بسیاری از مردم در ایران در انتظار خدماتی هستند که در اروپا ارائه میگردد ، شاید بارها شنیده اید که در فلان کشور تعمیرات به سرعت انجام میشود !!، در اروپا کمبود قطعات نیست !! ، تعمیرکار مربوطه راس زمان تعیین شده در محل حاضر میشود !! ، تعمیرکاران با لباس فرم مشخص شده اقدام به تعمیرات میکنند !! ، خدماتی که شرکتها در اروپا میدهند دارای ضمانتنامه میباشد !! و…

در این مقاله میخواهیم به نحوه تعمیرات ، نمایندگی در تهران و تعمیرگاه مجاز  3 برند ایندزیت ، آدمیرال و جنرال الکتریک بپردازیم .

در ابتدا به تاریخچه مختصری از هر برند و نحوه تعمیرات لوازم خانگی آنها در تهران میپردازیم .

تعمیرات ایندزیت

indesit تعمیرات ایندزیت

ایندزیت یک شرکت ایتالیایی است که در فابیانو در استان آنکووا واقع شده است . این شرکت به عنوان یکی از برند های مطرح دنیا در حوزه تولیدات لوازم خانگی می باشد . از لوازم خانگی فریجیدر میتوان به یخچال ، یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، کولرگازی ، اجاق گاز ، جاروبرقی و ماکروفر اشاره نمود . جالب است بدانید که ایندزیت در کشورهای ایتالیا ، انگلستان و روسیه مدعی میباشد و خود را در آن کشورها بدون رقیب میداند ، در ایران محصولات ایندزیت از طرفدارهای بسیاری برخوردار است و اگر بخواهید برای تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت اقدام نمایید باید از نمایندگی تعمیرات مجاز استفاده کنید تا از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی بهرهمند شوید ، بر روی لینک بالا کلیک نمایید تا اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیرات ایندزیت حاص نمایید .

بیشترین مشکلاتی که برای لوازم خانگی ایندزیت به وجود میاید به شرح زیر میباشد :

یخچال ایندزت روشن نمیشود ، یخچال فریزر ایندزیت سرما ندارد ، ماشین لباسشویی ایندزیت کار نمیکند ، خشک نمیکند ، خوب نمیشوید ، از ساید بای ساید ایندزیت آب میریزد ، جاروبرقی ایندزیت مکش ندارد ، فندک اجاق گاز ایندزیت کار نمیکند ، ماکروفر ایندزیت گرم نمیکند …

اینها مشکلاتی بود که برای مردم در ارتباط با تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت به وجود آمده ، مجموعه آی.پی امداد ( نمایندگی تعمیرات ایندزیت ) برای رفاه حال شما عزیزان هم هزینه تعمیرات ایندزیت را شفاف سازی نموده است و هم پاسخگوی سوالات شما در باره تعمیرات میباشد .

تعمیرات آدمیرال

admiral تعمیرات آدمیرال

آدمیرال برند آمریکایی است که جزء برندهای لاکچری و مورد پسند در ایران محسوب میشود ، این برند آمریکایی با کمبود قطعات در ایران مواجه است ، حتما برای تعمیرات آن باید با نمایندگی تعمیرات آدمیرال تماس حاصل نمایید ، از محصولات لوازم خانگی آدمیرال در ایران میتوان به یخچال ، ساید بای ساید و ماشین لباسشویی اشاره نمود که ساید بای ساید آدمیرال به دلیل کیفیت بالا در قطعات از طرفدارهای زیادی برخوردار است ، حال به مشکلات متداول ساید بای ساید آدمیرال میپردازیم :

ساید آدمیرال آبریزی دارد ، یخساز کار نمیکند ، فریزر آدمیرال خنک نمیکند یا سرما ندارد ، آب خارج شده از آبریز ساید بوی نامطبوعی میدهد ، ساید صدا میدهد و …

توصیه هایی برای آدمیرال :

حتما جهت تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید آدمیرال از فیلترهای فابریک استفاده نمایید .

برای تعمیرات آدمیرال از تعمیرگاه های مجاز و نمایندگی تعمیرات استفاده نمایید .

هنگام تعویض قطعات آدمیرال ، حتما از قطعات فابریک استفاده نمایید .

تعمیرات جنرال الکتریک

general-electric تعمیرات جنرال الکتریک

جنرال الکتریک شرکتی آمریکایی و چند ملیتی است که در کشور آمریکا قرار دارد ، ادغام دو شرکت به نامهای ادیسون و توماس هاستون در سال 1892 منجر به پدید آمدن شرکتی به نام جنرال الکتریک شد .لازم است بدانید شرکت جنرال الکتریک در سال 2011 رتبه 6 در آمریکا را مابین بزرگترین شرکتها کسب کرده است .

جنرال الکتریک با فروش بالای محصولات خود در سال 2012 و سود قابل توجیه آن در میان ده برند برتر دنیا قرار گرفته است .

هدف اصلی جنرال الکتریک ، کیفیت و رضایتمندی شما عزیزان از محصولات و خدمات پس از فروش با کیفیت  میباشد ، باید در نظر داشت بعد از جلب رضایتمندی ، شما عزیزان بهترین مبلغ برای ما خواهید بود .

لوازم خانگی جنرال الکتریک تولیدات کشور آمریکا میباشد که در ایران بسیار محبوب است چون از دوام بسیار خوب و قطعات با کیفیی برخوردار است . در تهران بسیاری با نام تعمیرگاه مجاز جنرل الکتریک فعال میباشند ، ولی پیشنهاد ما به شما استفاده از نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک است که از قطعات فابریک آن بهره مند شوید .

طبق آماری که از مشتریان جنرال الکتریک به دست آمده خرابی ساید بای ساید آن که بسیار پرطرفدار است به شرح زیر میباشد :

ساید بای ساید جنرال الکتریک صدای زیاد میدهد ، یکسره کار میکند ، لاستیک درب یخچال ساید خراب شده است ، فریزر منجمد نمیکند ، برد الکترونیکی خراب شده ا ست ، فن ساید بای ساید کار نمیکند ، موتور ساید بای ساید داغ کرده است .