تعبیر خواب تب

دیدن تب در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تب در خواب چیست؟

تب fever

در خوابهاي ما ديدن تب و تب داشتن هشدار روح است در مقابل همه حوادثي که به نحوي مي توانند محرک و آزار دهنده باشند چه خوبي ها و چه بدي ها…

چنانچه در خواب ببينيم که تب داريم نشان آنست که از بروز حادثه اي نه خيلي بزرگ و مهم بيمناک مي شويم و چنانچه تب ما در خواب شديد بود گوياي اهميتي است که حادثه دارد و اتفاق مي افتد و نگراني شديد ايجاد مي کند. اگر در خواب ببينيم که تب داريم و احساس کنيم که تب ما مزمن شده است خواب مي گويد ريشه نگراني عميق است و بايد آن را از سالها قبل جستجو کرد و مدتي هم در آينده ادامه خواهد يافت نه به قدر گذشته. اگر در خواب ببينيم که ديگري تب دارد و ما تيمار و بيمار داري مي کنيم کسي موجب بروز حادثه اي مي شود که همه در آن سهم خواهند داشت و ما هم. برخي از معبران نوشته اند تب در خواب گناهاني است که مرتکب شده ايم و مي شويم و چنانچه کسي ببيند تب دارد نشان آنست که به گناه مشغول مي باشد. ابن سيرين نوشته اگر کسي در خواب ببيند تب دارد و تب او پيوسته است و قطع نمي شود نشان آنست که پيوسته به ارتکاب گناه مشغول است.

تعبیر خواب «تب» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تب» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. منیژه پدرامی در

  سلام من دخترم را چهار سال پیش از دست دادم و نشانم داده که کجاست و همیشه به من گفته جایش خوب است و زیر سایه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهاست اما صبح بعد از سحر که برای روزه بیدار شدم خوابیدم وخواب دیدم در مهمانی هستتم و دخترم پیش زن عمویش که با ما خوب نبود و خانواده پدرش است.

  ضمنا خیلی سال پیش طلاق گرفتم و تب دارد انگار با آنها بحث میکنم و شاهد تب دخترم هستم. بعد از مدتی پدرش دستپاچه به من زنگ میزند که خوب شده ولی هیچکس را یادش نیست. من شتابان رفتم پیشش اما شال مشکی اول سر کردم که عوضش کردم و رنگی سر کردم گفتم اینطوری بهتر منو یادش میاد ورفتم و آوردمش پیش خودم مثل یک بچه معصوم و ازش پرسیدم من رویادت هست فقط نگاهم کرد اما آرام بود و من مطمئن بودم پیش من بماند همه چی ومن را حتما یادش می آید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفه معبران نشان از شرایط روحی شما است و اینکه نشان از ترس و پیشامد های در اینده و اینکه ان مشکل روحی را ا از سالها قبل جستجو کرد و مدتي هم در آينده ادامه خواهد يافت نه به قدر گذشته. اگر در خواب ببينيم که ديگري تب دارد و ما تيمار و بيمار داري مي کنيم کسي موجب بروز حادثه اي مي شود که همه در آن سهم خواهند داشت و ما هم. برخي از معبران نوشته اند تب در خواب گناهاني است که مرتکب شده ايم و مي شويم و ابن سيرين نوشته اگر کسي در خواب ببيند تب دارد و تب او پيوسته است و قطع نمي شود نشان آنست که پيوسته به ارتکاب گناه مشغول است.و اینکه شما در اخر خوابتان به خیر ختم شده است و اینکه روسری رنگی نشان بر شادی است و اینکه احساس خوب شدن را دیده اید نشان خوبی است و اینکه این خواب به صدقه نیاز دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب در متن بالا نیز امده است و این به ان معناست که ان فرد در شرایطی هست و یا قرار خواهد گرفت که برای ایشان خیر نیست و شما را هم به ان درگیر خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید