کانکس

کانکس به سازه های پیش ساخته سبکی گفته می شود که برای اقامت و انجام کار در انواع شرایط آب و هوایی و مکانهای جغرافیایی گوناگون تولید میگردد. از دیگر خصوصیات کانکس امکان جابجایی کانکس و حمل ونقل کانکس می باشد. کانکس در موارد متفاوتی از جمله کانکس اداری، کانکس مسکونی، کانکس ویلایی ، کانکس سرویسهای بهداشتی مانند کانکس توالت و کانکس حمام ، کانکس نگهبانی و انواع کانکس دیگر در ابعاد مختلف و طرح های فراوان مورد استفاده قرار میگیرد.

استفاده از مواد اولیه و متریال سبک و با کیفیت بالا در ساخت آن ، موجب میشود تا این سازه در در برابر زلزله و بسیاری از بلایای طبیعی مقاومت پیدا کند. کانکس و سازه های پیش ساخته این قابلیت را نسبت به ساخت و ساز سنتی دارد که طرح های مختلفی را می توان در ساخت آن به کار برد. جابجایی آسان کانکس و بازیافت مواد به کار رفته در ساخت آن از نکات مهم در مزایای کانکس می باشد. زمانی که شما در محلی می خواهید اقامت داشته باشید چه از نظر اقامت کاری و یا مسکونی به صورت موقت ، بهترین گزینه برای شما میباشد.

کانکس

اگر محل سکونت شما باید در مدت زمان کوتاهی جا به جا شود، شما میتوانید با استفاده از انواع پیش ساخته و کانکس  به بهترین نتیجه برسید. زمان ساخت کانکس از دیگر مزایای کاربردی آن  میباشد، زیرا زمان ساخت یک خانه با بنای سنتی قابل مقایسه با مدت زمان ساخت کانکس نمیباشد و این امکان را برای شما فراهم میکند که بتوانید اسکانی سریع و آسان داشته باشید. همچنین اکثر تولید کنندگان، کانکس هایی را به صورت آماده و پیش ساخته موجود دارند که میتواند در بسیاری از مواقع بهترین کمک را به شما در اقامت بکند.

کانکس

سازه های lsf  نیز از انواع پیش ساخته ها ی سبک بوده که میتوان طبق طرح پیشنهادی مشتری در محل اجرا شود، همچنین این سازه ها، سازه های نورد سرد هستند که به صورت صنعتی تولید می شوند و از جنس آنها ورق گالوانیزه می باشد. مقاومت سازه بر اساس تعدد اعضای بار بر می باشد که در صورت ضعف اجرا و یا در حین بهره برداری عضوی به درستی عمل نکند بقیه اعضا قابلیت تحمل خود را حفظ می کنند. در این روش دیوارها باربر بوده و قابلیت اجرا تا ۵ طبقه را دارند.

در ضمن قیمت کانکس و سازه های ویلایی بر اساس متریال مصرفی در تولید انواع آن، چگونگی دقت در ساخت ، نیروی متخصص و ماهر در تولید و عوامل دیگری بستگی دارد. یکی ازآیتمهای مهم وتععین کننده در قیمت کانکس، خود شرکت تولید کننده کانکس میباشد، یعنی هر چقدرشرکت تولید کننده، مانند شرکت کانکس اسکابن قدیمیتر و با تجربه تر باشد این سازه ها  از کیفیت بالاترب برخوردار میباشند.

کانکس

جهت مشاوره در مورد انواع کانکس و سازه های پیش ساخته ویلایی میتوانید به سایت http://eskabon.ir و یا http://eskabon.com مراجعه نمایید.

کانکس اسکابن، تولید کننده کانکس و انواع کانکس با بیش از ربع قرن تجربه در صنعت کانکس و سازه های پیش ساخته