انواع آینه های دکوراتیو و تراش آینه و کاربرد آن ها

علاوه بر شیشه سکوریت و شیشه های موجود که به صورت پارتیشن شیشه ای و شیشه بالکن برای افزایش روشنایی در منازل و محل های مختلف ارائه می شوند، باید بدانید که آینه هایی همچون تراش آینه و آینه های دکوراتیو و در کل آینه کاری منزل نیز از جمله وسایلی هستند که می توانند در این افزایش روشنایی ساختمان به شما کمک زیادی کنند. از طرف دیگر علاوه بر این که آینه های دکوراتیو و همچنین تراش آینه موجب افزایش روشنایی می گردند بلکه یک اثر هنری نیز از خود به جای می گذارند . با استفاده از مدل های مختلف آینه های دکوراتیو می توانید منزل خود را به طور هنرمندانه چینش کنید. بهترین نوع نصب نیز نصب آینه های دکوراتیو بر روی دیوار برای آینه کاری منزل می باشد. زیرا نصب آیینه ها در سقف فضا را کوچک تر نشان می دهد. آینه های دکوراتیو با توجه به طرح و نقشه ای که می پذیرند و جایگاهی که برای آن ها درنظر گرفته می شود انواع مختلفی دارد از این دست می توان به آینه های دکوراتیو تراش خورده، حجمی ، هندسی، سقفی، ونیزی، آنتیک و … اشاره کرد. هر کدام از این آینه ها با توجه به مکان مورد نظر می توانند دارای اندازه های متفاوت و کارآیی های متفاوتی نیز باشند.

پارتیشن شیشه ای دارای ماهیتی به صرفه تر نسبت به سایر پارتیشن ها

در حالت کلی علاوه بر نصب به طور معمول نیز استفاده از پارتیشن های شیشه ای نسبت به سایرین به صرفه تر است. زیرا دیوارهای پارتیشن شیشه ای با در نظر داشتن قابلیت حمل و نقل و جابه جایی طراحی شده اند و بدون نیاز به ابزار خاص یا افراد زیاد، جابه جایی آن ها بسیار آسان است. به علاوه، شما مجبور نخواهید بود که ساختمان خود را برای مدت زمان طولانی تری بسته نگه دارید (به دلیل سرعت سریع کار) تا روند جابه جایی صورت پذیرد و این خود مزیت دیگری از نظر هزینه و زمان است. پارتیشن های شیشه ای، چه از نوع قابل حمل و چه از نوع ثابت در طراحی مدرن تر و برای مشتریان مختلف در صنایع جذابیت بیشتری دارند. اگر می خواهید به طور منظم فضای تجاری یا مسکونی خود را دوباره پیکربندی کنید و طیف گسترده ای از مشتریان را به خود جلب کنید، حفظ ماهیت طراحی مدرن و مرسوم، از اهمیت برخوردار است که فقط با دیوارهای پارتیشن شیشه ای امکان پذیر است. از آن جا که خراب شدن یا پوسیدگی این پارتیشن ها تقریبا غیر ممکن است، بنابراین با خیال راحت بدون هیچ نوع نگرانی م توانید به طور مستمر سال های سال از آن استفاده کنید. بنابراین همان یک هزینه اولیه است که باید شما خرج کنید و مقدار آن ارزش این مدت زمان استفاده بدون دغدغه را خواهد داشت.

انواع آینه های دکوراتیو و تراش آینه و کاربرد آن ها

شیشه بالکن با شیشه سکوریت و دیگر تزیینات مرتبط با بالکن

مواردی که برای تزیین در هر کجای منزل انجام می پذیرد بستگی به سلیقه شما عزیزان دارد. ما تنها می توانیم راهکار مناسب را به شما پیشنهاد دهیم اما در آخر چگونگی تزیین و آراستن آن به عهده خود شما است و می توانید با توجه به سلیقه خود هر مدل که علاقه مند بودید آن را زیبا سازی کنید. در خصوص زیبا سازی فضای بالکن نیز زمانی که از یک شیشه بالکن مناسب برای بالکن منزل خود استفاده کردید دیگر خیالتان راحت است که فضای ایمن را به وجود آورده اید. حال می توانید فضای داخلی آن را هر گونه که مایل هستید تزیین کنید. گل های آپارتمانی شاید بتواند در این زمینه به شما کمک کند . زیرا زمانی که شما از شیشه بالکن برای فضای بالکن خود استفاده می کنید نور خورشید به میزان زیادی می تابد از این رو می توانید گل های مختلف را در فضای بالکن خود نگهداری کنید زیرا از نور کافی بهرمند خواهد بود و رشد بسیار مناسبی دارند. از طرف دیگر جنبه زیبایی و تزیین را نیز برای بالکن شما ایفا می کنند. حتی استفاده از چمن مصنوعی نیز می تواند برای شما کمک کننده باشد. فرض کنید کف بالکن را با چمن مصنوعی آراسته اید فضای بسیار دل انگیز و رویایی ایجاد می شود. البته با توجه به سلیقه افراد و اشخاص برخی نیز ترجیح می دهند کف بالکن را فرش کنند و گویی درون منزل قدم می زنند و زمانی که در بالکن هستند گویی درون منزل قدم می زنند. به خصوص برای مکان هایی که فضای نشیمن آن ها یا مکان هایی که برای استراحت خود در نظر دارند از نور کافی و ویو خوبی برخوردار نباشد . در این صورت فضای بالکن می تواند یک نشیمن بسیار دل انگیز باشد و حسابی حس خستگی را از فرد به در کند. بالکن می تواند همچون یک فضای بسیار آرام و پر نور برای مطالعه نیز در نظر گرفته شود.

انواع آینه های دکوراتیو و تراش آینه و کاربرد آن ها

شیشه رنگی و شیشه سکوریت مورد توجه بیشتر مشتری ها

شیشه ها از جمله محصولاتی هستند که ویژگی ها و جذابیت های مخصوص به خود را دارند. از طرفی نیز به دلیل تنوع بالای محصولات در صنعت شیشه سازی، هر کسی نوعی از آن را می پسندد. باید دید برای هر مشتری چه ویژگی از شیشه انتخابی در اولویت قرار دارد. برخی افراد استحکام شیشه را می پسندند از این رو از شیشه سکوریت یا شیشه های دو جداره و چند جداره استفاده می کنند. اما برخی دیگر رنگ شیشه مورد نظر برایشان از همه چیز مهم تر است زیرا می خواهند تمام دکوراسیون و دیزاین منزل و محیط کارشان کاملا با هم هماهنگ باشد و هیچ گونه تضادی نداشته باشند . شیشه رنگی برای این افراد انتخاب اول خواهد بود. از طرف دیگر از هر رنگ که مایل باشید می توانید شیشه رنگی را سفارش دهید زیرا در این میان محدودیت رنگی وجود ندارد. شیشه سکوریت در ساخت درب اتوماتیک شیشه ای نیز مورد استفاده قرار می گیرد اما اگر درب اتوماتیک غیر شیشه ای مد نظر دارید کرکره برقی مناسب است. درب شیشه ای اتوماتیک و کرکره برقی در این موارد بسیار پر کاربرد هستند.