تعبیر خواب صافی (آبکش)

دیدن صافی (آبکش) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن صافی (آبکش) در خواب چیست؟

تعبیر خواب صافی

اگر در خواب ببينيد که مايعي را صاف مي کنيد يا صافي به کار مي بريد مشکلي در زندگيتان پديد مي آيد که در جهت رفع آن کوشش بسيار لازم است و دقت زياد بايد صرف کرد ولي مي توانيد مشکل را از سر راه خويش برداريد . ديدن صافي در خواب هيچ خبر بدي براي بيننده رويا ندارد.

☺ تعبیر خواب «صافی (آبکش)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «صافی (آبکش)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

7 دیدگاه

 1. مهلا

  سلام خواب دیدم مامانم برام یه عالمه ابکش استیل خریده بعد از اذان صبح
  تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در بالا هم خوانده اید دیدن صافی در خواب برای شما مشکلی ایجاد نمی کند اما نشان دهنده ی موضوعی است که بر سر راه شما قرار خواهد گرفت که باید برای حل آن تلاش کنید و از این رو ممکن است این مشکل از طرف مادرتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. زینب

  سلام من زینبم.
  امروز بعد نماز صبح خواب دیدم میخام برنج آبکش کنم تو صافی چوبی یهودی یه عقرب زرد رنگی داخلش بود بعد بدون بال پرواز کرد من ترسیده بودم خونوادم و صدا میکردم ک از خواب بیدار شدم ممنون میشم کمک کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب برنج آمده است که می تواند به معنای رزق باشد اما در تعبیر خواب عقرب بر اساس تعابیر آمده است که نشانه ی وجود دشمنی در زندگی شماست و به این صورت می توان این خواب را تعبیر کرد که برای شما به این معنا باشد که برای رسیدن به رزقی در زندگیتان با کسی دشمنی کنید که باید بسیار آگاه باشید.
   حتما صدقه بدهید
   سربلندو پیروز باشید

 3. فرزانه غیاثوند

  سلام خسته نباشید دخترم مهاجرت کردن و خواب دیدن که با من که مادرش هستم و پیش او رفته ام برای خرید رفتیم و من با اسرار زیاد میخواستم آبکشی بخرم ولی دخترم موافق نبودن .. ولی من با اسرار آن را خریدم و جالب اینکه آبکش تا شو بود و ار وسط تا میشد و جای زیادی نمی گرفت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب هیچ خبر بدی برای بیننده ی ان ندارد اما نشان از مشکلی است که برای شما به واسطه ی عملتان پیش می اید و زمانی که سعی در حل ان دارید مجبورید به گونه ای ساده و آسان مشکل را حل کنید اما ممکن است شیوه ای که انتخاب میکنید به میل دخترتان نباشد اما هدف رفع مشکل است و رهایی از ان پس منطق خود را فدای دیگران نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سميه

  خواب ديدم مادرم كه مرحوم شده ميخواست براي خونه آبكش بخره ولي من اصرار ميكردم قابلمه يا همون ديگ رو بخره، اگه ميشه براي تعبيرش راهنمايي كنيد

نظر خود را بیان کنید