تعبیر خواب نمد

دیدن نمد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن نمد در خواب چیست؟

نمد felt

نمد را چون از پشم مي بافند و پشم در خواب هاي ما نعمت و برکت است نمد نيز ديدنش در خواب نيکو است و معبران نمد را به مال حلال تعبير کرده اند. اگر ببينيد لباسي از نمد داريد با زني ثروتمند ازدواج خواهيد کرد و اگر کفشي از نمد داشته باشيد، به سفري مي رويد که سود زيادي از اين سفر عايدتان مي گردد. اگر ببينيد فرشي از نمد داريد، به قناعت و شرافت زندگي خواهيد کرد و نزد مردم احترام زياد خواهيد يافت. اگر در خواب ببينيد نمدي داريد که سوخته، به مال شما تجاوز مي شود و اگر ببينيد نمدي را خودتان مي سوزانيد مال خويش را هدر مي دهيد.

☺ تعبیر خواب «نمد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «نمد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


1 دیدگاه

  1. sadaf

    خواب دیدم نمدی سفید رنگ که مثل قالی طرح برجسته دارد و رنگ گلهایش نیز رنگ قرمز شاد و دلنشینی است که یک مربع کوچک و مثل قالی پرنده است که آقای ظریف روی آن سوار شد که برود به او می گویم این نمد را خودم درست کردم و یکی نمد سفید یکدست است که خودم روی آن نشستم تعبیرش چیست

نظر خود را بیان کنید