تعبیر خواب تاج

دیدن تاج در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تاج در خواب چیست؟

تاج crown

تاج در خواب براي زنان شوهر است و براي مردان مجد و شرف و آبرو و اعتبار. اگر زني در خواب ببيند که تاج يا نيم تاج بر سر دارد و شوهر نداشته باشد شوهر مي کند و…

او شوهري است ايده آل. اگر دختر دم بختي ببيند نيم تاج يا تاج بر سر نهاده يا در دست دارد که متعلق به خودش مي باشد خواستگاري در حد عالي براي او مي آيد. اگر مردي ببيند که تاج بر سر نهاده وضع مادي و معنوي او خوب مي شود تا جايي که بين همگان امتياز مي يابد. اگر جواني اين خواب را ببيند شغلي پيدا مي کند و به مقصود مي رسد. اگر در خواب ديديد که کسي بر سر شما تاج نهاد آن شخص خدمتي بزرگ در حق شما انجام مي دهد و چنانچه شما بر سر ديگري تاج گذاشتيد اين خدمت بزرگ از جانب شما انجام مي گيرد. اگر مردي ببيند که تاج داشت و برداشت و بر زمين نهاد يا بيکار مي شود و يا همسرش را طلاق مي دهد و اگر زني اين خواب را ببيند با شوهرش اختلاف پيدا مي کند و احتمالا از او جدا مي شود. اگر دختر و پسري جوان ببينند که تاج داشتند و از سر بر گرفتند شانسي را از دست مي دهند. تاج هر چه مرصع تر و باشکوه تر باشد مجد و عظمت بيشتر است و موقعيتي بهتر نصيب بيننده خواب مي گردد. در پايان اگر زني بر سر زن ديگر تاج نهاد هووي او مي شود.

☺ تعبیر خواب «تاج» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تاج» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


19 دیدگاه

 1. ایدابخشی

  سلام من خواب دیدم ی تاج طلای خوشگل پیداکردم رفتم قایم کردم چون چند نفردیگه دنبال تاج میگشتن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که در تعبیر خواب پیدا کردن تاج امده است که می تواند اگر مجرد باشید نشان از همسر باشد و اگر متاهل باشید نشان از شغل و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Mahsa

  سلام. وقت بخیر
  من خواب دیدم یک تاج بزرگ الماس با سنگهای زمرد درشت روی سرم بود. واقعا قشنگ و باشکوه بود. لطفا بفرمایید تعبیرش چی هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای تعبیر خواب تاج امده است که می تواند به معنای همسر برای زنان باشد و این خود بسیار خیر است و اگر هم متاهل باشد نشان از تغییری خیر برای همسر ایشان دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مریم

  سلام، خسته نباشید. ببخشید توی خواب دیدم که انگار تو یه مراسمی هستیم. یه آقایی بود که ناشناس بود. انگار قرار بود با هم ازدواج کنیم. یادمه که 10 سال اختلاف سنی داشتیم و با این وجود اون مناسب ترین گزینه برای من بود و همدیگه رو دوست داشتیم. روی سر خودم تاج بود. روی سر اون آقا هم تاج بود، ولی فکر کنم برای کاری که پیش اومده بود یا برای کمک به فقرا تاجش رو داد و دیگه خودش تاج نداشت ولی من تاج داشتم. ممنون میشم تعبیر خواب رو بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب تاج آمده است که برای زنان مجرد می تواند به معنای ازدواج باشد که برای ایشان بسیار خیر است و از این رو این خواب برای شما می تواند بسیار خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. هادی هدایتی

  سلام من خواب دیدم وارد قصر پادشاهی شدم و پادشاه از اریکه بلند شد من جای او نشستم و تاج رو به سر من گذاشت،تعبیر چیه ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب همانگونه که در بالا هم خوانده اید برای شما خیر است و نشان از ان دارد که در اینده به چیزی بسیار خیر و ارج و قربی بزرگ در بین مردم دست خواهید یافت و از این رو نباید از بابت آن نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. نیر تقی زاده

  سلام من در خواب دیدم که مادرم که به رحمت خدا رفته بر سرش تاج هست و لباس زیبا بر تن دارد تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است و نشان بر آن دارد که جایگاه مادرتان بسیار نیک است.
   سربلندو پیروز باشید.

 6. زینبی

  خواب دیم دنبال لباس عروس میگردم ولی همه لباس عروسها کوتاه بودن، یادم اومد که تو یه آدرسی لباس عروس مناسبو حتما پیدا میکنم، بعد ادامه خواب این بود که انگار لباس عروس پوشیده بودم و تاج تو دستم بود که با دختر خالم داشتیم تزئینش میکردیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب تاج برای دختر مجرد آمده است که به نشانه ی پیدا شدن کسی خیر برای ایشان است و از این رو این خواب برای شما هم به همین صورت است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. مریم

  سلام
  در خواب دیدم که توی حیاط خونمون مردی با دوتا بچه دوقلو ایستاده بود زیر نم نم بارون من هم یه چتر رنگی برداشتم رفتم توی حیاط مرد و دو بچه رو زیر چتر بردم که خیس نشن دو ماه تو بیداری توی سفر نوروزی مردی با همون مشخصات دیدم که غیر رسمی خانوادش ازمن خواستگاری کردن تا چند وقت بعد دوباره خواب دیدم توی تالار عروسی ایستادم کناری گل زیادی برا دکور چیده بودن یه آقایی که برادر بزرگ اون آقا بود هلش می داد می گفت برو جفتش بایست یعنی جفت من آقا کمی ترس داشت بیاد جفت من بایسته ولی برادرش خیلی خوشحال شد که جفتم ایستاد من نگاه کردم دیدم یه مرد خوشتیپ با لباس دامادی که سر نداره جفتم ایستاده خیلی تعجب کردم ولی نترسیدم

 8. Nasrin

  سلام. من دختر مجرد هستم. من خواب دیدم. به کاخ محمد رضا شاه رفتم. درحال که فرح در قصر حضور داشت. تاج محمد رضا شاه را دزديدم. و از فرح مخفی میکردم. اما محمد رضا شاه نبودش. ميشه برام تعبیر کنید؟ ممنون

 9. نیوشا

  سلام خسته نباشید. من در خوابم دیدم که در طبقه ی پایین خانه ی پدربزرگم هستم و همه چیز بهم ریخته بود روی میز اشپز خانه خرگوشی دراز کشیده بود. و یک ماهای درحال مرگ که در هوا شناور بود مرا نگاه می کرد پدر بزرگم را صدا زدم در راه پله تاج نازک و زیبایی که بیشترش الماس بود دیدم پدربزرگم امد و تاج شناور رو بر روی سر من گزاشت. میشه تعبير خواب منو بگید. با تشکر.

 10. آسو

  من خواب دیدم که یک سبد از مار پر بود و همه مار ها یک دم به تاج طلایی تبدیل میشود و کسی او ره در سرم میماند خواب من چه تعبیری دارد لطفن جواب بدهید تشکر

 11. فری محمدی

  خواب دیدم یک تاج از دفینه پیدا کردم وبه همسرم هدیه دادم تعبیرش چیست

 12. محمدامین صادقی

  سلام وقت بخیر بنده خواب دیدم تاج بر سر کسی که عاشق هستم گذاشتم تعبیرش چیست؟
  ممنون از لطفتون

  • آسو

   به زودی به هم میرسین

نظر خود را بیان کنید