خدمات دفاتر مهاجرت به کانادا چیست ؟

خدمات موسسات مهاجرت به کانادا بیش از همه بر روی دریافت ویزا برای متقاضیان متمرکز می باشد. دریافت ویزای کانادا شرط اصلی ورود به خاک این کشور است. ویزای پذیرش تحصیلی کانادا، ویزای کار کانادا و ویزا اقامت دائم کانادا بیشترین تقاضا را در میان مهاجران به کانادا دارد.

بخش مهمی از خدمات ارائه شده توسط دفاتر مهاجرت از طریق وکلای این دفاتر در کشور کانادا انجام می شود. در واقع این وکلا به جای شما کار های مربوط به پرونده مهاجرت را انجام می دهند. شما می توانید برای انجام کار های مهاجرتی از خدمات موسسه مهاجرتی ایران کانادا با سالها فعالیت در زمینه مهاجرت به کانادا استفاده نمایید، دفتر ایران کانادا با آگاهی از قوانین و آخرین تغییرات آن و برخورداری از مشاوران حقوقی با تجربه، ریسک ریجکت شدن درخواست ویزای شما را کاهش خواهد داد.

توصیه ما به متقاضیان ویزای کانادا که شامل یکی از موارد زیر می شوند، استفاده از خدمات دفاتر مهاجرت به کانادا می باشد :

افرادی که فاقد مهارت در استفاده از زبان انگلیسی هستند.

افرادی که برای پر کردن فرم های مهاجرت نیاز به مترجم دارند.

افرادی که از فرایند اداری دریافت ویزای کانادا بی اطلاع هستند.

افرادی وقت کافی نداشته و می خواهند ویزای فوری کانادا را دریافت کنند.

افرادی که در کشور کانادا فامیل یا آشنایی برای پیگیری کار ها ندارند.

موسسه مهاجرت به کانادا

آیا می توان بدون استفاده از وکیل یا مشاور برای ویزای کانادا اقدام کرد ؟

متقاضیانی که می توانند از زبان انگلیسی به خوبی استفاده کنند، از قوانین مهاجرت به کانادا به درستی آگاه هستند و البته به کسی در کانادا برای پیگیری پرونده مهاجرت دسترسی دارند، می توانند بدون نیاز به وکیل یا مشاور برای مهاجرات به کانادا اقدام نمایند.

مشاور مهاجرت به کانادا چه کمکی به شما می کند ؟

مهاجرت به کانادا یک حوزه پویا است که دائما در حال تغییر می باشد. مشاوران مهاجرت همواره پیگیر آخرین تحولات و تغییر در قوانین و فرایند ها هستند، تا با استفاده از این تغییرات مسیر مهاجرت را برای متقاضیان هموار کنند. یکی از وظایف مشاوران و وکلای مهاجرت به کانادا، راهنمایی و پیگیری امور کسانی است که اجازه ورود به خاک کانادا برای آنها صادر نمی شود. ممکن است عدم صدور اجازه ورود به کانادا به دلیل وجود پرونده کیفری، سوء سابقه یا وجود سابقه منفی در مسافرت های قبلی باشد. این وظیفه مشاور مهاجرتی شما است که با ارائه مشاوره های اثر بخش مشکل به وجود آمده را بر طرف نماید.

موسسه مهاجرت به کانادا

موسسه مهاجرتی کانادا در تهران

در مسیر انجام کار های مهاجرتی ممکن است به طور مکرر به حضور متقاضی در دفتر مهاجرتی نیاز باشد، به همین خاطر بهتر است دفتری مهاجرتی در شهر محل سکونت خود انتخاب کنید. اگر ساکن شهر تهران هستید و قصد مهاجرت به کانادا را دارید برای انتخاب دفتر مهاجرت به کانادا در تهران بهتر آن است که دفتری در مرکز شهر انتخاب کنید، که دسترسی به آن از طریق مترو و اتوبوس تندرو امکان پذیر باشد. از هر گوشه تهران به آسانی می توانید به مرکز شهر تردد نمایید.

در خیابان شهید مطهری حد فاصل خیابان سهروردی تا خیابان ولیعصر، یکی از بخش های مرکزی تهران است که دفاتر مهاجرتی متعددی در آن قرار دارند که از جمله آنها دفتر ایران کانادا می باشد. همچنین دسترسی به این بخش از شهر با مترو از طریق ایستگاه مترو مفتح به آسانی امکان پذیر می باشد. دفتر مهاجرتی ایران کانادا یکی از دفاتر مهاجرتی معتبر در تهران است که در همین محدوده و در برج موج قرار دارد.

شرایط مهاجرت به کانادا 2020

شرایط مهاجرت به کانادا در سال 2020 تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار دارد. به همین خاطر اگر در فرایند دریافت ویزای کانادا قرار دارید، شرایط جدید را از طریق یک سایت مهاجرت به کانادا مطالعه نمایید. برای مثال ضروری است قبل از پرواز به سمت کانادا، اپلیکیشن ArriveCAN را نصب نموده و اطلاعات مربوط به سفر و تماس خود را در آن ثبت کنید. در هنگام ورود به خاک کانادا باید اطلاعات موجود در این برنامه را به افسر مربوطه نشان دهید. در صورت به همراه نداشتن این اطلاعات ممکن است از ورود شما به کانادا جلوگیری شود.

همچنین به محض ورود به کانادا 48 ساعت فرصت خواهید داشت تا خود را به محل قرنطینه اعلام شده در برنامه رسانده و حضور خود در محل قرنطینه را در برنامه ثبت کنید.

با وجود این تغییرات روش های مهاجرت به کانادا در سال 2020 شامل موارد زیر می شود :

روش اکسپرس اینتری، این روش مناسب کسانی هست که از مهارت های فنی برخوردار می باشند و به عنوان کارگر ماهر می توانند به کانادا مهاجرت کنند.

روش فامیلی اسپانسر شیپ، در این روش کسانی که شهروند کانادا هستند و یا دارای اقامت دائم می باشند، می توانند با حمایت مالی از اعضای خانوده شامل همسر و فرزندان زیر 22 سال، زمینه مهاجرت آنها به کانادا را فراهم نمایند. این روش در حال حاضر برای پدر، مادر، پدر بزرگ و مادر بزرگ کارایی ندارد، ولی آنها را می توانید از طریق سوپر ویزا به کانادا بیاورید.

ویزای کار LIMA، فرایند دریافت این ویزا بسیار پیچیده است. البته باید توجه نمایید که در این روش ویزای شما بر مبنای درخواست کارفرمای کانادایی صادر می شود، به همین خاطر اشتغال به کار شما تضمینی خواهد بود. کسانی که با ویزای کار LIMA وارد کانادا می شوند، شانس زیادی برای دریافت اقامت دائم خواهند داشت.

برنامه مهاجرت PNP و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری هم از دیگر روش های محبوب در میان متقاضیان مهاجرت به کانادا می باشند.

موسسه مهاجرت به کانادا

برای مهاجرت به کانادا چقدر پول لازم است ؟

هزینه هایی که دولت کانادا برای ویزای اقامت دائم یا موقت دریافت می کند بستگی به تعداد اعضای خانواده متقاضی دارد که به همراه او به کانادا مهاجرت می کنند. البته این با هزینه هایی که به دفاتر و وکلای مهاجرتی پرداخت می کنید متفاوت خواهد بود.

هزینه های پرداختی شما برای اقامت دائم با توجه به نوع برنامه ای که برای مهاجرت انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود. برای نمونه کسانی که از طریق سرمایه گذاری، کار آفرینی یا خود اشتغالی به کانادا مهاجرت می کنند، اگر به صورت انفرادی مهاجرت کنند باید مبلغ 1575 دلار کانادا را پرداخت نمایند. در صورت به همراه داشتن همسر باید مبلغ 825 دلار کانادا هم برای ایشان پرداخت کنید. همچنین شما می توانید فرزند زیر 22 سال خود یا فرزندی که بیش از 22 سال سن دارد اما دچار مشکل جسمی یا روانی است، با خود به کانادا بیاورید که برای هر فرزند باید مبلغ 255 دلار کانادا پرداخت کنید.

سریع ترین راه مهاجرت به کانادا

ویزای مهاجرتی اکسپرس اینتری یا Express Entry سیستمی آنلاین برای ارسال درخواست مهاجرت به کانادا می باشد. در اکسپرس اینتری شما می توانید به عنوان یک کارگر ماهر به کانادا مهاجرت کنید.

پس از ارسال درخواست باید تا صدور تصمیم نهایی منتظر باشید. بیش از 80 درصد درخواست ها در مدت شش ماه یا کمتر پاسخ داده خواهند شد. اگر با درخواست شما موافقت شود، آنگاه اجازه خواهید داشت وضعیت اقامت دائم کانادا را در پرفایل خود فعال نمایید.