اجاره ویلا

تا به حال برایتان پیش آمده است که برای اجاره ویلا و اقامتگاه در نواحی مختلف ایران و به ویژه شهرهای شمالی کشور با مشکلاتی چون پیدا نکردن اقامتگاه مناسب در موقعیت جغرافیایی مورد نظر و اعمال قیمت‌های سلیقه‌ای از سوی آژانس‌های املاک محلی یا اجاره‌دهندگان شخصی مواجه شوید.

همانطور که می‌دانید شناسایی و دسترسی به ویلا و اقامتگاه‌ها، آن هم در ایام پر سفر سال مثل فصل تابستان و تعطیلات چند روزه، کار آسانی نیست و ممکن است همه مسافران برای یافتن یک ویلا، اقامتگاه، کلبه جنگلی و… به یک اندازه خوش‌شانس نباشند.

علاوه بر این، نداشتن پیش‌زمینه در مورد قیمت این اقامتگاه‌ها، چه در شرایط عادی و چه در شرایط ویژه مانند تعطیلات، موجب می‌شود که مسافران نتوانند به آسانی برای برنامه‌ریزی و در نظر گرفتن بودجه سفر تصمیم بگیرند.

اما چاره کار چیست؟ چگونه می‌توانیم به راحتی به ویلا، کلبه جنگلی و خانه روستایی مورد علاقه‌ و متناسب با بودجه، تعداد نفرات و… دسترسی پیدا کنیم و در ضمن بتوانیم اطلاعاتی کامل نیز در مورد تعداد اتاق‌ها، موقعیت جغرافیایی و… به ‌دست آوریم؟

جاباما پاسخ به این نیاز مسافران است؛ زیرا امکان دسترسی سریع و آسان مسافران به ویلا و اقامتگاه‌ها را در بیشتر نقاط کشور فراهم کرده است. به این ترتیب چه با خودروی شخصی راهی جاده‌های کشور شوید و با خرید بلیط قطار به یکی از مناطق خوش آب و هوای کشور سفر کنید، جاباما همراه شماست.

سامانه رزرو اینترنتی ویلا و اقاماتگاه جاباما، این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که قبل از سفر و با بررسی کامل موقعیت جغرافیایی ویلا یا اقامتگاه بوم‌گردی، برای رزرو آن اقدام کنید و هزینه آن را هم با کارت بانکی پرداخت کنید. شما می‌توانید قبل از رزرو، نظر سایر افرادی که پیش از این در ویلای مورد نظرتان اقامت داشتند را مطالعه و با اطلاعات بیشتری برای رزرو اقدام کنید. همچنین می‌توانید تجربه اقامت خود را در ویلا یا اقامتگاه با دیگران به اشتراک بگذارید و به آنها برای انتخاب محل مناسب در سفر کمک کنید. با کمک جاباما همچنین می‌توانید در مورد قیمت اقامتگاهی که قصد اجاره آن را دارید تحقیق و بررسی کنید. به عنوان مثال، قیمت اقامتگاه‌های مختلف در منطقه مورد نظرتان را با هم مقایسه کنید و در صورت تمایل، برای رزرو و پرداخت هزینه اقدام کنید.

از مزایای دیگر رزرو ویلا و اقامتگاه با جاباما این است که اگر در هر مرحله از رزرو یا اقامت با مشکلی مواجه شوید، مرکز تماس جاباما به صورت 24 ساعته، حتی در روزهای تعطیل برای رفع مشکل شما، آماده پاسخگویی است. شما حتی می‌توانید در صورت لغو سفر، مبلغ پرداخت شده بابت رزرو ویلا و اقامتگاه را استرداد کنید.

پس اگر قصد سفر به شهرهای شمالی کشور و  اجاره ویلا در شمال یا هر کجای دیگر را دارید، همین حالا به www.jabama.com  سر بزنید و ویلا و اقامتگاه خود را رزرو کنید.