شرکت فلامک ماشین

شرکت فلامک ماشین با هدف آشنا نمودن مدیران و مسئولین سازمانها به استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی و بهداشت محیط کار ، در سال 1373 تاسیس گردید. در جهت انتخاب بهترین تولیدکنندگان اینگونه دستگاهها، با کلیه تولیدکنندگان اروپایی تماس و ضمن حضور در محل این کارخانجات، کیفیت و قیمت این محصولات مورد بررسی دقیق قرار گرفت و در نهایت، کمپانی IPC Group بزرگترین مجموعه تولید کنندگان انواع دستگاهها و تجهیزات نظافت مکانیزه صنعتی , انتخاب گردید .

در حال حاضر و با توجه به نیاز بازار ایران، این شرکت محصولات سه کمپانی Gansow,Soteco وPortotecnica  را در ایران عرضه و متعهد ارائه خدمات پس از فروش محصولات آنان می باشد.

شرکت های مذکور به لحاظ بکارگیری تیم مجرب تحقیقات و فن آوری ( Research and Development ) بر اساس داده های نمایندگان در کشورهای مختلف، تولیدات خود را ضمن رعایت استاندارد های جهانی، با نیازهای روز مصرف کنندگان تطبیق داده و در صورت لزوم ونیاز بازار ,مدل های جدید نیز طراحی و تولید می نماید.

کیفیت بالای دستگاهها و قطعات مصرفی کمپانی های فوق و خدمات پس از فروش بسیار متعهدانه نمایندگان فروش آنان در کل دنیا، مجموعه ای را بوجود آورده اند که میتواند شریک بسیار قابل اعتمادی برای متقاضیان نظافت مکانیزه صنعتی در هرسطحی باشد.

اسکرابر

اقداماتی که برای نظافت محیطهای بزرگ، صنعتی و تجاری انجام میگیرد و در آن از دستگاههای اتوماتیک و نیمه اتوماتیک استفاده میشود، نظافت صنعتی نام دارد. انواع دستگاههای نظافت صنعتی وجود دارد که از جمله آنها میتوان به دستگاه سکرابر، واترجت، بخارشوی، سوییپر و مکنده صنعتی اشاره نمود.

اسکرابر:

اسکرابرهای فلامک ماشین در مدل های مختلف و متنوع قابل عرضه هستند. دستگاههای اسکرابر فلامک ماشین بالغ بر 26 نوع دستگاه را شامل میشود. این دستگاههای نظافت مکانیزه که برای شستشو و نظافت کف به کار میروند. به طور کلی به دو دسته اسکرابر دستی و اسکرابر سرنشین دار تقسیم میشوند.

زمین شوی صنعتی دستی شرکت فلامک ماشین شامل مدلهای CT-15R، CT-15، CT-30، CT-45، CT-46، CT-40، CT-51، CT-55، CT-70، CT-71، CT-90 و CT-105 و کف شوی صنعتی سرنشین دار آن شامل مدلهای CT-80، CT-110، CT-160، CT-230 و 351 است که بسیاری از زمین شوهای صنعتی در دو مدل باطری دار یا کایلی موجود است. اجزای اصلی این ماشین های کف شوی صنعتی شامل برس ، تی ، موتور مکنده، موتور جلو برنده و مخازن آب تمیز و کثیف است.

سوییپر:

سوییپر نوعی از دستگاههای نظافت صنعتی شرکت فلامک ماشین است که برای جارو کردن و جمع آوری زباله ها کاربرد دارد. سوییپر های فلامک ماشین در دو نوع دستی و سرنشین دار وجود دارد. مدل های سوییپر دستی شامل 464، 512 و 712 میشود و مدل های سوییپر خودرویی آن با نام های 1050، 1280، 1404، 161 و 191 عرضه میگردند.
عرض کاری برس کناری در سوییپر دستی بین 625-900 میلیمتر و برای سوییپر خودرویی بین 1050 تا 1800 میلیمتر است. همچنین عرض برس میانی برای سوییپر بدون راننده از 460-700 و برای سوییپر با راننده از 650-1200 متغیر است. راندمان کاری هر دو مدل بالاست به طوری که سوییپر های بدون سرنشین از 2000 تا 3150 متر مربع بر ساعت و سوییپر های سرنشین دار از 6300 تا 28600 متر مربع بر ساعت راندمان کاری مفید دارند.

مکنده صنعتی و نیمه صنعتی:

مکنده صنعتی و نیمه صنعتی فلامک ماشین دستگاهی است که به منظور جمع آوری زباله و نظافت صنعتی طراحی شده است و در 8 مدل مختلف قابل عرضه میباشد. انواع مدل های مکنده صنعتی در شرکت فلامک ماشین شامل LP 1/16، GS 1/33، GS 2/62، GS 3/78، Mec633، Planet 150، Planet 150، Planet 200، Planet 201، Planet 350، Planet 755 و Planet EX است که هرکدام قابلیت های منحصر به فردی دارند و با توجه به کاربری و نیاز ، باید مدل مناسب انتخاب شود. انواع مکنده های صنعتی در دو مدل تک فاز و سه فاز تولید و عرضه میگردند.

واترجت صنعتی:

واترجت صنعتی دستگاهیست که با فشار آب نظافت انجام میدهد. بنا به نیاز مشتری و حیطه کاربرد واترجت، واترجتهای آب گرم میتوانند در طراحی ها و مشخصات فنی متفاوتی در دسترس مشتریان قرار بگیرند. برای مثال بسته به نیاز مشتری میتواند واترجت آب گرم برقی یا دیزلی تهیه نماید.

بخارشوی صنعتی:

بخارشوی صنعتی برای انجام نظافت از قدرت بخار استفاده میکند. در سال های اخیر و با پیشرفت تکنولوژی دستگاه بخارشوی به یکی از دستگاه های اصلی نظافتی تبدیل شده است و در انجام کار های نظافتی نقش مهمی را دارد.