لحظه ‌لحظه زندگی سرشار از خاطرات تلخ و شیرین است. خاطراتی که زندگی را تشکیل می‌دهند و گاهی تا آخرین لحظه عمر نیز باعث شادی یا رنجش خاطرمان می‌شوند. خاطره ‏ساز‏ترین وقایعی که در زندگی رخ می‌دهند، در زمان‌های خاصی صورت می‌گیرند. می‌توان ادعا کرد که از زیباترین و خاطره ‏ساز‏ترین مقاطع زمانی، سفرهایی است که هر کس در طول عمر خویش انجام می‌دهد. چه سفرهای کوتاه و داخل شهری و چه سفرهای طولانی و بلند مدت و این مطلب را با رجوع به سفرنامه‌ها می‌توان دریافت.

سفر به انسان این امکان را می‌دهد که کمی فشارهای روحی و جسمی را از خود دور کند. حتی اگر سفر کاری باشد و شما مجبور باشید ساعت‌های متمادی در کنفرانس‌هایی شرکت کنید، بازهم در عوض با کشور یا شهر جدیدی آشنا خواهید شد؛ که این خود از فرصت‌های یادگیری توأم با لذت در زندگی آدمی ست( hotel iran ) .

برنامه ‌ریزی برای سفر، قسمتی از تفریحات آن است. زمانی که سفری در پیش دارید، باعث می‌شود که بهتر با مشکلات کنار بیایید (بسیار سفر باید، تا پخته شود خامی…). سفر کردن دید و احساس تازه‌ای نسبت به فرهنگ‌ها و آداب‌ و رسوم مختلف به شما می‌دهد و کمک می‌کند که از زندگی بیشتر لذت ببرید.

سفری آسان در کمال آرامش

آیا دقت کرده‌اید وقتی قصد سفر دارید از شب قبل دچار هیجان خاصی می‌شوید؟ یا اینکه با انرژی بیشتری مشغول به جمع ‌کردن وسایل سفر می‌شوید؟ روانشناسان معتقدند که این شور و هیجان، باعث بهبود کیفیت زندگی می‌شود و امید به زندگی را افزایش می‌دهد. به‌خصوص در جوامع امروزی که زندگی پر از تنش‌ها و درگیری‌های روزانه است و زندگی صنعتی ما را فراگرفته است و شاید کمتر فرصت استراحت یا تمدد اعصاب داشته باشیم .

طبق تحقیقات بالینی که بین 1000 نفر در سن 60 سالگی و ساکن ایالات‌متحده آمریکا در سال 2009 میلادی انجام شد، کسانی که در طول مدت زندگی خود مسافرت زیاد داشته‌اند تقریباً 40 درصد کمتر از دیگران درخطر افسردگی دوران بازنشستگی بودند. همچنین تحقیقات نشان داده افرادی که تعداد بیشتری سفر را در کارنامه زندگی خود داشته‌اند میزان سپرده یا پس‌انداز بیشتری نسبت به بقیه دارا هستند، فقط به دلیل درس‌هایی که آن‌ها از سفرهای قبلی آموخته‌اند و توانسته‌اند مهارت مدیریت زندگی را آموخته و زندگی خود را بهتر مدیریت کنند ( hotel Tehran ).

سفری آسان در کمال آرامش

بعلاوه از دیگر مزایای سفر، بهبود و گسترش روابط اجتماعی است، بدین معنا که در طول سفر ممکن است با افراد زیادی آشنا شوید و این خود باعث بهبود شرایط زندگی و همچنین گسترش دایره روابط دوستانه و کسب‌ وکاری می‌گردد. یک روانشناس ایتالیایی می‌گوید: تمامی ما در زندگی روزانه، کاملاً در قالب زندگی کاری یا روال روزانه زندگی جای گرفته‌ایم و شاید اکثر حرکات یا رفتارمان طبق شرایط موجود و محیطی کنترل‌شده باشد؛ اما این شرایط در سفر کاملاً متفاوت خواهند بود و درواقع ما خود واقعی‌مان هستیم؛ بنابراین این روانشناس معتقد است دوستی‌هایی که دو طرف، هنگام سفر با یکدیگر آشنا شده‌اند پایدارترین نوع‌دوستی خواهد بود. چون هر دو طرف خود واقعی‌شان را به نمایش گذاشته‌اند و پس‌ازآن تصمیم به دوستی گرفته‌اند.

امروزه صنعت توریست به‌عنوان یکی از مهم‌ترین صنایع جهان، رشد سریعی در توسعه اقتصاد جهان داشته و گفتنی است کشور ما دارای فضاهای مناسب و بکر برای قدم گذاشتن جدی و جذب توریست می‌باشد. برنامه‌ریزی برای حیات دوباره بخشیدن به این بخش و حفظ کارایی آن در آینده اهمیت فراوانی دارد، لذا آژانس مسافرتی پارس سیاحت ایرانیان تحت نام تجاری گروه ایران پسنجر بر آن شد تا با برنامه‌ریزی‌های کارشناسی شده با توکل به خدای منان و بهره ‌گیری از تجارب کارشناسان و استفاده از نیروهای مجرب و علاقه‌مند به صنعت گردشگری، فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات گردشگری و تورهای مسافرتی داخلی و خارجی و انجام رزرواسیون هتل‏ها با بهترین کیفیت و قیمت، آغاز نماید. برخی از خدمات گروه ایران پسنجر که هم‌اکنون در حال ارائه می‌باشد به شرح زیر است:

  • خدمات ترانسفر فرودگاهی، داخل شهری و بین‌شهری توسط انواع خودرو و همچنین به‌صورت VIP و در صورت نیاز راننده مسلط به زبان‏های خارجی.
  • برگزاری تورهای یک‌روزه تهران‌گردی.
  • برگزاری تورهای یک‌روزه و چند‏روزه.
  • برگزاری تورهای سیاحتی و زیارتی شهرهای مختلف ایران.
  • برگزاری تورهای کویرگردی و طبیعت‌گردی.
  • رزرواسیون آنلاین هتل‌های ایران (مخصوص مهمانان خارجی و داخلی)
  • برگزاری تورهای یک‌روزه و چندروزه باهدف جذب مسافران تجاری و توریست‌های خارجی و داخلی.
  • مترجم همراه تجاری.
  • ارائه خدمات بيزينس و مترجم و مشاوره تجاری برای ارتباط بين شركت‏های خارجی و داخلی
  • برنامه‌ریزی جهت ورود بيماران جهت درمان به ايران و خدمات مربوط به آن (توريست درماني)