جشن عروسی از مهم ترین جشن های زندگی هر فردی ست و داشتن عکس های یادگاری از این روز زیبا ، برای افراد از اهمیت زیادی برخوردار است. معمولا زوج ها در انتخاب آتلیه عروس و داماد دقت زیادی میکنند که کاملا عقلانی ست اما در حین جشن عروسی نیز اتفاقات جالبی رخ می دهد که میتواند سوژه خوبی برای عکاسی باشند. حتما به این فکر می کنید که بهترین سوژه های عکاسی در جشن عروسی کدام است ؟ در اینجا میتوانید لیستی از این سوژه ها ببینید که حاصل تجربه عکاسان حرفه ای در این زمینه است.

تالار

سوژه لباس عروس :

مسلما عروس خام ها روزهای زیادی را در مزون لباس عروس صرف انتخاب لباس کرده اند و دیدن نتیجه آن ، حس بسیار عجیبی دارد. از عروس و احساساتش در حال نگاه کردن به لباس عروس – قبل از پوشیدن لباس – عکس بگیرید. این صحنه معمولا بسیار صادقانه و طبیعی ست و مسلما عکسبرداری از آن ، عکس های زیبایی را رقم خواهد زد.

سوژه کمک کردن مادر عروس برای پوشیدن لباس عروسی به عروس:
برخی از عروس ها علاقه زیادی دارند که لباس عروسی را با کمک مادر خود بپوشند. لحظه پوشیدن لباس عروس با کمک مادر عروس می تواند یکی از بهترین عکس ها بشود. نگاه مهربانانه مادر و فرزند در این لحظه و ثبت آن بسیار تاثیر گذار و زیبا می باشد.

سوژه دسته گل‌ عروس:

معمولا عروس خانم ها دقت زیادی در انتخاب دسته گل بخرج می دهند و از طرفی گل‌ها برای همیشه نمی مانند(اگر طبیعی باشند) ، بنابراین دوست دارند در عکسهایشان جایی داشته باشند و تصویری ماندگار از دسته گل‌ عروسی در بین عکسهایشان دیده شود.

سوژه ساقدوش های عروس و داماد :

عروس و دامادها برای هماهنگ کردن ساقدوش ها ، زحمات زیادی می کشند. همانطور که ساقدوش ها با لباس همرنگ ، زیبایی خاصی به جشن عروسی می بخشند ، میتوانند زیبایی بخش عکس ها هم باشند. البته شوخی و خنده های جمع دوستانه ، حتما عکس های قشنگی خلق می کند.

سوژه انتظار داماد برای دیدن عروس:

حتما داماد منتظر در جلوی درب سالن زیبایی می تواند سوژه مناسبی باشد. اولین نگاه داماد به عروس و عکس العمل داماد به خصوص اگر وی فردی احساسی باشد می تواند عکسی فوق العاده شود.

سوژه زمان ورود عروس و داماد به سالن مراسم:

شک نکنید که ثبت لحظه ورود عروس و داماد و همچنین پدر و مادر عروس و داماد در آن لحظه و احساساتشان می تواند سوژه خوبی برای عکس گرفتن باشد زیرا این لحظه برای همه حتی میهمانان بسیار هیجان انگیز است.

سوژه رقص عروس و داماد:

درست است که معمولا از رقص عروس و داماد به خوبی فیلمبرداری می شود اما گاهی عکسهایی زیبا از دل این لحظات بر می آید. برای ثبت این لحظه می توانید با کمی خلاقیت عکسی زیبا خلق کنید. برای مثال دسته گل عروس با وضوح بیشتر در جلوی دوربین باشد و عروس و داماد در فاصله از دسته گل در حال رقصیدن باشند.

سوژه رقص عروس و داماد با پدر و مادرشان:

از زیباترین سوژه های عکاسی در مراسم عروسی میتوان به لحظه رقص با پدر و مادرها اشاره کرد. معمولا عکس از رقص عروس با پدرش و داماد با مادرش زیباترین عکسهایی ست که می توانید در مراسم عروسی ثبت کنید.

سوژه زمان خارج شدن عروس و داماد از سالن عروسی:

زمانی که عروس و داماد در حال ترک مراسم هستند می توانید عکس هایی زیبایی خلق کنید که عروس و داماد از دیدن آنها به وجد بیایند.

سوژه عکس برداری از اشیا مربوط به مراسم:

میتوانید با عکسبرداری از اشیا مربوط به عروس و داماد از آنها در عکسهای ترکیبی استفاده کنید. این اشیا عبارتند از لباس عروس ، کفش عروس ، تاج عروس ، دسته گل عروس ،جواهرات و زیورآلات عروس ، کت و شلوار داماد ، حلقه های ازدواج ، تزیینات و تم مراسم ، کیک عروسی ، ماشین عروس و تور عروس.

لباس عروس

میتوانید به همه سوژه های بالا ، گرفتن عکس در فضای سبز و فضای آزاد و یا عکس از زمانی که عروس و داماد مشغول حرف های خودمانی هستند ، را هم اضافه کنید.

منبع: تالار پلاس