تعبیر خواب جیپ

دیدن جیپ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جیپ در خواب چیست؟

جیپ Jeep

جيپ يک نوع خودرو مقاوم است که روي هر نوع جاده اي مي تواند فعال باشد. اگر راننده حرفه اي هستيد و با اتومبيل سر و کار داريد و خواب جيپ ببينيد خواب شما…

تعبير ندارد ولي اگر با اتومبيل سر و کار نداريد و به عنوان راننده از آن استفاده مي کنيد جيپ در خواب گوياي پويايي و سرسختي و مقاومت شماست و ديدن آن بد نيست مگر اين که پنچر و از کار افتاده باشد. داشتن جيپ يا مشاهده آن در خواب نشان آن است که راهي پر نشيب و فراز و دشوار در پيش داريد و خودتان نيز آماده تلاش و کوشش هستيد و احساس خستگي و از کار افتادگي نمي کنيد. ولي اگر جيپ شما يا جيپي که در خواب مي بينيد پنچر و از کار افتاده و قراضه باشد خواب شما مي گويد که براي پيمودن راه پر نشيب و فراز توان کافي نداريد و بهتر است راه را آغاز نکنيد که در مي مانيد.

☺ تعبیر خواب «جیپ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جیپ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. بهرام

  سلام و ارادت ، خواب دیدم یک جیپ آبی رنگ دارم توی یک جاده که میدونستم کجا میرم دارم رانندگی میکنم و خوشحال بودم که پسر همسایه قدیمی مو با مادرش دیدم که نگه داشتم و خواستم اونا رو هم سوار کنم ، لطفاً خوابم رو تعبیر کنید ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که تعبیر خواب جیپ ممکن است به معنای پویایی و سرختی بیننده ی خواب در مسیر زندگی باشد و از این رو این خواب برای شما میتواند نشانگر ان باشد که شما در اینده مسیری بسیار سخت دارید اما برای ان اماده هستید و هیچ مشکلی از این بابت نخواهید داشت و دیدن ان دو نفر هم در خواب ممکن است به این صورت باشد که شما در مسیر اینده ی زندگیتان دوباره ان ها را به علتی خیر ببنیید.
   سربلندو پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید