همانطور که همگی میدانیم هندوستان کشوری است که بخاطر آب و هوا ، قیمت تور مناسب و طبیعت زیبا سلانه میلیونها مسافر را به سمت خود کشانده است و شهر توریستی گوا ،شهری است که سواحل بسیار زیادی آن را احاطه کرده است و مطمئنا در طول سفر خود فرصت دیدن همه آن ها را پیدا نخواهید کرد.

گوا یکی از زیباترین و پاکیزه ترین شهرهای مهم هندوستان بشمار می رود این شهر ایالتی ست در حاشیه جنوب غربی هندوستان.شهر ساحلی گوا به دلیل تپه‌های سرسبز، کشتزارهای برنج، نخل‌های فراوان،سواحلی با آب های زلال و سایر درختان گرمسیری جلوه بسیار زیبایی دارد.از این رو در اینجا فهرستی از بهترین و زیباترین سواحل تفریحی گوا که از دیدنی های گوا می باشند، را به شما ارائه می دهیم.

ساحل باگا

باگا (Baga Beach) یکی از محبوب تریت سواحل گوا می باشد که در شمال گوا واقع شده است و در این مکان در طول بهار و تابستان در آنجا مراسم و نمایش های زنده برگزار می شود.رستوران های ساحل باگا به دلیل طراحی داخلی عالی، چشم انداز بی نظیر و منوی غذای متنوع، در بین گردشگران از جایگاه ویژه ای برخوردار است در ضمن ساحل باگا مکانی ست برای انجام انواع تفریحات آبی از قبیل :آفتاب گرفتن، شنا کردن، قایق سواری و جت اسکی.

goa ساحل باگا

ساحل کاندولیم

ساحل کاندولیم (Candolim Beach) یکی از معروف ترین سواحل در امتداد ساحل دریای عرب است که از فورت اگودا و پوئرتوریکو آغاز می شود و در محل ساحل کاپورا به پایان می رسد.ساحل بی کران دریا، سایبان های ساحلی زیبا، ورزش های آبی و تفریحات ساحلی، در ساحل کاندولیم به شما این حس را می دهد که گویی مایل ها با مرکز شلوغ شهر فاصله دارید.به شما مسافران تور گوا هند اطمینان می دهیم در این ساحل بی نظیر، با وجود چشم انداز زیبای دریا، والیبال ساحلی، چرت عصرانه و مهمانی های ساحلی،متوجه گذر زمان نخواهید شد.

goa ساحل کاندولیم

ساحل کالانگوت

ساحل کالانگوت (Calangute Beach) بعنوان ملکه  سواحل گوا در هند یکی دیگر از سواحل محبوب و جاهای دیدنی گوا می باشد. این ساحل مختص افرادی است که می خواهند در ساحل دریا به آرامش و تممد اعصاب بپردازند ولی با این حال کالانگوت به اندازه کافی بزرگ هست که شما بتوانید به تفریحات ساحلی مختلف نیز بپردازید. در ساحل کالانگوت مناطقی برای قایق های پارویی و دیگر ورزش های ساحلی همچون چتربازی در دریا تعیین شده است و مطمئن باشید، خلوت و آرامش شما همچنان پا برجاست. می توانید در والیبال ساحلی و یا موج سواری شرکت کنید و از آن لذت ببرید. غذاها و نوشیدنی های محلی نیز در این مکان سرو  می شود. برای این که روز آرام و دلپذیر خود را بهتر کنید، پیشنهاد می کنیم، غذاهای دریایی این ساحل را امتحان کنید.

goa ساحل کالانگوت

ساحل آنجونا

ساحل آنجونا (Anjuna Beach) یکی از سواحل معروف گوا می باشد که از یک طرف در دریای عرب قرار داشته و از طرف دیگر رختان نخل و فضای گسترده ای از شن در این ساحل دیده می شود و تفریحات ساحلی بسیاری مثل بازی صخره نوردی، گلف و پیاده روی در این ساحل یافت می شود و همچنین در این مکان برنامه های شاد و جشن های متنوع با موسیقی زنده برگزار می گردد و مسافران می توانند به چهارشنبه بازار فلیا Wednesday Flea Bazaar ساحل آنجونا بروند و از بخش های مختلف آن بازدید کنند که در آن طیف گسترده ای از پوشاک، بدلیجات، یادگاری های متنوع و غیره ارائه می‌شود.

goa ساحل آنجونا

ساحل مارجیم

ساحل مارجیم (Morjim Beach) یا ساحل لاک پشت در منطقه ای سرسبز واقع شده است که به یکی از سواحل آرام و بی سروصدا گوا و داشتن محل لانه سازی لاک پشت ریدلی اولیو معروف می باشد.در این ساحل می توانید به تماشا کردن پرندگان زیبا مشغول شویداز جمله این پرندگان میتوان به فاخته Cuckoo، سند پلور Sand Plover، سندپایپر Sandpipers و کینگ فیشر Kingfisher اشاره کرد.برخی به اینجا برای دور شدن از تعطیلات بهاری در مارجیم می آیند،چرا که اینجا یک ساحل عالی برای آرامش روح و دوستداران تماشای حیات وحش است.

goa ساحل مارجیم

از دیگر سواحل گوا که مسافران تور هند میتوانند این مکانها را جزو برنامه های خود قرار دهند به شرح زیر می باشد.

  • ساحل واگاتور (Vagator Beac)
  • ساحل آرمبول (Arambol Beach )
  • ساحل سینکوئریم (Sinquerim Beach)
  • و …

منبع : http://xn--pgbjh5fej.com


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید