درب ضد سرقت ایمن

رپورتاژ آگهی؛

درب ضد سرقت doorsam

در سالیان اخیر در صنعت ساختمان سازی مسیر به سمت افزایش امنیت و ایمنی در سازه های تولیدی رفته است. درب ضد سرقت یکی از کالاهایی است که تولید کنندگان نه فقط برای زیبایی، بلکه برای ایجاد حس آسایش و آرامش برای ساکنین مورد استفاده قرار می دهند. حال این سوال مطرح می شود که چگونه می توانیم در انتخاب درب ضد سرقت بهترین گزینه را از منظر مقاومت درب و ظاهر زیبای درب بدست آوریم.

اولین نکته ضخامت ورق فلزی مورد استفاده در چهارچوب فلزی درب ضد سرقت می باشد. به طور مثال شرکت درسام یکی از تولید کنندگان درب ضد سرقت در ایران می باشد. درب ضد سرقت درسام با چهارچوب فلزی ضخامت 1.5 میلی متر و بتون ریزی پشت چهارچوب مقاومت بسیار بالایی را به مشتریان خود عرضه می کند.

دومین نکته نوع کلاف کشی داخل لنگه درب ضد سرقت می باشد. در حقیقت نوع کلاف کشی و ضخامت ورق مورد استفاده در این امر مورد توجه می باشد. در این میان شرکت های مختلفی برای فروش درب ضد سرقت وجود دارد که می توانید این استارکچر را از سایت های شرکت ها مشاهده و دانلود کنید. بطور مثال سایت درسام http://doorsam.ir/علاوه بر قیمت درب ضد سرقت ، مشخصات فنی درب ضد سرقت را نیز بر روی سایت خود بارگذاری کرده است و هر مشتری می تواند اطلاعات جامعی این موضوع بدست آورد.

عامل سوم نوع یرآق و اکسسوری های مورد استفاده در درب ضد سرقت می باشد. قفل های اتوماتیک ، قفل های چنگکی و قفل های 14 زبانه از دیگر مواردی می باشد که مشتری می تواند سفارش دهد.

درسام

درب ضد سرقت درسام

درب ضد سرقت

درضدسرقت

doorsam دربهای ضد سرقت درسام