روزانه تعداد زيادي به سفر مي روند که از ميان اين افراد عده اي براي براي سپري نمودن تعطيلات و عده اي ديگر براي انجام کارهاي تجاري به سفر مي پردازند. اما وجه مشترک ميان اين افراد مقوله سفر مي باشد که تمامي آنها در طول سال با آن مواجه هستند. امروزه با افزايش دسترسي مردم به اينترنت و رونق خريد اينترنتي و از راه دور، سامانه هاي متنوعي در حوزه فروش بليط هواپيما خارجي ايجاد گرديده است که با ارائه خدمات متنوع به کاربران خود توانسته اند افراد زيادي را به سمت خود جلب نمايند. دو سامانه رزرو پرواز خارجي تيک بان (Tikban) و گردشا نيز با بررسي جامعه هدف خود و نيازهاي آنان اقدام به راه اندازي سامانه اي نموده اند که بتوانند به ارائه خدمت به مسافران سفرهاي داخلي و خارجي بپردازند.

سفر به تمام نقاط دنيا

تور گردشگري تيک بان و گردشا

سامانه خريد بليط چارتر گردشا (Gardesha) و تيک بان با تحولات جديدي که در صنعت گردشگري بوجود آمده است با ارائه خدمات آنلاين فروش بليط هواپيما نظير رزرو بليط خارجي، خريد بليط پرواز خارجي و ارائه قيمت بليط هواپيما خارجي اين شرايط را براي شما بوجود مي آورد که بتوانيد انواع ايرلاين هاي خارجي را براي سفر به مقصد خود انتخاب کنيد. سامانه هاي تيک بان (Tikban) و گردشا با بوجود آوردن برقراري يکپارچه با سيستم هاي رزرواسيون بليط خارجي جهان و اتصال آن به شبکه داخلي خود توانسته است ارتباط مستقيم و معتبري را ميان ايرلاين هاي داخلي و خارجي بوجود آورده که مي توان به ترکيه، چين، مالزي، تايلند، دبي، برزيل، مالديو، هند، روسيه، آذربايجان و … اشاره نمود. شما در اين سامانه ها مي توانيد در کنار رزرو بليط هواپيما خارجي به بررسي راهنماي سفر مقصد در وب سايت پرداخته تا پيش از آغاز سفر خود بتوانيد اطلاعات کاملي از مقصد خود دريافت نماييد.

تور گردشگري تيک بان و گردشا

تور گردشگري تيک بان و گردشا

از ويژگي هايي که سامانه هاي بليط هواپيما خارجي تيک بان و گردشا (Gardesha) از آن برخوردار مي باشند ارائه تورهاي گردشگري مختلف داخلي و خارجي مي باشد. مسافران مي توانند تورهاي مختلف را مورد بررسي قرار بدهند و راهنماي هر يک از مقصدهاي خود را مورد مطالعه قرار بدهند. اين سامانه ها اين امکان را براي شما فراهم نموده اند تا بتوانيد براي سفر خود يک ساماندهي مناسب انجام بدهيد. براي مثال اگر تصميم داريد بليط هواپيما استانبول را براي سفر خود تهيه نماييد با بررسي بليط هاي مقصد خود و ويژگي هاي آن نظير کلاس پروازي، ساعت پرواز، مدت پرواز و … مي توانيد بهترين بليط استانبول را براي خود رزرو و خريداري نماييد. امکانات اين سامانه شرايطي را براي شما فراهم مي کند که بتوانيد بهترين بليط هواپيما استانبول را براي خود تهيه نماييد.

جامع ترين سامانه بليط خارجي

رزرو بلیط پرواز خارجی

سامانه هاي خريد بليط هواپيما خارجي آنلاين گردشا و تيک بان (Tikban) از جامع ترين سامانه ها در حوزه بليط خارجي محسوب مي گردد و اين يک شعار نمي باشد. اين سامانه ها اين شرايط را براي شما فراهم نموده اند که از سامانه هاي ايراني استفاده نموده تا به راحتي و کاهش زمان در فرآيند خريد، بتوانيد با چند کليک ساده و آسان در هر ساعتي از شبانه روز براي سفر خود برنامه ريزي انجام بدهيد. اين سامانه از بالاترين استاندارها برخوردار بوده و بهترين خدمات بليط پرواز خارجي، رزرو بليط هواپيما خارجي، رزرو پرواز خارجي را براي مسافران خود فراهم نموده و توانسته اند رضايت حداکثري مسافران خود را جلب نمايند. مهم نيست که شما به دنبال بليط هواپيما خارجي يا داخلي باشيد تيک بان و گردشا (Gardesha) ضمانت بهترين خدمات را براي شما فراهم نموده اند و حتما با يک بار خريد از اين سامانه، به مسافران دائمي پروازهاي داخلي و خارجي آنان تبديل مي شويد.

سامانه هاي بليط خارجي تيک بان (Tikban) و گردشا امکان سفر به بيش از ده ها کشور دنيا با تعداد بيشماري از ايرلاين ها را به صورت آنلاين و پرداخت ريالي فراهم نموده است. شما براي دريافت اطلاعات پيرامون بليط خود بايد مقصد خود را انتخاب نموده و ليست پروازها را مشاهده نماييد و با مقايسه بليط مورد نظر خود، اقدام به خريد بليط خارجي خود نماييد.

دريافت آخرين وضعيت پروازها در تيک بان و گردشا

خرید بلیط هواپیما

وقتي شما تصميم داريد که به يک سفر گردشگردي برويد بايد در جريان باشيد که براي ساده تر شده هر چه بيشتر سفر خود، حتما يک هتل را در مقصد خود رزرو نماييد. اين سامانه  اين شرايط را براي مسافران خود فراهم نموده است تا بتوانند براي مقصد پرواز خود رزرو هتل را نيز انجام بدهند. شما در اطلاعات سفر مقصد خود که در داخلي وب سايت ها بارگذاري گرديده است مي توانيد آخرين اطلاعات لازم پيرامون مقصد خود را بيابيد. اين اطلاعات نظير آب و هوا، اماکن گردشگري، مراکز خريد، سيسمت حمل و نقش شهري، ارز رايج، خدمات هتل ها و … بوده که براي آناني که اولين بار اين شهرها و کشورها سفر مي کنند بسيار مناسب و خواندني است.

اگر شما تصميم داريد که براي سفر آماده شويد و تمايل داريد که از يک پکيج کامل مسافرتي استفاده نماييد کافي است از خدمات تيک بان و گردشا (Gardesha) بهره ببريد. اين پکيج ها از محبوبترين مسيرهاي پروازي بوده که سبب آرامش و راحتي کاربران مي گردد براي آنان آماده گرديده است و شما مي توانيد يان پکيج ها را به صورت اينترنتي و از راه دور تهيه نماييد. افزايش امنيت و رضايت خاطر مسافران تيک بان (Tikban) و گردشا جز اولويت هاي اين سامانه ها محسوب مي گردد و ارائه خدمات مناسب نيز از اصول کاري آنان محسوب مي گردد.

کارشناسان و مشاوران گردشا و تيک بان

گردشا و تيک بان

شما مسافران عزيز که مي خواهيد رزرو پرواز خارجي را انجام دهيد و يا بليط هواپيما خارجي را براي سفر خود تهيه کنيد مي توانيد از خدمات مشاوران و کارشناسان سامانه بهره ببريد تا در تمامي مراحل سفر خود بتوانيد پاسخ سوالات و مشکلات پيش آمده براي خود را بر طرف نماييد. مسافران مي توانند در هر زماني با ايجاد تماس تلفني و ارتباط با پشتيباني فروش به طور کامل پاسخ سوالات خود را بيابند. با اطمينان مي توان گفت کارشناسان و مشاوران مجموعه همواره در تلاش هستند تا بهترين خدمات را به شما ارائه بدهند تا مسافران عزيز بتوانند تجربه سفري به يادماندني را در خاطر داشته باشند.

سامانه خريد بليط خارجي تيک بان و گردشا (Gardesha) رعايت اصل مشتري مداري را جز اصول کاري خود قرار داده اند تا بتوانند بهترين خدمات و امکانات را به مشتريان خود ارائه دهند. همواره تلاش به سوي ارائه خدمات مناسب و با کيفيت مورد توجه مديران بوده است و استفاده از فناوري هاي نوين و استانداردهاي بين الملي جز برنامه هاي اصلي سامانه گردشا و تيک بان (Tikban) محسوب مي گردد. خريد بليط هواپيما خارجي نيازمند تجربه و تخصص بالا بوده که در توسط اين مجموعه تضمين مي گردد. اين مجموعه براي جذب رضايت مسافران، در حال بوجود آوردن خدماتي جديد بوده و کارشناسان و کارمندان نيز با اين نگاه به فعاليت مي پردازند تا بتوانند تجربه اي به يادماندني براي مشتريان بوجود بياورند.

خريد بليط هواپيما خارجي با ريال

خريد بليط هواپيما خارجي با ريال

پرداخت ريالي به کمک کارت هاي عضو شتاب از جمله خدمات ويژه اي مي باشد که براي مسافران ارائه گرديده است. رزرو بليط هواپيما خارجي و خريد بليط پرواز خارجي نيازمند داشتن کارت هاي بين الملي نظير مستر و پي پل مي باشد. اما با فراهم آوردن امکان خريد بليط خارجي با کليه کارت هاي عضو شتاب سبب گرديده است، مسافراني که مي خواهند پروازهاي خارجي انجام دهند با آرامش به انجام فرآيند خريد پرداخته و با بررسي امکانات پرواز، به خريد بليط خود بپردازند.

سفرهاي خارجي همواره مشکلات و دردسرهاي خاص خودش را داشته است.به عنوان مثال مقصد سفر کجا باشد؟ تعداد نفرات همراه به چه گونه است؟ محل اقامت را چگونه بايد تعيين نمود؟ اماکن گردشگري و توريستي شهر مقصد به چه صورت است؟ وسايل حمل و نقل در شهر مقصد از چه ويژگي هايي برخوردار بوده و کدام گران تر و کدام ارزان است؟ مواد غذايي را چگونه بايد تهيه نمود و کدام يک با ذائقه ما سارگار است؟ سوعاتي هاي مقصد چه بوده و بهترين آن را از کجا بايد تهيه نمود؟ اين تنها بخشي از سوال هايي است که افراد به هنگام سفر خارجي از خود مي پرسند و پس از بررسي موارد مربوطه تصميم مي گيرند که خريد بليط هواپيما خارجي آنلاين تهيه کنند تا بتوانند به صورت اينترنتي از خدمات و ويژگي هاي بليط و نوع پرواز مطلع گردند.

تضمين خدمات توسط گردشا و تيک بان

رزرو بليط خارجي

رزرو بليط خارجي تاثير بسزايي در فرآيند و برنامه ريزي سفر دارد چه اين سفر تفريحاتي باشد چه کاري. اما چيزي که بيش از همه براي مسافران مهم تلقي مي گردد اين است که آيا مي توانند به سامانه هاي خريد بليط خارجي گردشا (Gardesha) و تيک بان اعتماد کنند؟ پاسخ اين است که بله، کليه مسافران مي توانند به اين سامانه ها اعتماد نموده و در يک محيط امن به انجام فرآيند خريد بپردازند بدون اينکه نگران برملا شدن اطلاعات خصوصي خود باشند. سامانه تيک بان (Tikban) و گردشا با کسب مجوزهاي لازم از مراجع  مربوطه اقدام به فعاليت نموده و کليه اين فعاليت ها تابع قوانين و مقررات کشور مي باشد. اين سامانه مسئوليت کليه بليط هاي صادر شده را بر عهده گرفته و با ايجاد ضمانت و گارانتي براي کليه بليط هاي داخلي و خارجي صادر شده در افزايش اعتماد مسافران به خود گام برداشته است و اميدوار است قدمي در راستاي ارائه خدمات بهتر به مسافران برداشته باشد.