرِ أتَمَنَّى لَكَ سَعَادَة أَبَدِيَّةٌ، وَكُلّ عَام وَأَنْت بِخَيْر.

به مناسبت عید سعید فطر شادی ابدی را برایتان آرزومندم و هر سال حال و روزتان خوب باشد.

////////////

تهنئة خاصة بمناسبة حلول عيد الفطر المبارك كل عام وأنتم بخير وتقبل الله منكم صيامكم وقيامكم وعساكم من عواده.

فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک و تهنیت عرض می نمایم و ان شاءالله که روزه ها و عبادات و زحمات شما را از رجعت قبول فرماید.

////////////

يطيب لي بمناسبة حلول عيد الفطر المبارك أن أزف إليكم جميعاً أحر التهاني وأطيب الأماني، ونسأل الله عز وجل أن يعيده علينا جميعاً بالخير والبركات وعلى وطننا الغالي بالأمن الازدهار والرفاهية كل عام وأنتم بألف خير.

به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، صمیمانه ترین تبریکات و آرزوی سلامتی خود را به همه شما عزیزان مسئلت دارم و از خداوند متعال خواستاریم که آن را با خیر و برکت به همه ما و به میهن عزیزمان باز گرداند. امنیت، رفاه و رفاه، هر سال و تو هزار نیکی.

سخن آخر

امیداوریم پیام های تبریک عید فطر که در این پست ارائه شد مورد پسند شما واقع گردد. شما می‌توانید آن را در موقعیتهای رسمی و برای نزدیکان خود ارسال کنید و این عید سعید را به آنها تبریک بگویید.اس ام اس تبریک تولد انگلیسی

جملات کوتاه انگلیسی با معنی فارسی


اس ام اس جدید