سرویس چینی خورجینک

رپورتاژ آگهی؛

سرویس چینی

سرویس چینی از جمله ظروف غذاخوری جدایی ناپذیر در خانه های ما ایرانی هاست. که علاوه بر طرح و رنگ های زیبا از کیفیت خوبی برای سرو غذای گرم برخوردار است.

در هنگام خرید سرویس چینی علاوه بر قیمت سرویس چینی، به طرح و نقش و نگار سرویس چینی نیز باید توجه کنید، چرا که همخوانی داشتن ظروف چینی با لوازم آشپزخانه شما زیبایی و هارمونی خانه شما را چندین برابر می کند.

از جمله برندهای سرویس چینی معتبر که در ایران تولید و به فروش می رسد می توان به سرویس چینی زرین ایران، سرویس چینی مقصود، سرویس چینی پردیس، سرویس چینی نسترن و ..اشاره کرد.

بهداشت ظروف چینی نیز به اندازه بهداشت مواد غذایی مورد مصرف در آنها اهمیت دارد و مواد اولیه ای که در ساخت این ظروف بکار گرفته می شود می بایست سالم و مناسب تماس با مواد غذایی باشد. این امر معمولا توسط اداره بهداشت و استاندارد کشورها کنترل می گردد. لذا لازم است در هنگام خرید ظروف چینی به وجود علامت بهداشت و استاندارد روی بسته بندی آن ها توجه فرمایید.

در شستشوي ظروف چيني بهتر است از سفيد کننده ها و اجسام خشن مانند سيم ظرف شويي استفاده نشود تا جلاي لعاب از بين نرود.

ظروف چینی نسبت به ظروف سرامیکی سنگین تر هستند و دوام بیشتری دارند. این اختلاف عمدتا بخاطر تفاوت درجه حرارت پخت آن هاست. چيني ها برخلاف جنس هايي مانند بلور در تماس با غذاي داغ زود داغ نمي شوند و همچنين با سرد و گرم شدن به راحتي نمي شکنند. همچنين اين ظروف هيچ گونه مواد سمي و مضري ندارند.

چنانچه قصد خرید سرویس چینی دارید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی خورجینک می توانید از تنوع بالای ظروف چینی موجود در سایت دیدن کنید و بنابر نیاز و سلیقه خود بهترین گزینه را سفارش دهید. سرویس چینی مورد نظر شما در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید.

منبع : www.khorjinak.com

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ” ۴۴۴۴۹۲۴۲ – ۰۲۱” تماس حاصل فرمائید.