تعبیر خواب فرعون

دیدن فرعون در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن فرعون در خواب چیست؟

دیدن فرعون در خواب

فرعون در خواب های ما همان تعبیر را دارد که برای پادشاه گفتیم. در خواب های خویش ما شخصی را می بینیم که لباس های گران قیمت و باشکوه پوشیده و کفش های زرین به پا کرده و خدم و حشم و درگاه و بارگاه دارد.

دیدن چنین شخصیتی با این خصوصیات دلیل دیدن پادشاه نیست، او فرعون هم نیست.

آنچه به شخصیت رویای ما هویت می دهد تصوری است که در عالم خواب در ذهن ما به وجود می آید و پیش خود می گوییم: این که فرعون است، این که پادشاه است، این که سزار امپراتور روم است. این اندیشه او را هویت می دهد و ذهن ماست که او را می شناسد.

تعبیر دیدن فرعون همان است که برای پادشاه نوشتیم ولی آنچه می خواهیم اینجا اضافه کنیم این است که اگر از فرعون بترسیم خوب نیست.

ما به طور کلی درباره فرعون و شوکت و عظمت او باورهایی داریم، همین باورها ممکن است موجب خوف و وحشت در ما بشود.

چنانچه در خواب فرعون ببینیم و بترسیم نشان آن است که گرفتار ظلم و ستم می شویم و حقی از ما ضایع می گردد ولی اگر نترسیم با بهجت و سرور رو به رو می شویم.

☺ تعبیر خواب «فرعون» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «فرعون» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


10 دیدگاه

 1. محمدحسین

  سلام وقت بخیر من امروز خواب دیدن به یک امامزاده در وسط کوه رفتم که فقط خاک و بیابانی بود اول خوشحال شدم که دیدم ولی بعد که آمدم بروم دیدم روی سردر تابلو نوشته فرعون ، بعد پدرم گفت که وارد این حرم نشو وگرنه از سه چیز منع میشی من هم وارد نشدم به نظرم حرم متروکه و شومی بود حالا معنیش چی میشه؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند به این معنا باشد که شما ترسی دارید که از چیزی توسط خانوادتان منع شوید و از این رو در خواب به اینصورت دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Tomas

  درود بر شما،
  من خواب دیدم فرزند فرعون هستم، من از او نمیترسیدم و به صورت پنهانی کسانی که زیر ظلم اون بودند رو نجات میدادم و در اصل با تمام کارهاش مخالف بودم ولی اون متوجه نمیشد، همینطو در تمام تفریحات و کارهای روزانه اش با او بودم و لباسم هم مثل اون ها بود.
  ممنون میشم اگر چیزی فهمیدید به من بگید.
  با تشکر از وقتتون.

  • یاسین صداقت

   باسلام
   همانگونه که در بالا درباره ی تعبیر خواب فرعون خوانده اید اشاره به ان دارد که اگر در خواب خود از ان بترسیم نشان از گرفتاری دارد و در غیر این صورت خیر است و نشانه ای از ان می تواند باشد که در برابر ظلمی که به ایشان روا شود کوتاهی نخواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سهیل

  سلام من خواب دیدم که حضرت یوسف ( ع ) در چاه افتاده بود بعد چند نفری میان اون رو از چاه در میارن و بعد دیدم توی کاخ های فرعون هستم و حضرت یوسف و فرعون و همسرش و کلی خدمت کار و همینطور کلی میوه و غذا اونجا است

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند همان باز اوری داده های ذهنی شما باشد و نشانگر تعبیری برای شما نباشد و از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. ____

  سلام یکی از اشناهای ما به تازگی مردن و من در خواب دیدم که دندان ارزشمنده پادشاهی را درون خانه مرحوم میچرخاندند و شب یعد خواب دیدم که مرده ام به خوابم امد و گفت که زمین خانه ام را بکنید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به صورت قطعی به مانند تمامی خوابهای دیگر قابل تعبیر نیست اما باید بدانید که ممکن است به این صورت تعبیر یابد که ایشان چیزی و یا کاری نا تمام را در این دنیا به جای گذاشته اند.
   سربلندو پیروز باشید.

 5. زهرا

  سلام من خواب دیدم ک با پدرم و مادر بزرگم (فوت شده اند) درون رودخونه با آب خیلی زلال هستیم ک جریان آب دارد پتوهای دو دخترم را با خودش می‌برد پدرم گفت تو برو دنبال اون پتویی ک نزدیک است و من میرم دنبال پتویی ک دور است و میارمش.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که بر سر مسائلی آرامش خانوادتان به هم خواهد خورد و اینکه با همسرتان وارد مشاجره خواهید شد و اینکه آن را باید سریع حل نماید واب زلال نشان بر خیر دارد برای شما و این مشکل به خیر رفع خواهد شد توسط خودتان و فردی دلسوز و حمایت گر.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید