تعبیر خواب فرعون

دیدن فرعون در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن فرعون در خواب چیست؟

دیدن فرعون در خواب

فرعون در خواب های ما همان تعبیر را دارد که برای پادشاه گفتیم. در خواب های خویش ما شخصی را می بینیم که لباس های گران قیمت و باشکوه پوشیده و کفش های زرین به پا کرده و خدم و حشم و درگاه و بارگاه دارد.

دیدن چنین شخصیتی با این خصوصیات دلیل دیدن پادشاه نیست، او فرعون هم نیست.

آنچه به شخصیت رویای ما هویت می دهد تصوری است که در عالم خواب در ذهن ما به وجود می آید و پیش خود می گوییم: این که فرعون است، این که پادشاه است، این که سزار امپراتور روم است. این اندیشه او را هویت می دهد و ذهن ماست که او را می شناسد.

تعبیر دیدن فرعون همان است که برای پادشاه نوشتیم ولی آنچه می خواهیم اینجا اضافه کنیم این است که اگر از فرعون بترسیم خوب نیست.

ما به طور کلی درباره فرعون و شوکت و عظمت او باورهایی داریم، همین باورها ممکن است موجب خوف و وحشت در ما بشود.

چنانچه در خواب فرعون ببینیم و بترسیم نشان آن است که گرفتار ظلم و ستم می شویم و حقی از ما ضایع می گردد ولی اگر نترسیم با بهجت و سرور رو به رو می شویم.

تعبیر خواب «فرعون» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «فرعون» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

2 دیدگاه

 1. زهرا در 1399/04/11در2:05 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم ک با پدرم و مادر بزرگم (فوت شده اند) درون رودخونه با آب خیلی زلال هستیم ک جریان آب دارد پتوهای دو دخترم را با خودش می‌برد پدرم گفت تو برو دنبال اون پتویی ک نزدیک است و من میرم دنبال پتویی ک دور است و میارمش.

  • یاسین صداقت در 1399/04/20در9:31 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که بر سر مسائلی آرامش خانوادتان به هم خواهد خورد و اینکه با همسرتان وارد مشاجره خواهید شد و اینکه آن را باید سریع حل نماید واب زلال نشان بر خیر دارد برای شما و این مشکل به خیر رفع خواهد شد توسط خودتان و فردی دلسوز و حمایت گر.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید