تعبیر خواب خونریزی

دیدن خونریزی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خونریزی در خواب چیست؟

تعبیر خواب خونریزی

تعبیر خواب خونریزی

رویایی که شامل خون است نشان می دهد که زمان مواجهه با ترس های خود فرا رسیده است. خون بیانگر نیروی حیات، شادی، انرژی زندگی، روح و جوهر انسانیت است. این خواب همچنین می تواند حاکی از عشق عمیق، احساسات، اشتیاق و ناامیدی های جزئی باشد. دیدن کلمه “خون” روی آینه یا دیوار در خواب به معنای تغییر وضعیت نیست. دیدن هر چیز دیگری که در خون نوشته شده است معمولاً نشان می دهد که انرژی زیادی برای پروژه خاصی صرف می کنید. در ادامه تعبیر خواب خونریزی از دست، سر، دهان، بینی، معده و رحم را برای شما آورده ایم.


تعبیر خواب خونریزی شدید از رحم

خون احساسات و شهوات شما را آشکار می کند. خون از نظر روحی شما را به محیط اطرافتان متصل می کند. اگر در خواب خود میبینید که خونریزی شدید از رحم شما اتفاق می افتد به این معنا است که خود را از شر نگرانی هایتان رها می کنید و احساس آرامش را تجربه می کنید.اگر شما در خواب خود میبینید که در دوران قاعدگی خونریزی دارید می تواند به معنای این باشد که شما باردار هستید و یا در شرف بارداری قرار خواهید گرفت.


تعبیر خواب خونریزی بینی

اگر در خواب خود میبینید که خونریزی از بینی دارید می تواند نشانه این باشد که شما ترس از تحقیر شدن توسط دیگران را دارید. به این معنا که شما می ترسید اگر چیزی را در جمعی مطرح کنید آن جمع شمارا تحقیر کنند. این خواب برای مردان، به معنی نگرانی از ناتوانی جنسی است. همچنین این خواب برای زنان، نماد ترس از دست دادن شریک زندگی یا یک فرد مهم در زندگی‌شان است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مسموم شدن خود یا دیگران توسط دشمن چیست؟

تعبیر خواب خونریزی از بینی


تعبیر خواب خونریزی در بارداری

به گفته کارل یونگ: دیدن خون در بارداری نشان دهنده باری است که زن باردار به دوش می کشد. این خون ها برای شما هشداری است که کارها را آرامتر پیش ببرید. ممکن است خونریزی به دلیل این باشد که نوزادی که دارید به زودی به دنیا خواهد آمد و همچنین ممکن است اگر خونریزی شما همراه با درد و سختی باشد ممکن است نشانه این باشد که جنین شما سقط خواهد شد.


تعبیر خواب خونریزی از دست

اگر در خواب خود ببینید که دست شما در حال خونریزی شدید است به این معنا است که ممکن است شما گناهی انجام داده باشید که از انجام آن بسیار پشیمان هستید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سیلی خوردن از زن، مرد، معشوق و یا مرده چیست؟

تعبیر خواب خونریزی از دست


تعبیر خواب خونریزی از سر

به تعبیر ابن سیرین:

اگر ببینی کسی پیشانی تو را زخمی کرده و از آن خون جاری شده است، یـعـنـی قدر و مقام تو زیادتر می‌شود.

به تعبیر ابراهیم کرمانی: 

اگر ببینی چهره‌ات خون‌آلود می‌باشد، یـعـنـی دچار ضرر و زیان مالی می‌شوی. اگر ببینی از زخم و جراحتی که به سرِ تو وارد شده خون جاری می‌شود، یـعـنـی کار تو با کسی به قضاوت و داوری می‌کشد.

به تعبیر منوچهر مطیعی:

دیدن خونی که رنگ ان قرمز نیست و ما فقط در خواب احساس می کنیم خون دیده ایم گناه است به خصوص اگر ببنیم که دست و پایمان خونی است. اگر در خواب دهان و دندان ما خون بیاید ناراحتی از خانواده به ما می رسد. اگر در خواب خون دماغ شده باشیم معنی خواب این است که گرفتاری اجتماعی برای ما ایجاد می شود و شخصیت و آبرویمان در خطر است.


تعبیر خواب خونریزی از دهان

اگر د رخواب خود ببینید که از لثه شما خون بیاید معنی خواب شما این است که از نزدیکان خود غم و غصه می بیند. اگر در خواب ببینید که دهان و دندان شما خون بیاید ناراحتی از خانواده به شما می رسد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب لیز خوردن و افتادن از پله، کوه، بلندی و سراشیبی چیست؟

تعبیر خواب خونریزی از دهان


تعبیر خواب خونریزی از معده

به تعبیر ابراهیم کرمانی : اگر در خواب خود ببینید معده شما خونریزی میکند معنی خواب این است که مال حرام می خورید. اگر در بدن شما سوراخی باشد که از آن زخم بیاید معنی خواب این است که اگر لباس را آلوده کند به همان قدر مال حرام می خوردید.

☺ تعبیر خواب «خونریزی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خونریزی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


نظر خود را بیان کنید