company ثبت شرکت و مزایای خوب و بدش

در اوایل قرن چهاردهم شمسی نیاز به وجود یک مرجع سازماندهی شده و قانونی مکتوب و منسجم جهت ایجاد نظم در فعالیتهای اقتصادی و تجاری در کشور احساس شد و به همین دلیل اولین قوانین مربوط به تجارت مورد بحث و بررسی و نهایتاً مورد تصویب مسئولین و قانون گذاران قرار گرفت و در طول سالها و با کسب تجربه و آگاهی از نقاط ضعف و برطرف کردن آنها قانون کاملی تحت عنوان قانون تجارت پدید آمده است که فعالان در امر تجارت و کسب و کار را راهنمایی کرده و آنها را از چگونگی انجام قانونی امور مربوطه به منظور تحقق نظام یکپارچه تجاری مطلع می سازد.

به این ترتیب قوه قضائیه اقدام به تشکیل سازمانی نمود که مسئولیت مستقیم اجرای قانون فوق را برعهده داشته و آخرین وضعیت قوانین را به اطلاع مشمولین می رساند. اداره ثبت شرکت ها تنها مرجع صلاحیت دار در امور ثبتی مربوط به شرکتها و موسسات می باشد که تحت نظارت قوه قضائیه به فعالیت می پردازد و لذا افرادی که قصد شراکت جهت انجام امور تجاری، بازرگانی ، خدماتی و دیگر زمینه ها را دارند لازم  است تا طبق قوانین اعلام شده اقدام به ثبت شرکت نمایند.

شاید اولین سوالی که برای هر فردی پیش بیاید ضرورت ثبت شرکت و اینکه آیا چه مزایا یا معایبی خواهد داشت باشد. ضرورت ثبت شرکت و ثبت موسسه از آنجایی منشأ میگیرد که اقدامات و فعالیتها در سطح جامعه بایستی در چهارچوب قوانین کشور انجام گیرد تا هرگونه تخلف قابل پیگیری و جلوگیری باشد لذا ثبت شرکت باعث ایجاد نظامی یکپارچه و قابل نظارت می شود و این امر موجب سهولت در رسیدگی به امور آنها از تمام ابعاد می شود. به این معنی که مثلا هر فرد می داند که برای پیگیری خواسته های خود به چه مرجعی بایستی مراجعه نماید و یا اینکه چنانچه شخصی قصد انجام کاری را داشته باشد و برای انجام آن نیاز به مشاوره یا خدمات اشخاص دیگر داشته باشد با مراجعه به این سازمانها می تواند از اطلاعات گردآوری شده استفاده کرده و شخص مورد نظر را بیابد که این امر موجب تسریع در انجام کلیه امور میگردد.

البته به نظر میرسد اولین موضوعی که خود نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی دارد و بایستی انجام آنرا به اشخاص قابل اعتماد و متخصص سپرد همین ثبت شرکت می باشد. از اینرو موسسات یا شرکتهایی با موضوع ارائه خدمات در زمینه امور ثبت شرکت پدید آمدند ، مانند ثبت شرکت ویونا که با بهره گیری از کارشناسنان مجرب خود خواسته های متقاضیان این حوزه را برآورده می نماید.

با تکیه بر گزارشات متعدد در این زمینه، ثبت شرکت ویونا خدمات ثبتی خود را در تمام زمینه های ثبت شرکت ارائه میدهد لذا چنانچه تمایل به ثبت شرکت خاصی داشته و یا احتیاج به دریافت مشاوره جهت انتخاب نوع شرکت داشته باشید می توانید با این موسسه تماس حاصل نمایید.

ثبت شرکت از طریق موسسه ثبتی ویونا در تمامی قالب های ثبتی از جمله ثبت شرکت سهامی خاص ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، ثبت شرکت تعاونی، ثبت شرکت تضامنی، ثبت شرکت سهامی عام، ثبت شرکت های مختلط سهامی غیر سهامی و ثبت شرکت در مناطق آزاد انجام میگیرد.

ولی شواهد نشان می دهد ثبت شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص در ایران دارای بیشترین آمار بوده و از شناخته شده ترین نوع شرکتها در کشورمان می باشد.

افرادی که قصد بهره مندی از مزایای ثبت شرکت مانند استفاده از تسهیلات در نظر گرفته شده توسط دولت و حمایت های مالیاتی که ارائه شده است و هم چنین شرکت در مناقصات و مزایدات مختلف را دارند می توانند با ارائه مدارک مورد نیاز به کارشناسان ثبت شرکت ویونا ، از خدمات آن بهره مند شده و در کمترین زمان به مقصود خود برسند.