تور استانبول touryab

پارک آبی آکوا مارین استانبول

شاهکاری بعد از پارک آبی دلفین، پارک آبی آکوا مارین استانبول در منطقه فاتح است. این پارک آبی تا سه هزار نفر میتواند گنجایش داشته و از ماه های اردیبهشت تا شهریور باز خواهد بود. که البته این ساعات و برنامه ها بستگی به شرایط آب و هوایی داشته و ممکن است متغیر باشد. در تور استانبول شما بهترین مکان های گردشگری در شهر استانبول را خواهید دید. در این پارک آبی نیز امکانات تفریحی متفاوتی وجود داشته مثل انواع سرسره های بلند و کوتاه، پیچ در پیچ و ترسناک و متناسب با تمام سنین مثل سیاه چال، سرسره کامیکاز و … . به جز سرسره ها استخر های بزرگ این پارک آبی نیز به گونه ای ساخته شده اند تا از پیر و جوان بتوانند از پارک لذت ببرند.

مرجع تور های گردشگری توریاب

اگر به دنبال مشاهده تور های لحظه آخری هستید میتوانید به وب سایت تور یاب مراجعه نمایید تور یاب مرجع تور لحظه آخری به مقاصد مختلف جهان است.

 انواع استخرهای موج دار، استخر های مخصوص کودکان، استخر های ریلکسیشن، بازی ها و تفریحات دریایی و … از جمله امکانات و سرگرمی هایی است که پارک ابی آکوا مارین برای بازدید کنندگان خود در نظر گرفته است. این پارک آبی نیز مثل پارم آبی دلفین سرویس رایگان داشته که تنها با تماس با پارک و مشخص کردن روز و ساعت میتوانید به راحتی و بدون پرداخت هزینه ای به این پارک آبی برسید و از روز خود لذت ببرید. آکوا مارین استانبول از ده صبح تا هفت بعد از ظهر باز بوده و هزینه بلیتی که برای افراد در نظر گرفته مثل پارک آبی دلفین استانبول است.

پارک دلفیناریوم استانبول

اگر شما  تور گرجستان را قبلا تجربه کرده اید . مطمئن باشید که تور استانبول برای شما جذابیت خاصی را خواهد داشت .از بین پارک های آبی استانبول، پارک ابی دلفین بزرگ ترین پارک آبی این شهر بود اما پارک آبی دیگری هم در این استانبول هست که لقب بزرگ ترین پارک آبی در اروپا را دارد. پارک آبی دلفیناریوم استانبول در منطقه ایوب و گلدن هورن یکی از بهترین پارک های آبی این شهر بوده و کمی با پارک ها دیگر متفاوت است. در این پارک میتوانید بیشتر با دلفین های دوست داشتنی ارتباط برقرار کرده، نمایش آن ها را ببینید و یا با آنها شنا کنید. این نمایش دلفین ها که یک ساعت به طول می انجامد بسیار جذاب بوده و در آخر شما این امکان را دارید تا همراه با دلفین ها عکس های یادگاری بگیرید.

 توجه داشته باشید که اگر میخواهید همراه با دلفین ها شنا کنید، باید توانایی نگه داشتن خود روی آب را داشته باشید چرا که استخرهای این پارک برای این قسمت پنج متری بوده و استفاده از هر وسیله کمکی ممنوع است.

پس از تور تایلند  ، تور استانبول یکی از پر طرفدار ترین مقاصد گردشگری است. در فصل زمستان پارک آبی دلفیناریوم اجازه شنای کودکان ده سال به بالا و فصل تابستان کودکان شش سال بالا همراه با دلفین ها داده میشود. آغاز فعالیت پارک از نه صبح تا شش عصر بوده و هزینه ورودی برای افراد بزرگسال شصت لیر، برای کودکان سه تا چهارده 45لیر، برای افراد بالای شصت سال نیز 45لیر و برای کودکان زیر دو سال رایگان میباشد.

 البته شنا و بازی کردن با دلفین ها نیز هزینه جداگانه دارند. شنا با دلفین ها از 120 تا 270 بوده و بازی کردن با این موجودات دوست داشتنی نیز از 120 تا 270 لیر میباشد. همچنین اگر مایل به غواصی باشید هزینه آن از دویست لیر تا چهارصد لیر است.