دیدوگرام didogramicom

اگر صاحب کسب و کاری هستید و قصد دارید مخاطبان و مشتریان جدیدی را برای خود به دست آورید، مطمئناً اصطلاحات تبلیغات در تلگرام و اینستاگرام را از دوستان و آشنایان خود شنیده‌اید.

جذب مخاطب برای کانال تلگرام، کار بسیار سختی است. با این حال، اگر تبلیغات در تلگرام به درستی انجام شود می‌تواند کسب و کار شما را متحول کند. اما چگونه این اتفاق ممکن خواهد شد؟

خب، در حال حاضر مشکلات بسیار زیادی در تبلیغات تلگرام وجود دارد؛ مشکلاتی مانند عدم وجود نرخ مشخص برای تبلیغات، عدم پاسخگویی ادمین کانال‌ها، عدم امکان ردیابی دقیق تبلیغ و از همه مهم‌تر، نبود امکانی جهت مدیریت تبلیغات در تلگرام! مواردی که ذکر کردیم، شاید بخش کوچکی از مشکلات و موانع موجود در تبلیغ کانال تلگرام است.

با این وجود، هر مشکلی یک راهکاری دارد. هم اکنون سرویس با نام دیدوگرام راه‌اندازی شده است که علاوه بر ایجاد فضایی امن و تعیین قیمت دقیق روش‌های مختلف تبلیغات در تلگرام، امکان مقایسه شبکه‌های اجتماعی و روش‌های تبلیغاتی هرکدام را در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد.

اگر بخواهیم خلاصه بگوییم، دیدوگرام پل ارتباطی شما و کانال‌های تلگرام خواهند بود که با رویکردی شفاف، تمام خدمات و ابزارهای خود را با زبانی ساده شرح می‌دهد. همچنین، با قیمت‌گذاری دقیق و مشخص کردن تخفیف‌های ویژه کانال‌ها، تبلیغات در تلگرام را به سادگی چند کلیک کرده است.

در ادامه با برخی از خدمات دیدوگرام آشنا می‌شویم:

تبلیغات کلیکی تلگرام

برای ارائه تبلیغات کلیکی تلگرام، در اولین قدم متن و تصویر دلخواه خود را به همراه لینکی که می‌خواهید کاربران به آن منتقل شوند را در سامانه دیدوگرام قرار می‌دهید.

در قدم بعدی، شما قیمت هر کلیک برای لینک تبلیغ خود را به همراه موضوع کانال‌هایی که می‌خواهید تبلیغ‌تان در آن‌ها نمایش داده شود را مشخص می‌کنید.

در مرحله آخر، دیدوگرام با همکاری 1000 کانال تلگرام همکار موجود در سامانه، تبلیغ شما را در سریعترین زمان منتشر می‌کنید.

همچنین، دیدوگرام جهت جلوگیری از تقلب در تبلیغات، محدودیت‌هایی را برای تبلیغات کلیکی خود در نظر گرفته است. این کارها به شناسایی کلیک‌های تقلبی کمک می‌کنند. این محدودیت‌ها عبارتند از:

  • عدم شمارش IP های تکراری
  • در نظر گرفتن نرخ CTR نسبت به تعداد اعضای کانال تلگرام
  • عدم شماره IP های خارج از کشور
  • و….

تبلیغات بازدیدی تلگرام

خب، می‌رسیم به بخش جذاب ماجرا، یعنی تبلیغات بازدیدی تلگرام! در این روش از تبلیغات تلگرام شما قادر هستید تا موضوع تبلیغ و کانال‌های هدف خود را مشخص کنید. در مرحله بعد باید اطلاعات و محتوای تبلیغ خود را در سامانه وارد کنید. در نهایت، تعداد بازدید درخواستی از تبلیغ خود را مشخص کنید.

برای مثال، تصور کنید می‌خواهید تبلیغ‌تان در کانال‌های مرتبط با کودکان نمایش داده شود و می‌خواهید که این تبلیغ 8 میلیون بازدید داشته باشد. در این مرحله، کارشناسان دیدوگرام مشغول می‌شوند و تا رسیدن به تعداد بازدید مورد نظر، تبلیغ‌تان را مدیریت می‌کنند.

تبلیغات کمپینی تلگرام

مطمئناً هر کسب‌وکاری برای معرفی خود، بازارگرمی و افزایش فروش، تخفیف‌هایی را به کاربران ارائه می‌کند. تبلیغات کمپینی دیدوگرام، بهترین روش برای تبلیغات تلگرام است با هزینه‌ای معقول است.

در تبلیغات کمپینی تلگرام، شما می‌توانید بر اساس بودجه خود، کانال‌های تلگرام محبوب و موردعلاقه خود را از بین 250 کانال تلگرامی (با بیشترین تعداد عضو) انتخاب کنید و در نهایت، کمپین تبلیغاتی خود را راه‌بیاندازید.

به این ترتیب، بدون آنکه نیاز به هماهنگی با ادمین‌های کانال‌های تلگرام داشته باشید، هزینه تبلیغات خود را به صورت آنلاین پرداخت می‌کنید. از این مرحله به بعد، بچه‌های تیم دیدوگرام صفر تا صدِ نمایش تبلیغ شما را در کانال‌ها مختلف انجام می‌دهند.

افزایش ممبر تلگرام

بسیاری از مدیران کسب‌و‌کارها تنها به دنبال به چشم آمدن در برابر رقیبان خود هستند. برای این دسته از افراد فرقی نمی‌کند که چه نوع کسب و کاری دارند. این افراد فکر می‌کنند که افزایش ممبر تلگرام به معنی درآمد بیشتر است! مطمئناً افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام به افزایش فروش شما کمک می‌کند، اما مهم این است که از چه روشی این افزایش ممبر انجام شده باشد؟ اگر تصور می‌کنید خرید ممبر تلگرام یکی از روش‌های موثر برای افزایش درآمد است، باید بگوییم سخت در اشتباهید!

خرید ممبر تلگرام یکی از بدترین انتخاب‌ها برای افزایش فروش است. با این حال، از آنجایی که این نوع خدمات در ایران محبوبیت فوق‌العاده‌ای دارد، سامانه دیدوگرام آن را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد ،اما توجه داشته باشید که ما در دیدوگرام هیچ‌‍وقت آن را به کسب پیشنهاد نمی‌کنیم زیرا خرید ممبر تلگرام هیچ تاثیری در افزایش فروش و برندینگ شما نخواهد داشت. نقطه. تمام!

ساخت ربات

یکی از بهترین و منحصربفردترین امکانات سامانه دیدوگرام، ایجاد و ساخت ربات تلگرام است. شما می‌توانید با استفاده از ربات ساز دیدوگرام، در چند دقیقه و تنها با چند کلیک، یک ربات پیشرفته تلگرام بسازید.

برخی از امکانات ربات‌ ساز دیدوگرام عبارت است از:

  • ساخت و ایجاد انواع فرم‌های پیشرفته
  • ساخت ربات فروشگاهی
  • امکان اتصال ربات به سامانه پیامک
  • قابلیت اتصال ربات به درگاه بانکی

در حقیقت، ربات ساز دیدوگرام هرآنچه از یک ربات پیشرفته تلگرام انتظار دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد. با کمک این ربات ساز، به راحتی می‌توانید اطلاعات مرتبط با کاربران را دریافت کنید یا حتی، یک ربات فروشگاهی ساخته و محصولات خود را برای فروش در اختیار مشتریان قرار دهید.

اگر قصد ساخت یک ربات تلگرام را دارید و هیچ آشنایی با کدنویسی ندارید، ربات ساز دیدوگرام بهترین انتخاب شما خواهد بود.

حرف آخر

دیدوگرام سعی می‌کند تا با رویکردی شفاف، نیاز تبلیغات شبکه‌های اجتماعی کسب و کارهای مختلف را برطرف کند. امروز اپلیکیشن های تلگرام و اینستاگرام، محلی برای تجمع کاربران است. بنابراین، اگر بتوانید با اتخاذ روشی درست، کسب و کار خود را در شبکه‌ای مرتبط به کاربران ایرانی معرفی کنید، مطمئناً می‌توانید درآمد خوبی از این طریق به دست آورید.

هدف اصلی راه اندازی سامانه دیدوگرام، این بوده است که مشکل بی ثباتی در تبلیغات تلگرام، یکبار برای همیشه رفع شود. به همین منظور، کارشناسان دیدوگرام ابزارهای متنوع و قدرتمندی را طراحی کرده‌اند تا کسب و کارهای ایرانی بتوانند با خیال راحت تبلیغات خود را مدیریت کنند.