تعبیر خواب لب

دیدن لب در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن لب در خواب چیست؟

لب lip

تعبیر خواب لب : لب بالائي انسان ساکن است و لب زيرين حرکت مي کند. تلفظ بعضي از اصوات و بيان دسته اي از کلمات منحصرا به کمک لب زيرين امکان پذير است. در خواب نيز اين اهميت براي لب پائيني وجود دارد و مورد عنايت معبران است. ديدن لب زيرين در خواب بهتر از لب بالائي است زيرا لب بالائي هيچ چيزي را بيان نمي کند. اگر در خواب ببينيد لب هاي شما کلفت شده ، حاجت و نياز و هوس و اشتهاي شما در زمينه خيلي چيزها زياد و گسترده مي شود و اين حاجت و نياز با مقايسه با قدرت و توانائي شما خيلي بيشتر است. اگر در خواب ببينيد لب هاي شما کوچک و ضعيف و باريک شده هم رغبت و تمايل و حاجت و نياز در شما نقصان مي يابد و هم قدرت و توانائي . معبران لب را نشانه شهوت دانسته اند اما نه فقط شهوت جنسي بل که به معناي رغبت و نياز و حاجت شديد در مورد چيز هاي مختلف گرفته اند لذا کلفتي آن شدت شهوت را نشان مي دهد و نازکي آن نقصان را در آن. اگر در خواب ببنيد لب هايتان گشاد و دهانتان بزرگ شده حالت سيري ناپذيري در شما به وجود مي آيد، به دنيا و مال دنيا دل بستگي مي يابيد. چنان چه دهانتان کوچک و تنگ باشد نشان بي نيازي است و استغناي طبع. نوشته اند اگز کسي در خواب ببيند لب هايش را بريده اند زنش را طلاق مي دهد. مولف نفايس نوشته (اگر کسي ببيند چيزي از ميان لب هايش بيرون مي آيد اگر آن چيز خوب باشدحرف خوب مي زند و با سخنانش خير و خوبي ايجاد مي کند و اگر آن چيز بد باشد حرف بد از دهانش صادر مي گردد.) اگر ببينيد روي لب هايتان حشره اي زشت هست که موجب وحشت خودتان بشود سخني فتنه انگيز خواهيد گفت و با گفته خود شر و فتنه بر پا مي کنيد همين حالت است اگر حشره اي زشت و گزنده روي لب هاي کسي ديگر ببينيد . اگر در خواب از دهان و لب هاي خودتان خوشتان بيايد و ببينيد لب هاي سرخ و خوش رنگ و ترکيبي داريد خوب است و نشان آن است که در آينده کامروا مي شويد و اگر از دهان و لب هاي خودتان بدتان بيايد نيازمند خواهيد شد. ابن سيرين تصريح دارد که اگر زني در خواب ببيند گوشه لبش خال سياهي هست عزت و جاه او افزوده مي شود و اگر مردي ببيند خال سياهي بر لب دارد مالي بدست مي آورد. همين طور اگر در خواب ببينيد لب هايتان درد مي کند غمگين مي شويد.

☺ تعبیر خواب «لب» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «لب» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


10 دیدگاه

 1. مهدی

  سلام خسته نباید امروز خواب دیدم یکی از دخترای فامیل که تقربا ۱۶ سالشه امد خونه ما هی تو بغلم دراز میکشید لبامو بوس میکرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن خواب بوسه خیر است ودر تعابیر امده است که نشان از ان می تواند باشد که از طرف ایشان به شما خیری خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. فاطی

  سلام خسته نباشید.من خواب دیدم رو لبام مودرومده معنیش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر می توان برای این خواب این گونه تعبیری در نظر داشت که شما به واسطه ی حرفی که در آینده خواهید زد در نظر دیگران چیزی اضافه تر از قبل خواهید داشت که این موضوع برای شما بسیار خیر است.
   سربلندو پیروز باشید.

 3. هانیه

  ببخشید اینم یادم رفت اضافه کنم که تو خوابم فک کنم انقد ذکر گفتم که از لب پایینم خون فوران کرد میشه حالا تعبیرشو بگید؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب انشالله برای شما خیر است و نباید از بابت آن نگران باشید.
   سربلندو پیروز باشید.

 4. هانیه

  سلام من خواب دیدم از لب پایینم خون داره فوران میکنه این تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. اعظم

  باسلام واحترام ۰من قبلا با شخصی قراربود ازدواج کنم که نشد ۰ومیدانم الان متاهل هست وکوچکترین ارتباطی اصلا بینمون نیست ۰من درخواب دیدم تو جاده میرم ۰هواهم بارونی اما بارونی من نمیبینم ولی جاده خیلی قشنگ خیس هوای بارون داره۰توی ماشین هم هستم بعد نگاه میکنم روبرو ماهم ماشین میاد ازترس تصادف نکنیم به راننده میگم اروم وایسا که خیلی اروم حساب شده دوتا ماشین متوقف میشن واتفاق بدی نمیفته ۰بعد نگاه میکنم راننده که من باهاشم همون معشوق قبلیمه ۰بعد میبینم ماشینها پشت سرمون منتظرحرکت ماهستن بهش میگم حرکت کن خودشو زد بخواب سرشو اورد پایین که بخوابه کلا۰تو خواب اینقار ماشین دوتا فرمون داشته باشه ۰سویچ داوردم طرف خودم رانندگی کنم بعد تو خواب باخودم میگم اون متاهل حواسم باشه پاهام یادستهام بهش نخوره درست نیست ولی قشنگ سنگینی پاهاش که بهم میخوره حس کردم ۰وشروع به حرکت۰کردم وتوی خواب قشنگ حس کردم داره لبهام لمس میکنه وکمی هم فشار میده ودرواقع دست میکشه به لبهای من بقدری این حس توی خواب برام قوی بود از خواب بلندشدم تو بیداری تا چند ساعت فشار دادن حس میکردم ۰۰من اصلا بهش فکر نمیکنم چون متاهله ۰۰۰ببخشید که طولانی شد۰ممنون از زحمتی که میکشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این موضوع دارد که شما علایق امیخه با احساستان را در خواب تجربه کرده اید و اینکه بوسیدن نشان بر خبر خوب می‌تواند برای شما داشته باشد و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید