تورهای لوکس آژانس آیشم

رپورتاژ آگهی؛

تور لوکس آیشم aysham

اگر قصد سفر به یکی از کشورهای زیر را دارید آژانس مسافرتی آیشم آماده ارائه خدمات ویژه به شماست.

تور ویتنام

بدون شک کشور فوق العادع ی ویتنام با بسیاری ویژگی های بینظیر و توریستی که هر گردشگری را به خود جذب میکندیکی از هدف های اصلی و هیجان انگیز سفر خواهد بود.تاریخ افسانه ای کشور ویتنام یکی دیگر از دلایل جذب گردشگران به این مقصد پرطرفدار میباشد.  فرهنگ مردم محلی و قدرت انتخاب غذاهای بینظیر ویتنامی از نقاط جذاب دیگر سفر به ویتنام است. در این سفر دلنشین سواحل سفید و ماسه ای ویتنام را از دست ندهید.

تور سریلانکا

سواحل کشور سریلانکا یا اگر ان را با نام عامیانه بخوانیم سواحل طلایی علت جذب سالیانه گردشگران بسیاری از ملیت های مختلف به کشور زیبای سریلانکا میباشد.  در کشور سریلانکا شما از جو غالب اب و هوایی اقیانوس هند لذت میبرید و سفر دلنشینی را تجربه مبکنید. ناگفته نماند که طبیعت زیبای آن و حیات وحش هیجان انگیزش برای توریست ها تازگی دارد و همین برای یک سفر خوب کافیست. یکی از امور پرطرفدار و رایج در کشور سریلانکا تفریحاتی نظیر قایق رانی و غواصیست البته فراموش نکنید که مراکز خرید متنوع با اقلام با کیفیت قسمتی به یاد ماندنی از تور سریلانکای شما خواهند بود.

تور مالزی

ایا تا به حال شنیده اید که از کشور مالزی به عنوان دنیای دوم نام میبرند؟ اگر علاقه مند به دانستن علت این نام گذاری هستید باید بدانید که به دلیل تنوع قومی و طبیعی طیاد این نام را بر روی کشور زیبای مالزی گذاشته اند. 2 جطیره ی زیبای کشور مالزی به نام های پنانگ و لنکاوی هریک 2 دنیای جدا برای سلیقه های متفاوت هستند و سواحل بینظیر مالزی قطعا خاطره ای به یاد ماندنی برای شما بر جای خواهند گذاشت.

تور تایلند

کشور زیبای تایلند ، به همراه همه ی شهر های دوست داشتنی آن یکی از انتخابهای زیبای گردشگران هستند مخصوصا برای افرادی که سبک سفر میکنند . دارای جازبه های گردشگری زیادی است هرچند که طبیعت کشور تایلند خود یکی از بهترین جازبه هاست و تمرین غواصی و لذت بردن از سواحل زیبایش محبوبیت کشور تایلند را به عنوان یک مقصد اسیایی جذاب 2 چندان کرده است.

تور قبرس

حتما از میزان محبوبیت کشور قبر به عنوان یک مقصد توریستی ویژه در میان اروپاییان با خبر هستید. سواحل زیبا که داراری بالاترین استاندارد جهانی میباشند و تور تقریبا ارزان قیمت ان به ویژگی های خوب ان افزوده است. کشور قبرس دیدنی های زیادی دارد کوه ترودس قلعه ی کایکوس ، پارک کاتوپافوس و کلیسای لازاروس تنها برخی از دیدنیهای مورد علاقه ی گردشگران در قبرس میباشند. امیدواریم که با یک انتخاب هوشمندانه از سفر خود به قبرس در این تابستان نهایت لذت را ببرید.