احمدرضا کرامت زاده keramatzade

خب توصیه من اینه که از توجه به ظواهر بگذرید و روی این نکته تامل کنید که واقعا شما کی و چی هستید؟ا

آیا می دونیدحدود بیست و چهار میلیون  کیلو وات ساعت  بر کیلو گرم انرژی پتانسیل در الکترون های اتم های بدن شما جای داده شده؟

یه قدرت طبیعی و فوق العاده.انرزی پتانسیل درون ما میتونه روشنایی یه شهر کوچک رو بمدت یک هفته تامین کنه.شما واقعا چی میخاید؟

یه ایده خوب در بخش خاصی از زندگی شما چقدر میارزه؟

چطور میتونم ثروت بیشتری بدست بیارم؟

تغییر زندگی بهتر برای من چطور اتفاق میافته؟

یعنی رویاهای من به واقعیت می پیونده؟

خب هر ساختمان و برجی در هر شهری رو در نظر بگیرید از فکر و دهن بشر مشتق شده است.

کلید  قفل ایده ها و ارزوها می دونید چی  باز میکنه ؟

قصد و اراده انسان..انچه ما دنبالش هستیم در خارج از وجود ما نیست بلکه درون وجود من هست.قانون جذب یه راز نیست بلکه بطور کامل بحث شده و شکافته شده وتوسط کسانی که می دونستند چطور به نفع خودشون بکار بگیرند مورد استفاده قرار گرفته است..یکی از دوستان ایمیلی زده بود و گفته بود قانون جذب برای من کار نمیکنه.. این مثل اینه که بگیم قانون جاذبه زمین کار نمیکنه..قانون جذب همیشه کار میکنه.عین قانون جاذبه زمین.بخاطر همینه که می تونید روی صندلی بشینید و معلق نشید.اما اگر از این قانون اشتباه استفاده کنید واز یه ساختمان بلند بپرید،خب اسیب می بینید.عین همین در مورد قانون جذب رخ میده.قانون جذب یه قانون ثانویه هست.قانون اصلی و اولیه قانون ارتعاشه.یه جنبش و ارتعاش درون وجود همه انسانها است که دیکته میکنه چه چیزی رو به زندگیتون جذب کنید.وقتی خودتون رو در فضای ارتعاش  داشتن ایده ها قرار بدید،هر چیزی در اون راستا باشه به طرف شما جذب میشه.انرژی های مشابه همدیگه رو جذب می کنن.اگر شما ارتعاش خوبی نداشته باشید،چیزهایی که دوست ندارید رو جذب خواهید کرد.قانون جذب همیشه کار میکنه و نکته مهم درک این قانونه که ذهن و بدن بصورت یکپارپه در هم ارتعاشی مناسب قرار بگیرندو چیزهایی که میخایم به سمت ما جذب بشن.اگر فکر می کنید از قانون جذب استفاده کردین و جواب دلخواهتون رو نگرفتید،شبیه دوشاخ لامپیه که به برق وصل می کنید و روشن نمیشه..شروع می کنیم به چک کردن ببینیم مشکل از کجاست..قانون جذب هم همینه.باید مشکل اتصال رو پیدا کرد.شما میخاین به فراسوی ذهن برید.و شروع به درک این کنید که ذهنتون چطوری کار میکنه.باید بفهمید این چیزهایی که الان در زندگیتون دارید چرا بدست اوردید و اگه داشته هاتونو دوست نداریدچگونه تغییرش بدید.حتما شنیدید افکار ما به اشیا تبدیل میشن.واقعا چنین اتفاقی میافته.افکار نظام باورهای ما میشن. برای ما شخصیت فردی می سازند.افکار به اشیا تبدیل میشن بشرطی که با احساسات ما هم راستا باشند. و با استعدادهای شما مطابقت داشته باشند.و با ندای وجدان درونی شما هم مسیر باشند

دانلود رایگان مرتبط : کلیپ انگیزشی با صدای استاد کرامت

هماهنگ با هر چیز دیگه که شما در کائنات دارید.هر چیزی زمانی یک فکر بوده.هر چیز ،چه درخت، چه آب وهر چیز دیگه ای توسط تجسم بشر شکل گرفته است.هر چیزی که فکر می کنیم خلقتی هوشیارانه در اون نهفته هست..تفکر عالی ترین عملیه که ما قادر به انجامش هستیم.و زمانی که فکر می کنیم داریم افکار مجزا رو کنار هم جمع می کنیم.و ایده ها رو خلق می کنیم.و با حفظ این ایده ها ذهن و ترکیب اون با احساس و هیجان باعث میشیم ایده ها به عمل تبدیل بشن. و همچنین باعث جذب میشن..فقط حرف زدن در مورد ارزوها و رویاها کافی نیست. واینکه در مورد ارزوها فکر کنیم و دعا کنیم که ارزوهامون براورده بشه.واقعا نیازه که دست بعمل بزنیم.بر اساس تجربه شخصیم با یک قدم عملی هر چیزی تغییر میکنه.پس لازمه کاری انجام بدید.شما با پرورندان دیدگاههای جدید سرنخ هایی رو می بینید که مثل جوانه سر در میارند.اگر به این جوانه ها توجه کنید، رشد می کند و جوانه و گل می دهند.ایده ها به این روش خودشون رو نشون میدن.مهمترین چیز اینه که به رشد ارزوهامون کمک کنیم.دست به اقدام بزنید. در عرض یک هفته با تمام قدرت تلاشی حیرت اور به خرج بدین.گامی بردارید که نشون بده شما به رویای خودتون اونقدر علاقه مند و متعهدید که هیچ ترس و تردیدی نمیتونه مانعی برای نرسیدن به اون بشه.دست به اقدام زدن برای ارزو هست که باعث انجام اون ارزو میشه.

قانون کائنات درست کار میکنه اما ما باید طرز استفاده از اون رو یاد بگیریم.با قدمهای کوچک میشه گامهای بزرگ برداشت. و اگر تکون نخورید سرجای خودتون تا اخر عمر باقی می مونید.اگر دست بعمل زدید و نتیجه ای نگرفتید،بدونید نتیجه در راهه.

چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟

در ویدیو انلاین ببینید و برای عزیزانتان بفرستید.