تعبیر خواب صافی

دیدن صافی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن صافی در خواب چیست؟

آبکش colander

اگر در خواب ببينيد که مايعي را صاف مي کنيد يا صافي به کار مي بريد مشکلي در زندگيتان پديد مي آيد که در جهت رفع آن کوشش بسيار لازم است و دقت زياد بايد صرف کرد ولي مي توانيد مشکل را از سر راه خويش برداريد . ديدن صافي در خواب هيچ خبر بدي براي بيننده رويا ندارد.

تعبیر خواب «صافی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «صافی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

3 دیدگاه

 1. فرزانه غیاثوند در 1399/01/14در9:19 ب.ظ

  سلام خسته نباشید دخترم مهاجرت کردن و خواب دیدن که با من که مادرش هستم و پیش او رفته ام برای خرید رفتیم و من با اسرار زیاد میخواستم آبکشی بخرم ولی دخترم موافق نبودن .. ولی من با اسرار آن را خریدم و جالب اینکه آبکش تا شو بود و ار وسط تا میشد و جای زیادی نمی گرفت

  • یاسین صداقت در 1399/01/16در11:01 ق.ظ

   با سلام
   این خواب هیچ خبر بدی برای بیننده ی ان ندارد اما نشان از مشکلی است که برای شما به واسطه ی عملتان پیش می اید و زمانی که سعی در حل ان دارید مجبورید به گونه ای ساده و آسان مشکل را حل کنید اما ممکن است شیوه ای که انتخاب میکنید به میل دخترتان نباشد اما هدف رفع مشکل است و رهایی از ان پس منطق خود را فدای دیگران نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سميه در 1396/07/05در10:49 ق.ظ

  خواب ديدم مادرم كه مرحوم شده ميخواست براي خونه آبكش بخره ولي من اصرار ميكردم قابلمه يا همون ديگ رو بخره، اگه ميشه براي تعبيرش راهنمايي كنيد

نظر خود را بیان کنید