zoraq4

همه ی ما به دنبال این هستیم که در هر زمینه ای کمترین هزینه و بهترین استفاده را ببریم، این قضیه در مورد بلیط هواپیما نیز صدق می کند.

یکی از دلایل آن، می تواند این می باشد که قیمت بلیط هواپیما بالاتر از سایر بلیط ها می باشد و البته راحتی در سفر هواپیما بیشتر و اتلاف وقت کمتر است.

به این دلیل؛ خیلی از افراد به دنبال این هستند که بلیط ارزان تهیه نمایند تا هم بتوانند به سفر خود بپردازند ( خواه کاری خواه تفریحی ) و هم این که هزینه ای که بیشتر در خرید بلیط صرف می شود، برای اقامت بیشتر استفاده گردد.

برای خرید بلیط ارزان چند راه کار وجود دارد، یکی از این راه کارها این می باشد که شما در روزهای اول هفته اقدام به خرید بلیط نمائید؛ در این مواقع قیمت بلیط ارزان تر می باشد.

یکی دیگر از راه ها این می باشد که ساعات اولیه ی روز بلیط هواپیما تهیه نمائید، همچنین می توانید اخرین ماه سال اقدام به خرید بلیط و سفر نمائید زیرا در این ماه اکثر افراد به دنبال کارها و خرید های قبل از سال تحویل می باشند بنابراین از حجم سفرها کاسته می شود و قیمت بلیط ها کاهش پیدا می کند.

اما یکی دیگر از راه های حرید بلیط ارزان، خرید بلیط های لحظه ی آخر می باشد. بلیط های لحظه ی آخری بلیط هایی می باشند که ایرلاین ها کمی ( مدت 24 یا 48 ساعت ) قبل از پرواز اقدام به فروش آن ها می نمایند زیرا بعضی از صندلی ها به فروش نرفته است و ایرلاین برای این که دچار ضرر مالی نشود بلیط ها را به قیمتی باور نکردنی به فروش می رسانند و حتی گاهی اوقات پیش آمده است که تا بالای 70 درصد نیز کاهش قیمت داشته اند.

برای تهیه ی بلیط های لحظه ی آخری، کافیست تا وارد سایت های رزرو بلیط هواپیما بشوید و از طریق آن ها از بلیط های لحظه ی آخری با خبر شوید.

در سایت های رزرو بلیط، انواع ایرلاین ها و همچنین روز ها و ساعات پروازها و همچنین قیمت ها را در اختیار افراد قرار داده تا با توجه به بودجه و زمان سفر خود یکی از ان ها را خریداری نمایند.

سایت های معتبر زیادی شما را در این امر یاری می کنند و یکی از این سایت ها، سایت معتبر زورق می باشد که ما به شما پیشنهاد می کنیم.

مراحل خرید بلیط هواپیما

مراحل خرید بلیط هواپیما

می خواهیم این بار در مورد چگونگی خرید اینترنتی بلیط هواپیما صحبت کنیم، تمام راه ها را با یکدیگر مرحله به مرحله جلو رفته تا بلیط مورد نظر خود را خریداری نمایید.

برای خرید بلیط می توانید به سایت های مربوط به رزرو بلیط مراجعه نمایید، شما می توانید چند سایت مربوطه را جستجو کرده و قیمت های  بلیط هر سایت را مقایسه کرده تا بتوانید بلیط مورد نظر خود با قیمت مناسب را تهیه نمایید.

در این زمینه سایت های فراوانی می باشد ولی یک سایت جامع که ما به شما پیشنها می کنیم و  اطلاعات آن بسیار کامل می باشد سایت معتبر زورق می باشد. در این سایت به شما اطلاعات کامل در مورد مکان های دیدنی و تاریخی شهر مورد نظر ارائه می دهد. سپس در مورد بهترین فصل سفر به آن شهر مورد نظر توضیحاتی می دهد.

در صفحه اول ابتدا دو کادر توجه انسان را به خود جلب می کند، یکی در مورد رزرو بلیط های داخلی و خارجی می باشد و دیگری در مورد رزرو هتل.

در بخش رزرو بلیط ها گزینه های مختلفی وجود دارد که به شرح آن می پردازیم: ابتدا شهر مبدا و مقصد را سوال پرسیده، سپس گزینه ی بلیط یک طرفه و یا رفت و برگشت را پیش روی شما قرار داده است. بعد از آن تاریخ رفت و برگشت سوال پرسیده شده است و تعداد افرادی که بلیط میخوهند تهیه کنند بر اساس رده ی سنی؛ سوال های دیگر نیز پرسیده شده که با تکمیل آن ها گزینه ی جستجو را انتخاب کرده تا مشخص شود بلیط موجود هست یا خیر که به انجام رزرو بپردازید.

در پایین صفحه نیز شهر های مقصد اعم از داخلی و خارجی وجود دارد که از حداقل قیمت ها شروع کرده تا قیمت های بالاتر که بنا به خواسته ی شما انتخاب می شود. نام این بخش « بهترین قیمت ها » می باشد که با انتخاب شهر مورد نظر از قیمت گرفته تا نوع ایرلاین ها و تاریخ و ساعت پرواز و شروع پرواز و … را اعلام کرده است.

برای پرداخت مبلغ بلیط نیز می توانید از طریق درگاه های اینترنتی بانکی اقدام نمایید تا دیگر در وقت خود اتلاف نکرده باشید.

همه ی این مطالب فقط بخش کوچکی از ارائه ی خدمات سایت مربوطه در مورد تهیه ی بلیط هواپیما کیش می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت مزبور مراجعه کرده و به طور کامل مطالعه نمایید.

امیدوارم با ذکر هر چند کم این مطالب شما را در امر رزرو بلیط یاری کرده باشیم.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید