چاپ آقا

به گزارش چاپ آقا، به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی که در امور اداری و پرسنلی یک کمپانی یا سازمان جهت فعالیت های رسمی یا غیر رسمی، استفاده می شود ، اوراق اداری یا ست اداری  می گویند. از آنجا که به دلیل زیبایی شناختی و هماهنگی هر بیشتر آن سازمان یا برند، بهتراست این اوراق به یکدیگر شبیه و متناسب با هم طراحی و چاپ شوند، بهمین دلیل به آنها اصطلاحا “ست اوراق” هم گفته می شود.

ست اداری معمولا شامل اجزا زیر می باشد که علی رغم اینکه مانند یک خانواده در کنار هم هستند ولی هر کدام از اینها کاربرد جداگانه ای دارد و جزء لاینفک از تبلیغات به شمار می آیند که یک شرکت اعم از خصوصی، دولتی و ارگانها و شرکت های مختلف برای انجام امور تبلیغاتی و انجام امور مکاتبه ای و … از آن استفاده می کنند:

1-کارت ویزیت:  کارتی در ابعاد استاندارد 5×9 سانتیمتر است که معمولاً بر روی مقوا با گراماژ گوناگون ارائه می شود. کارت ویزیت به‌ویژه برای اشخاص حقیقی در حقیقت نخستین مانور تبلیغاتی برای یک موضوع است.

2-پاکت A4  و پاکت A5( این قطع برای مکاتبات داخلی و یا متن های کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد):

ابعاد پاکت نامه معمولاً متناسب با ابعاد سربرگ (A4) تعیین می شود. بهتر است ابعاد پاکت مورد نظر در حالت بسته شده، یک سوم ابعاد سربرگ به اضافه ی شش میلیمتر (پهنا و بلندا) باشد.

آدرس پستی، تلفن، نام و آرم شرکت، فکس، وب سایت،ایمیل نوشته های ضروری روی پاکت هستند. در واقع نوشتار عامل جذب دید مخاطب محسوب می شود.

3-فولدر یا پوشه

موارد دیگری نیز مانند فلش کارت ها، کارت های اعتباری، کارت های پرسنلی، فاکتور، فولدر یا پوشه و … وجود دارد که در مجموعه اوراق اداری آورده می شوند، اما به دلیل عمومی نبودن آنها زیاد به آن ها پرداخته نمی شود. موارد یاد شده ممکن است به نیاز تعداد معدودی از متقاضیان تهیه و چاپ گردد.

یک ست اداری حرفه‌ای، مدرن و زیبا تاثیر بسیار زیادی در دیدگاه مشتری در باره آن شرکت دارد که به جز طراحی ، کیفیت چاپ آن نیز در خور اهمیت است زیرا انتخاب کیفیت مناسب ، سریع ترین روشی است که شما با به‌کارگیری آن، می‌گویید که چرا مشتری باید شما را انتخاب کند.

اما  چگونه یک ست ادری حرفه ای  را به صورت فوری سفارش دهیم؟

البته منظور از سفارش فوری، با در نظر گرفتن خروجی مناسب چاپ و کیفیت مرغوب است.

با گسترش منابع آنلاین و وب سایت های چاپ آنلاین، امکان سفارش آسان و سریع به وجود آمده است.

در چند سال اخیر، به دلیل کیفیت خوب سرویس دهی این سایت ها، اعتماد افراد روز به روز برای سفارش آنلاین بیشترشده و استقبال و کاربرد از این سرویس ها در حال رشد است.

 از مزیت های دیگر سفارش آنلاین ، دسترسی سریع و راحت شما به قیمت های یک ست اداری است که  در تیراژهای مختلف و انواع کاغذهای مخصوص چاپ در این سایت ها موجود است. می توانید قیمت ها را با هم مقایسه کرده و با انتخاب نوع چاپ ( افست، دیجیتال)  و روکش ( سلفون مات، سلفون براق و غیره) سفارش خود را ثبت کنید.

مزیت این روش برای سفارش این است که دیگر نیازی نیست برای هر جز از ست اداری خود به صورت جداگانه استعلام قیمت کرده و سفارش دهید.

می توانید پیش از ثبت سفارش ست اداری خود،  از پشتیبانی آنلاین سوال های خود را بپرسید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 امکان پرداخت آنلاین در این سایت ها نیز از مزیت بسیار مهم دیگری است که باعث صرفه جویی در  در وقت و زمان شما خواهد شد.

در  سفارش آنلاین ، زمان چاپ و تحویل ست اداری  به شما اعلام می شود در نتیجه دیگر نیازی به پیگیری چاپ از طرف شما نیست.

همچنین طرح ست اداری  شما پیش از وارد شدن به پروسه چاپ، توسط متخصصین چاپ بررسی و کنترل کیفیت شده و در صورتی که طرح ارسالی شما  برای ست اداری  مشکلی برای چاپ داشته باشد، پشتیبانی وب سایت به شما اطلاع داده و تا برطرف شدن آن، پیگیری های لازم را انجام می دهد.

بسیاری از این وب سایت ها،خدماتی مثل  امکان ارسال رایگان سفارش، تضمین کیفیت، گارانتی و پشتیبانی آنلاین نیز ارائه می دهند تا شما با خیال راحت بتوانید سفارش دهید و با کمترین هزینه زمانی و مالی ، ست اداری  خود را دریافت کنید.

منبع: سفارش چاپ آنلاین – چاپ آقا http://www.chapagha.com