عموماً برای برپایی همایش‌ها و سمینارها باید به نکات و مسائل بسیار کوچک هم به خوبی دقت شود. قطعاً برگزاری مراسمی تشریفاتی و رسمی در ابعادی بزرگ کار آسانی نخواهد بود. در برخی مواقع که زمان کمی هم در دست است، شرایط برپایی مراسم‌هایی مانند همایش و سمینار کمی سخت‌تر خواهد شد. بدون شک در صورتی که به فکر برپایی یک همایش و یا سمینار هستید و وقت کمی هم دارید، حضور یک تیم تشریفات و خدمات مجالس در کنارتان موجب می‌شود تا بتوانید راحت‌تر و با فکر آسوده به سایر امور رسیدگی کنید.شاید شما هم این فکر اشتباه را دارید که کار تشریفات مجالس تنها برگزاری جشن‌ها به ویژه جشن عروسی است. اما باید بگوییم که مؤسسات حرفه‌ای تشریفات توان برگزاری هر نوع جشن و مراسمی را در هر اندازه‌ای دارا هستند.

تشریفات مجالس و خدمات مجالس پارت بی شک از پرسابقه ترین شرکتهای برگزاری همایش ها و سمینارهای دولتی و خصوصی میباشد نمونه فعالیتها و جشن های بسیار عظیم این موسسه قطعا نظر مشکل پسندان را به خود جلب مینماید.ازنمونه کارهای تشریفات مجالس و خدمات عروسی  پارت میتوان به اجرای سمینارهای پزشکی معروف در بیمارستانهای شهدا و شریعتی افتتاحیه پل طبیعت و افتتاحیه کارخانه فولاد آبادان اشاره نمود .

چگونه یک خدمات مجالس برای برگزاری همایش و سمینار انتخاب کنیم؟

خدمات مجالس‌های زیادی هستند که در این زمینه فعالیت دارند و بیشتر آنها روی برگزاری مجالس عروسی و امور و تشریفات مجالس مربوط به آن کار می‌کنند. اما در این میان هستند خدمات مجالسی که پا را فراتر گذاشته و در زمینه برگزاری همایش و سمینار تخصص دارند و قادرند به خوبی از پس مجالس شما بر بیایند. البته این کار تنها به سمینارها و همایش‌ها نیز خلاصه نمی‌شود و برگزاری افتتاحیه‌ها، کنگره‌ها، جشنواره‌ها، کنفرانس‌ها و سمپوزیوم‌ها را نیز در بر می‌گیرد. برای برخی برگزاری نمایشگاه داخلی و بین المللی را نیز می‌توان به خدمات آنها اضافه کرد.در حالت تخصصی‌تر نیز شامل تشریفات دیپلماتیک سفارتخانه‌ها و تشریفات تجاری می‌شود که البته تعداد کمی از مؤسسات به دلیل مشکلاتی که دارند به آن می‌پردازند. به طور معمول، برای برگزاری مراسم‌های این چنینی فرصت کمی هست و همین موجب نگرانی می‌شود. به خصوص برای افرادی که سر رشته ‌ای از این کار ندارند. اما سپردن این کار به یک مؤسسه خدمات مجالس حرفه‌ای کار شما را راحت می‌کند. آنها می‌توانند در کمترین زمان بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.اگر می‌خواهید به طور کامل به این مؤسسه اعتماد کنید می‌توانید به مشتریانی که پیش از این با آنها کار کرده‌اند سری بزنید و میزان رضایت آنها را بسنجید و بعد تصمیم بگیرید. اگر مؤسسه توانست به اندازه کافی نظر شما را جلب کند حتماً جزئیات کار و نوع پذیرایی و خدمات را از آنها بپرسید تا برایتان توضیح دهند و در حین سمینار یا همایش حواستان باشد که به تمام وعده‌هایشان عمل کنند.

برای برپایی یک همایش یا جشنواره موفق موارد زیر بنا بر صلاحدید و نیاز برنامه شما لازم می باشد .

تجهیز لوازم داخل غرفه

ارائه خدمات الکترونیک ( سیستم مدیریت الکترونیک کنگره )

طراحی و صدور کارت های سینه هوشمند

تهیه نرم افزار و ارائه پوسترهای الکترونیکی

سیستم کنترول ارئه مقالات به هنگام برگزاری و تهیه لوح فشرده

پخش و ارئه خدمات اداری ( فاکس ، تبلت ، لپ تاپ ، کامپیوتر و …

انواع پوشش های کف

سیستم گرمایش و سرمایش

تجهیز ، تزیین و گل آرایی مراسم

تشریفات مجالس و خدمات مجالس پارت با داشتن بیش از یک دهه سابقه حرفه ای در کیترینگ و توانایی پذیرایی و خدمات روزانه 4000 نفر به میهمانان همایش ها و سمینار ها را دارا می باشد . این موسسه امکانات اجرای غرفه ها و سازه های نمایشگاهی ، راه اندازی سیستم صوتی و نوری ( برق ، روشنایی و نور پردازی ) را دارا می باشد .

خدمات مجالس عروسی و تشریفات مجالس پارت با بهره مندی از روش های طراحی روز دنیا و به کار گیری از نیروهای مجرب و متخصص به شما کمک می کند تا به ایده آل ترین مراسم خود برسید و از آن لذت ببرید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد باغ های عروسی و شرایط اجاره باغ عروسی ، می توانید به وبسایت پارت به نشانی زیر مراجعه کنید.

www.peyvandema.com