سفرمی safarme

سفرمی به عنوان یک موتور جستجوی مطرح در رزرو بلیط هواپیما، به سبب پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته تیم مجربش در زمینه رزرواسیون هتل، بلیط گیری و بهره از چارتر لحظه آخری، مسافرت ها را ارزانتر و آسانتر از پیش کرده است.

عصر فن آوری اطلاعات بیش از آنچه تصور می شد زمان و فراغت بشر را مال خود کرده و هر شخصی با هر شغل و شرایط زندگی، از کمبود وقت رنج می برد. حال که همه چیز رنگ دیجیتال به خود گرفته مراجعه حضوری به شرکت ها و آژانس های هواپیمایی، حتی بدون قرار گرفتن در صف، رنگ باخته است.

سفرمی به عنوان یک موتور جستجو و رزرو بلیط هواپیما، با رابط کاربری زیبا و فقط با چند کلیک، تمامی پروازهای موجود را جستجو می‌کند و لیستی از ارزان‌ ترین نرخ‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و به این ترتیب امکان خرید بلیط هواپیما را به سادگی فراهم می‌کند. در نتیجه در هر زمان و مکانی که فکر مسافرت به ذهنتان خطور کند می توانید با مناسب ترین هزینه و بهترین خدمات نحوه سفر خود را مشخص کنید.

قیمت‌های عنوان شده در سفرمی با گارانتی، ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر وب‌سایت‌های جستجوگر اینترنتی در سراسر کشور به شمار می‌آید و حتی اگر یک مشتری متوجه قیمتی پایین تر از قیمت سفرمی شود؛ می‌توانید با تماس با پشتیبانی هزینه‌ای را که کرده‌ است، بدون جریمه دریافت نماید.

کاربران و مشتریان می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست بلیط های مورد نظر خود، وب‌سایت سفرمی را به عنوان یک مرجع تخصصی خرید بلیط هواپیما بررسی کنند و با حداکثر اطمینان بلیط خود را انتخاب و خرید کنند.

کار موتور جستجو «سفرمی» این است که تمام اطلاعات بازار را جمع آوری کرده و در یک صفحه نمایش می‌دهد. حال اگر مسافر تمایل داشته باشد برای رزرو اقدام کند، روی هر گزینه که بخواهد کلیک می کند. ساعت پرواز، قیمت، شرکت هواپیمایی و یا هر فاکتوری که مدنظر داشته باشد را انتخاب می کند و خرید در همان سایت «سفرمی» انجام می‌شود. یعنی تمام مراحل جستجو، انتخاب و خرید بلیط دریک سایت صورت می گیرد.

از آنجاییکه همواره حفظ کیفیت در کنار سرعت و سهولت از ارکان اصلی سفرمی بوده است، ارائه این خدمات با همکاری ایرلاین های بزرگ و سرشناس دنیا نظیر ماهان، کیش ایر، معراج، کاسپین، آسمان، ایران ایر و زاگرس امکانپذیر شده است.

ارائه قیمت های بلیط در بازه زمانی یک ماهه ازدیگر ویژگی های این موتور جستجو است. در این سرویس مسافر می تواند به طور مثال قیمتهای بلیط تهران- مشهد را تا 30 روز آینده در سایت مشاهده و ارزان ترین روز و تاریخ آن را برای سفر انتخاب کند. یعنی می تواند با جابجایی برنامه سفر، بهای کمتری را پرداخت نماید. بخش کنسلی آنلاین و استرداد لحظه ای وجه نیز از دیگر برتری های سفرمی است که کارکردن با آن بسیار راحت است.

در سفرمی علاوه بر امکان دسترسی آنلاین به ارزانترین نرخ رزرواسیون هتل و بلیط و پروازهای چارتر داخلی و خارجی ، هر روزه اخبار و مقالات متنوعی در اختیار کاربران قرار میگیرد تا با شناخت جاذبه های گردشگری توریستی انتخاب هرچه بهتر مقصد سفر علاقه مندان را تضمین کنیم سفرمی با تضمین قیمت ارزان و کیفیت بالای سفر ، رزرو بلیط هواپیما رزرو هتل ، رزرو تورهای متنوع و خرید بلیط های چارتر سفری هوشمند و آسوده را برایتان به ارمغان می آورد.

سفرمی به عنوان یک موتور جستجوی مطرح در رزرو بلیط هواپیما، به سبب پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته تیم مجربش در زمینه رزرواسیون هتل، بلیط گیری و بهره از چارتر لحظه آخری، مسافرت ها را ارزانتر و آسانتر از پیش کرده است. کافیست به آدرس safarme.com مراجعه کنید و به خدماتی نظیر؛ ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما (بلیط چارتر لحظه آخری)، ارائه چارتر و پرواز سیستمی (بلیط چارتر و بلیط سیستمی) در تمامی مسیرها و حتی ارائه پرواز‌های خارجی نیز دسترسی پیدا کنید.