قبل از آنکه کسب و کارهای آنلاین به حوزه گردشگری نیز وارد شوند، مسافران بجز شیوه سنتی رزرو هتل چاره دیگری نداشتند، به این معنا که باید شماره تماس هتل مورد نظر را پیدا می کردند و اگر هتل در تاریخ مورد نظر اتاق خالی داشت که مابقی پروسه باید انجام می شد، در غیر اینصورت مسافر باید به دنبال هتل دیگری می گشت و این فرآیند را آنقدر ادامه می داد تا بالاخره می توانست هتل رزرو کند. بعد از تمام این دردسرها، گاهی مسافران پس از رسیدن به هتل متوجه می شدند که هتل فرسنگ ها با تصورات آنان فاصله دارد و به ناچار مجبور بودند در اقامتگاهی که دوست ندارند، اقامت کنند.

اما به مرور که کسب و کارهای آنلاین گسترش پیدا کردند و موفقیت های زیادی نیز در زمینه های مختلف به دست آورند، در عرصه گردشگری و هتلداری هم شاهد حضور سایت های رزرو آنلاین هتل بودیم. این سامانه ها روش های سنتی رزرو هتل را متحول کردند و به علت سهولت و سرعت بیشتر در رزرو، روز به روز بر محبوبیت آنها افزوده شد و بیشتر مورد استقبال قرار گرفتند.

رزرو هتل آنلاین

با مراجعه به یک سایت رزرو هتل معتبر می توانید به سهولت تمام هتل‌های شهر مقصد را مشاهده نمایید و پس از مقایسه کردن اطلاعات آنها با یکدیگر، هتل مناسب خود را انتخاب کنید و رزرو نمایید. جااینجاس یکی از وب سایت های رزرو آنلاین هتل است که بالغ بر 10 سال در حوزه گردشگری سابقه دارد، از اینرو با انتظارات مسافران تا حد زیادی آشنا است و سعی دارد تا آنها را به نحو احسنت برآورده سازد.

سری به سایت جااینجاس بزنید تا تفاوت رزرو هتل به صورت اینترنتی و آنلاین را با شیوه سنتی آن حس کنید. برای شروع شهر مقصد را انتخاب کنید و لیستی از تمام هتل های شهر مذکرو را مشاهده نمایید و با استفاده از فیلترهای موجود از جمله تعداد ستاره، فاصله تا مکانی خاص، قیمت و … دامنه جستجو را محدود کنید تا در نهایت بتوانید بهترین گزینه برای اقامت را انتخاب کنید.

در سامانه رزرو هتل اینترنتی جااینجاس می توانید به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن هتل مورد نظر خود را رزرو کنید. در یک جمله می‌توان گفت با سامانه رزرو اینترنتی هتل جااینجاس، فقط مقصد سفر خود را انتخاب کنید و مابقی مراحل را به آنها بسپارید.