برای درک زیبایی های طبیعت ، گاهی فقط باید آن ها را از نزدیک دید و لمس کرد . میخواهیم چند جاذبه کمتر شناخته شده و بکر ، که گردشگران معدودی از وجود آن ها باخبر هستند را به شما معرفی کنیم . با ما همراه باشید ، شاید یکی از این عجایب، مورد توجه تان قرار گرفت.

روستای یوشان در چین،روستایی حیرت انگیز که در آن مرگ را حس میکنید!

 چین  یکی از کشورهای آسیایی میباشد که با داشتن چشم انداز های خیره کننده اش سالانه توجه گردشگران بسیاری را به خود معطوف داشته است.

 با ما پا به پا بیایید تا شما را با روستای زیبای یوشان که در استان هوبی واقع شده وبه جرئت میتوان گفت یکی ازمعدود مناظر تماشایی و هیجان انگیز دنیا ست ،آشنا کنیم.ویژگیهای منحصر به فرد یوشان در حدیست که درلیست عجایب هفتگانه جهان جای گرفته است.

در روستای یوشان تنها یک راه برای برقراری ارتباط با محیط اطراف و نزدیک ترین شهر وجود دارد؛ آن هم یک کابل بنام زیپ لاین است که تاریخچه این پل ارتباطی به 200 سال پیش برمیگردد و تا کنون حادثه ای در این مکان رخ نداده است.

چشمانتان را ببندید و خود را در واگن برقی کوچکی فرض کنید که تنها برای دو نفر جا دارد زیر پایتان دره ایست که عمق این دره را  در آن لحظه پرشور نمیتوانید تصور کنید و اطرافتان را انبوهی از جنگل که در مه گم شده دربرگرفته است.

حال مردم یوشان برای رفع نیازهای روزمره خود میبایستی از این پل ارتباطی استفاده کنند که ارتفاع  آن از دره 400 متر میباشد.

اکثر گردشگران تور چین دوست دارند در طول سفر کارهای مهیج را  تجربه کنند و دیدن از یوشان را به این دسته از بازدیدکنندگان توصیه میکنیم.

ساحل ساساران مالزی ، بزرگ ترین آئینه جهان

ساحل ساساران مالزی جواهری پنهان در دل کوالاسونگورلار است که لقب بزرگترین آئینه جهان را به خود گرفته است .

ساحلی بکر و زیبا که بارز ترین ویژگی آن انعکاس تصویر آسمان و اشخاص در ساحل شنی سفید رنگ آن است به طوری که گویی در برابر آئینه ایستاده اید .

ساساران ساحل خلوت و بکری است که در حال حاضر ناشناخته است و میتوان گفت جز تعداد معدودی از گردشگران تور مالزی  و البته روستاییان بومی منطقه ، تردد زیادی در آن صورت نمی گیرد.

آسیای شرقی

ساساران به کوالالامپور بسیار نزدیک است و میتوانید با یک ساعت رانندگی خود را از کوالالامپور به ساساران برسانید اگر هم از رودخانه جرام با قایق به سمت ساساران حرکت کنید ، کمتر از نیم ساعت به  آنجا خواهید رسید .

برای بازدید از ساحل ساساران ، باید تورهای یک روزه گشت در ساحل ساساران را از موسسات مرتبط خریداری کنید تا بتوانید وارد این ساحل شوید.بهترین زمان برای سفر به این ساحل نیمه دوم سال است.

یکی از نکات جالب توجه این است که ساحل ساساران شباهت زیادی به بیابان سالاردوبیونی بولیوی دارد. از دیگر ویژگی های این ساحل وجود تنوع بسیار زیاد جانداران دریایی در این منطقه است و شما میتوانید گونه های نادر خرچنگ و صدف را در اینجا بیابید .

 یکی از کارهای جالبی که میتوانید اینجا انجام دهید تماشای ماهیگیران است که کماکان به روشهای سنتی ماهی گیری می کنند.

اگر بخواهید می توانید بعد از ساحل گردی و قدم زدن به تماشای معابد محلی بروید و حتی برای خوردن غذاهای دریایی به رستوران های ساحلی مراجعه کنید .

اینجا بهشت عکاسان است ، اگر اهل عکاسی هستید ، دوربین تان را بردارید و از این فرصت برای ثبت مناظر این ساحل شگفت انگیز دست به کار شوید.

آسیای شرقی

تالاب زمردین تایلند

تالاب بی نظیر سورامرکوت ، تالابی زمردین و بسیار زیبا در شهر کرابی تایلند است که سرچشمه آن از آب های طبیعی جنگل به وجود آمده است .

این تالاب تا حدودی ناشناخته است و کسانی که برای گردش به کرابی می آیند اکثرا در سواحل کرابی می مانند و از وجود این تالاب خبر ندارند .در واقع تالاب سورامرکوت در جزیره کومائه کو قرار دارد و اکثر گردشگران به سواحل کرابی گرایش دارند

در بدو ورود به این تالاب ، زیبایی چشم گیر آن شما را مجذوب خود خواهد کرد .این تالاب به شکل دریاچه ای است که با صخره های آهکی احاطه شده است و از طریق غارهای زیر زمینی به دریا متصل است . رنگ آب این تالاب  به رنگ زمردین است و با تابش نور خورشید در این تالاب زیبایی آن دو چندان می شود.اگر طرفدار عکاسی هستید ، اینجا می توانید گزینه های اعجاب انگیزی بیابید .

بازدید از این تالاب نا شناخته باید گزینه متفاوتی در گشت و گذارهای تور تایلند باشد

آسیای شرقی