تعبیر خواب نمد

دیدن نمد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن نمد در خواب چیست؟

نمد felt

نمد را چون از پشم مي بافند و پشم در خواب هاي ما نعمت و برکت است نمد نيز ديدنش در خواب نيکو است و معبران نمد را به مال حلال تعبير کرده اند. اگر ببينيد لباسي از نمد داريد با زني ثروتمند ازدواج خواهيد کرد و اگر کفشي از نمد داشته باشيد، به سفري مي رويد که سود زيادي از اين سفر عايدتان مي گردد. اگر ببينيد فرشي از نمد داريد، به قناعت و شرافت زندگي خواهيد کرد و نزد مردم احترام زياد خواهيد يافت. اگر در خواب ببينيد نمدي داريد که سوخته، به مال شما تجاوز مي شود و اگر ببينيد نمدي را خودتان مي سوزانيد مال خويش را هدر مي دهيد.

تعبیر خواب «نمد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «نمد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

1 دیدگاه

  1. sadaf در 1396/05/24در10:14 ق.ظ

    خواب دیدم نمدی سفید رنگ که مثل قالی طرح برجسته دارد و رنگ گلهایش نیز رنگ قرمز شاد و دلنشینی است که یک مربع کوچک و مثل قالی پرنده است که آقای ظریف روی آن سوار شد که برود به او می گویم این نمد را خودم درست کردم و یکی نمد سفید یکدست است که خودم روی آن نشستم تعبیرش چیست

نظر خود را بیان کنید