سافت سرا

دنیای اینترنت پر از وب سایتهای کوچک و بزرگی است که اقدام به ارائه نرم افزار، آموزش، بازی و … می کنند. هر کاربری با یک جستجوی ساده در Google یا دیگر موتورهای جستجو می تواند نرم افزار مورد نظر خود را یافته و به سادگی آن را دانلود کند. در این مقاله قصد داریم یکی از این وب سایتهای دانلود را به شما معرفی کنیم که با شعار “متفاوت ترین سایت دانلود” آغاز به کار کرده است و در همان ابتدای راه این ادعا را اثبات نموده است.

اما چرا سافت سرا متفاوت ترین سایت دانلود است؟

ارائه آموزشهای تخصصی به زبان فارسی

به جرات می توان گفت که سافت سرا تنها وب سایتی است که بیش از 600 ساعت فیلم آموزشی به زبان فارسی را با بهترین سطح کیفیت و با پرداخت مبلغی بسیار جزئی به عنوان حق عضویت ویژه بدون هیچ محدودیتی در اختیار کاربران قرار می دهد. کیفیت آموزشهای سافت سرا بسیار مطلوب است و توسط اساتید برجسته و با سابقه تدریس شده اند.

برخی از این آموزشها عبارتند از:

آموزش ویندوز ، آموزش نرم افزارهای آفیس ، آموزش میکس و مونتاژ ، آموزش فتوشاپ ، آموزش نرم افزارهای کاربردی ، آموزش نرم افزارهای تخصصی ، آموزش زبان ، آموزش شعبده بازی ، آموزش خانه داری، برنامه های آموزشی کودکان و …

ارائه رایگان نرم افزارهای کاربردی بدون نیاز به عضویت

دانلود نرم افزارهای کاربردی در سافت سرا کاملا رایگان است و بدون نیاز به پرداخت هیچ مبلغی و حتی عضویت اجباری در سایت می توانید هر نرم افزاری را که مایلید دانلود کنید.

فشرده سازی بالا

سافت سرا با تکیه بر تجربه 12 ساله خود و با الگوریتمهای ویژه اقدام به فشرده سازی نرم افزارها و آموزشهای موجود می کند. میزان کاهش حجم برنامه ها در سافت سرا نسبت به سایتهای دیگر در برخی موارد ممکن است به یک/پنجم هم برسد. از اینرو در سافت سرا علاوه بر حجم فایل (های) دانلودی یک برنامه، حجم آن پس از خارج کردن از حالت فشرده نیز درج شده است تا کاربران اطمینان داشته باشند که نرم افزاری که دانلود می کنند، کم و کاستی نداشته و به عبارت دیگر نسخه کامل باشد. بدیهی است که با توجه به هزینه های سرسام آور ترافیک اینترنتی و نیز صرفه جویی در زمان بهتر است اگر نرم افزاری در سافت سرا موجود است اقدام به دانلود آن از سافت سرا کنید.

ساده سازی عملیات نصب و فعال سازی

سافت سرا با تکیه بر تجربیات خود در ساخت بسته های نرم افزار مختلف (نظیر بسته نرم افزاری هلو، مجموعه نرم افزاری Red، مجموعه نرم افزاری کلیک، مجموعه نرم افزاری MP و …) قادر است بدون کوچکترین تغییر در سورس برنامه ها و با توجه به ویژگیهای برنامه های مختلف، عملیات نصب و فعال سازی برنامه ها را به بهترین شکل ممکن ساده کند. این بدین معنی است که اکثر نرم افزارهایی که از سافت سرا دانلود می کنید نیاز به فعال سازی ندارند و کاملا کرک شده می باشند.

پیشنهاد می کنیم شما هم به سایت سافت سرا مراجعه کنید و از خدمات آن استفاده کنید.