یکی از مشکلات عمده در مقوله لوازم بهداشت خانواده ،محصولات تقلبی است که خطرات جدی و جبران ناپذیری را برای سلامت در پی دارد.

در سالهای گذشته بارها و بارها مسئولان بهداشت و درمان کشور نسبت به این پدیده هشدار داده اند ، لذا همچنان جهت حل این معضل کار خاصی انجام نیافته است.

از طرفی پزشکان ،متخصصین بهداشت پوست ،مو و بدن همواره بر استفاده از برندهای معتبر تاکید داشته اند که پیدا کردن و انتخاب نوع اصل آنها کاری دشوار و همچنین پرهزینه می باشد.

همین مسئله ،متصدیان فروشگاه اینترنتی گنج کالا را بر آن داشت که با ورود به این صنعت و ارائه دست اول کالاهای اورجینال ساخت ترکیه با قیمتهای بسیار مناسب(حداقل 20 درصد پایین تر از قیمت بازار) ،خیال مشتریان خود را ازتهیه کالاهای بهداشتی اصل را آسوده کند.

شما جهت ورود به بخش محصولات بهداشتی گنج کالا ،اینجا را کلیک کنید.

گروه کالاهای بهداشتی فروشگاه اینترنتی گنج کالا عبارتند از :بهداشت و آرایش مو،بدن،دهان و دندان برای مردان و زنان،بهداشت کودک ،مواد شوینده و خوشیو کننده لباس ، مواد شوینده لباس ظرفشویی.

از دیگر مزیت های خرید از فروشگاه اینترنتی گنج کالا ،ارسال رایگان برای خریدهای بالای 100 هزار تومان و امکان برگشت کالا در صورت عدم رضایت از محصول می باشد.

آدرس فروشگاه اینترنتی گنج کالا www.ganjkala.ir می باشد.