شاید برای شما هم پیش آمده باشد که چاه توالت یا لوله های فاضلاب محل زندگی یا کارتان گرفته باشد و به دنبال راهی بگردید تا هر چه زودتر این مشکل را برطرف کنید. اما در چنین شرایطی، تنها راه حلی که به ذهنتان می‌رسد این است که از یک فروشگاه، محلول لوله بازکنی تهیه کرده و آنرا در لوله ی فاضلاب گرفته شده بریزید.

اما شاید محلول لوله بازکنی برای شما کارساز نباشد و مشکل شما را برطرف نکند. بعد از این باید چه کرد؟

فرض کنید این اتفاق برای شما در زمانی رخ می دهد که قرار است در منزلتان جشن تولدی برای فرزند خود برپا کنید و مهمانان زیادی را دعوت کرده اید. وحشتناک است! نه؟ شما قطعاً باید موضوع را در کمترین زمان ممکن حل کنید.

مشکل بزرگ هم این است که یک تصمیم اشتباه می‌تواند به کثیفی و دردسر بیشتر منجر شود. پس تلفن همراه خود را بر می دارید و با همکاران، دوستان و آشنایان تماس میگیرید و موضوع را مطرح می کنید، اما هر کسی یک چیزی می گوید و ممکن است شما را بیشتر سر درگم کنند.  پس کم کم از ادامه تماس ها منصرف می شوید

اینترنت شاید جواب شما را داشته باشد!

حالا نوبت گوگل رسیده است. شاید گوگل جواب شما را داشته باشد. پس گوشی خود را بر می‌دارید و در گوگل تایپ می کنید : “لوله بازکنی سریع در تهران ” یا “تخلیه چاه در تهران”. و نتیجه شرکت های تاسیساتی بسیاری است که این خدمات را به شما ارائه می‌دهند.

حتی بر روی برخی از لینک ها کلیک می کنید، اما به خاطر بی کیفیت بودن سایت ها در عرض چند ثانیه از آن سایت ها بیرون می آیید، چون پیش خود فکر می کنید که اگر یک مجموعه ای دارای بنیان قوی باشد و تخصصی کار کند، حتما برای مجموعه خود یک سایت درست و حسابی تهیه می کند.

بعد از چند دقیقه ای که در گوگل به مشاهده سایت های بی کیفیت می پردازید  و اعصابتان خورد می شود، وارد سایت ستاره تهران می شوید که از نظر ظاهری نظرتان را جلب می کند، کمی در آن گشت و گذار می کنید و سریعا به قسمت خدمات یا مشاوره می روید. پیش خودتان شکر می کنید که این سایت دارای خدمات تخلیه چاه یا لوله بازکنی در تهران و شهرستان های اطراف تهران می باشد.

در این میان به یک نوشته ای در سایت برخورد می کنید با عنوان تخلیه چاه و لوله بازکنی در نیم ساعت، انرژی خوبی دریافت می کنید و از طریق فرم تماس با مای سریعی که در سایت وجود دارد سریعا با کارشاناسان ستاره تهران تماس گرفته و سپس از آنها می خواهید که مشکل شما را برطرف نمایند.

تیم خدماتی ستاره تهران، سریعا نیروهای باتجربه و فنی خود را به محل مورد نظر اعزام کرده و با بررسی مشکل به رفع آن اقدام می نمایند.

با ستاره تهران، هزینه تخلیه چاه و لوله بازکنی کمتر خواهد بود!

مدت زمانی که قرار است تیم تخلیه چاه و لوله بازکنی ستاره تهران مشکل شما را برطرف کنند بسیار بهینه تر و کمتر از این خواهد بود که شما خودتان دست به کار شده و به دنبال آن دچار دردسرهای کثیف کاری که بعدا برایتان پیش می آید شوید.

ما هم در چنین شرایطی پیشنهاد می کنیم حتما از یک تیم متخصص در این زمینه کمک بگیرید، چرا که با داشتن وسایل تخصصی و تجربه کافی می توانند در مدت زمان کوتاه مشکل شما را برطرف کرده و با دریافت قیمت مناسب آرامش را به شما هدیه دهند.

بعد از اینکه کارشناسان ستاره تهران مشکل شما را برطرف کردند، خیالتان از برگزاری مهمانی راحت می شود و سریعا دست به کار می شوید که برای مهمانان خود سنگ تمام بگذارید.

با خیال راحت بعد از برگزاری جشنی عالی، به سراغ دفترچه تلفن خود می روید و شماره تلفن 88349268 (ستاره تهران) را در آن یادداشت می کنید و از این به بعد این مرکز خدماتی را به سایر دوستان خود معرفی می کنید.

معرفی مجموعه خدماتی ستاره تهران

مجموعه فنی و خدماتی ستاره تهران ، در طول این مدت، با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و نیروهای متخصص در امر خدمات تاسیسات، تخلیه چاه فاضلاب و لوله بازکنی به عنوان یکی از با کیفیت ترین ارائه دهندگان این خدمات در استان تهران و شهرستان های مجاور شناخته شده‌ است و این خود موجب دلگرمی و ادامه این مسیر توسط مدیریت این شرکت است.

محدوده و سطح فعالیت شرکت ستاره تهران

مجموعه ستاره تهران با ارائه خدمات در استان تهران و شهرستان های اطراف می تواند لحظات خوشی را برای شما به ارمغان بیاورد.

ستارۀ تهران آمادگی کاملی جهد عقد قراردادهای طولانی مدت پیرامون مباحث تخلیه چاه و لوله بازکنی با ارگان‌های دولتی، شرکت‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها و مجمتع‌های مسکونی دارد و در حال حاضر نیز، در این زمینه فعالیت دارد.

نگاهی کلی به خدمات فنی ستارۀ تهران

همانطور که پیش از این گفتیم، ستارۀ تهران در زمینه کلیۀ خدمات تاسیساتی، تخلیه چاه و لوله بازکنی فعالیت دارد. با اینحال، برای روشن‌تر شدن دقیق حیطه‌های کاری این شرکت، لیست خدمات در ادامه به شما ارائه خواهد شد:

 • لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله ها با دستگاه فنر لوله بازکنی و دستگاه تراکم هوا
 • تخلیه چاه بصورت مکانیزه و ۱۰۰% تضمینی توسط پمپ های کف کش، ارتفاع زن، آب کش و لجن کش
 • لایروبی، تعمیر، ترمیم و کف تراشی چاه فاضلاب (و چاه ریزشی)
 • تخلیه و لایروبی چاه سپتیک، سپتیک تانک، چربی گیر، آشغال گیر و لجن گیر
 • حفر انواع چاه فاضلاب، جذبی و ارت
 • تشخیص گرفتگی چاه و تخلیه آن بدون خرابی و همچنین رفع نشست اطراف چاه
 • از بین بردن بوی بد چاه و فاضلاب
 • نصب تجهیزات فاضلاب مانند سپتیک تانک، چربی گیر، آشغال گیر و منهول فاضلاب
 • لوله کشی آب و فاضلاب، لوله کشی توالت و سرویس بهداشتی، لوله کشی توالت فرنگی
 • اجرای شبکه فاضلاب شهری، اتصال فاضلاب ساختمان به شبکه فاضلاب
 • نصب کاسه توالت و تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی و بالعکس
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب و رفع نم و رطوبت ساختمان
 • باز کردن انواع لوله های فاضلاب با پمپ تراکم هوا و فنر لوله بازکنی
 • تشخیص دقیق محل درب چاه با دستگاه، باز و بسته کردن تخصصی درب چاه و کلیه کارهای بنّایی مرتبط

❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید