تعبیر خواب قناد

دیدن قناد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قناد در خواب چیست؟

تعبیر قناد

قناد در خواب های ما انسانی است دروغگو که سخنان مداهنه آمیز و فریبنده می گوید، چرب زبان و شیرین گفتار است اما حقیقت ندارد و بی آن که زیانکار باشد سود بخش هم نیست.

اگر در خواب ببینید که خودتان قناد شده اید و شیرینی می فروشید دروغ می گویید و اطرافیان خویش را با سخنان فریبنده خوش دل نگه می دارید.

اگر در خواب دیدید از قنادی شیرینی می خرید فریفته چیزی یا کسی می شوید که بعدا خودتان به غیر مفید بودن کاری که کرده اید پی می برید.

متاعی که قناد به شما می دهد در خواب لذتی است زودگذر که ندامت و پشیمانی باقی می گذارد.

اگر در خواب ببینید که با چند جعبه شیرینی از قنادی خارج می شوید کارهای عبث و بیهوده می کنید.

☺ تعبیر خواب «قناد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قناد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. Neda

  سلام وقت بخیر .من خواب دیدم با اعضای خانواده درون یک قنادی بودیم و قناد هم یکی از آشنایان بودن که در خواب ظاهر با ایمان و نورانی داشتن .توی اون قنادی اذان ظهر داشت پخش میشد و مادرم چندین بار به خانم قناد گفتن یه چادر بده به دخترم و اون خانم یه چادر نماز گلدار بهم داد(چادرش نو نبود) و من همونجا شروع کردم به نماز خوندن.ممنون میشم تعبیر کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشانه ای از ان باشد که از طرف کسی به شما دروغی گفته می شود که برای شما خیر نیست و باید بسیار از این جهت اگاه باشید و از ان بترسید که خدای ناکرده در ان چه برای شما و خداست دروغی گفته شود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. رحمن رستمی بانی

  با سلام و خسته نباشید
  بنده خواب دیدم یه ماشین بزرگ برام لوازم قنادی اومد و ما وسط جاده بود یا خیابان خالی کردیم بعد میخواستم اونا را ببرم بذارم سر جاشون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده ممکن است به دیگران دروغ بگویید و سعی در فریب آن ها داشته باشید. از این رو بسیار در رفتارهای خود دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. رها

  سلام خسته نباشید
  دیشب مامانم خواب دیده که یه جایی مثل مسجد یا حسینه هست. بعد فکر میکنه خونه خودمون هست میره پتو بیاره که موقع برگشتن یه ظرف گرد پر از شیرینی رو میبینه که زن داداشم به مامانم میگه برای دخترت (اسم من رو میگه)اوردن
  ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب مربوط به تعبیر خواب قناد نیست و تعبیر دیگری دارد که به این صورت برای شما خواهد بود و اشاره ای به مسیری دارد که شما در ان هستید و در این مسیر برای شما راهی وجود دارد که باید ان را ادامه دهید که سبب خواهد شد که شما خیری دریافت کنید که در این خواب به شکل شیرینی به شما داده شده است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید