اغلب اسباب کشی ها در اواخر فصل بهار و کل فصل تابستان انجام می شود و شما کامیون های باربری زیادی را در خیابان ها مشاهده می کنید. اکثر افراد فصل تابستان را برای جابه جایی انتخاب می کنند ، چرا؟

آب و هوا نقش حیاتی را در انتخاب زمان ایفا می کند

هیچ کسی از زحمات و دردسر های اسباب کشی خوشش نمی آید. اما اگر زمان مناسبی را برای حمل اثاثیه منزل در کنار اتوبار حرفه ای انتخاب کنید می توانید مقدار زیادی از این زحمات را کاهش دهید، مثلا انتخاب فصل مناسب. آب و هوا از اواخر بهار تا پایان تابستان یعنی از خرداد تا مهر نسبت به زمستان و پاییز مناسب تر و بهتر است. انتقال اثاثیه در هوای مناسب خیلی بهتر از انجام آن در آب و هوای برفی و بارانی است. اگرچه آب و هوا تنها دلیل اسباب کشی های متعدد در تابستان نمی باشد.

زمان مدارس

اسباب کشی برای همه سخت است مخصوصا برای کودکان. در کنار همین مسئله جا به جایی با کودکان یک دردسر و مشکل دیگر اسباب کشی برای والدین می باشد. یکی از مواردی که اسباب کشی را ساده تر می کند انتخاب زمان جا به جایی در زمان تعطیلی مدارس است. مدارس معمولا از اواخر خرداد تا ابتدای مهر تعطیل می باشند. با اینکار فرزندان شما شانس تمام کردن درسشان را در همان مدرسه که شروع کردند را دارا می شوند. و همچنین به آنها اجازه می دهد که سال جدید تحصیلی را همزمان با هم کلاسی های جدید خود شروع کنند.

وجود قدرت انتخاب  بیشتر

دلیل دیگری که اغلب تابستان را برای جا به جایی انتخاب میکنند وجود خانه های بیشتر برای اجاره یا خرید می باشد. فرزندان بزرگ می شوند یا ازدواج می کنند و خانواده برای آنها به دنبال خانه بزرگ تر یا خانه جداگانه می گردند. با وجود این همه جا به جایی خانه های زیادی هم برای افراد فراهم می شود.

همچنین این زمان مناسبی برای فروش یا اجاره منزل خودتان می باشد. تابستان فصل مناسبی برای رفتن به املاک و گشتن به دنبال خانه است.

انعطاف پذیری بیشتر شغلی

زمانی که شما تصمیم به اسباب کشی میگیرید، باید چند روز کاری خود را صرف کارهای جا به جایی کنید. معمولا در بهار و تابستان امکان مرخصی گرفتن و دور بودن از کار امکان پذیر تر است.

ظریف بار در انتخاب بهترین زمان اسباب کشی به شما کمک می کند.

تقریبا هیچکس اسباب کشی را دوست ندارد. گرچه با استفاده از کمک یک اتوبار خوب تجربه اسباب کشی برای شما شیرین و دلچسب می شود. شما در هر زمان می توانید به صورت شبانه روزی با شماره 1500 تماس گرفته و از مشاوره رایگان باربری ظریف بار بهره مند شوید.